Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
123
Příspěvky: 1123
Registrován: pon led 07, 2013 3:51 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Epidemiologie v akci...

#5416 Nový příspěvek od 123 »

JARDY:
Asi jak kdo, co jsem se dočetl, tak opakované onemocnění má u většiny spíš horší průběh.
https://www.covidfakta.eu/covid-a-testo ... d19-z-usa/
Dál píšou, že u některých jedinců nenašli v krvi ani po těžkém průběhu vůbec žádné protilátky, částečně asi může být na vině i ne úplně 100% spolehlivost dosud používaných testů.
A další věc co píšou, tak že u někoho dostatečné množství protilátek v krvi zjistili i po 5 měsících a u jiného už třeba za týden nic a přitom jich dřív měl klidně i víc než ten první.
To video jsem koukal jen na kousek ale připadá mi jako nějaká pitomost. Ten umělec tam tvrdí, že v nemocnici lidi leží zbytečně a přitom doktoři a sestry z celý planety shodně uvádějí, že spousta nemocných byla celé dny celkem v pohodě a najednou prudké zhoršení a během čtvrthodiny jim museli cpát hadici do krku, protože se nemohli vůbec nadechnout a udusili by se. A jakpak by je asi zachránili doma? Mě tedy připadá, že ten "doktor" vůbec neví co mluví

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#5417 Nový příspěvek od bourač »

video pro Shreka ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=An-cCGXQHL4

chlápka neodsuzuju, jeho řeč se mi líbí.
Nejspíš se přihlásil někam jako dobrovolník. Doktor to není. Takto vypadají hasiči na odpočinkové místnosti - když pomáhají kmit a mejt zadky důchodcům u Aleny v práci. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#5418 Nový příspěvek od imaginaro »

... podařilo se mi to dohledat, cca 33minuta. Zároveň pro info, je tam uvedeno že v uvolňování lze u nejniších stupňů postupovat regionálně, naopak pokud se vše bude vyvíjet špatně, budou se restrikce zavádět celorepublikově.

https://www.facebook.com/Aktualne.cz/vi ... 071115459/

P.S.- v rozhodných dnech jsem se mírně zmýlil, nicméně v principu ne - 7dní zlepšení, pak rozhodne vláda a účinnost rozhodnutí cca po čtyřech dnech.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#5419 Nový příspěvek od creative »

https://domaci.ihned.cz/c1-66844740-min ... t-opatreni
Tady je ta tabulka. BLatný uvedl, že opatření se budou při zlepšování uvolňovat po týdnu. Při zhoršení dojde ke zpřísnění po třech dnech. Takto představil tabulku. Že si posléze udělali ze 7 dnů 10 apod. Za to nemůžu. Uvedení na trh jsem sledoval, dál jsem tomu nevěnoval pozornost neb nejsem ve službách sekty covidovy. Ani jejich advokát. Zajímavé, jak zde někdo chce být chytřejší než druhý.
Kdyby se řídili tabulkou, k tomuto by nedošlo.
CO jsem včera slyšel lidí v médiích a politiků, co toto kritizovali, že vláda udělala z týdne 10 dnů. Dokonce oni už dopředu vědí výsledky statistiky, že do Nového roku budeme v tabulce na stupni 3. To zarazilo každého.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#5420 Nový příspěvek od JARDY »

Občas kouknu na uživatele co sledují konkrétní téma,hned ten první mě zaujal, co to je?
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#5421 Nový příspěvek od JARDY »

Už to zmizlo bylo to něco google,nechtěl jsem to psát ať si něco nepřitáhnu, minule mi gogl and spol na podobných stránkách vyhrál ten telefon, už si dávám bacha .Není virus jako virus.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#5422 Nový příspěvek od imaginaro »

creative: ...... ani pořádně číst se ti nechce ....
Část textu z tvého odkazu:

"Víme, že od středy tohoto týdne se pohybujeme na stupni číslo čtyři, pokud to vydrží do středy příštího týdne, mohli bychom od dalšího pondělí rozhodovat o rozvolnění,"


Nechej prosím svou creativitu spát a lépe počítej. :vztek:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#5423 Nový příspěvek od creative »

Njn, to bylo 13.11.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#5424 Nový příspěvek od bourač »

čo bolo to bolo :smich: kdo to sleduje ví že jsi s tím holičem uletěl.
Čím víc se s hovnem mažeš tím víc smrdí. ;-)

report z DD : žádný zprávy, což znamená - je dobře.
bouračka je součástí slepičího kolektivu a špatný zprávy si holky sdělují i když mají volno.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#5425 Nový příspěvek od imaginaro »

Je dobře že se to zlepšuje, lidi už to potřebují, ale snad to bezhlavě nepřženou. Osobně být já ve vlâdě, apeloval bych několikrát denně aby to co jde objednat přes internet, si lidi nechodili kupovat do obchodu a tím tak zvyšovali počet zákazníků v danou dobu, nebo prodlužovali frontu (pochopitelně mâm na mysli městská obchodní centra, maloobchodníky na vesnicích je třeba podpořit a vzít je dle nařízení útokem aby se jim vynahradil ten výpadek). Za ty týdny jsme si už hodně osvojili, obchodníci i úřady vylepšili online komunikaci a možnosti, tak bych to jâ osobně nezahazoval ani za normálního stavu, natož za současnyho. Vždyť u přírodě to malinko pomůže když každej z nás si třeba 5% svých nákupů měsíčně nechá dovést(ten řidič toho veze víc vež jeden nákup) a zároveň v tu dobu můžeme být s dětmi, s lidmi které mâme rádi.
Bourači, pozdravuj tvoju, mám velký obdiv a úctu k těmto holkám a borcům, drtivá většina z nich to bere jako poslání, nikoliv povolâní. Když jsem ležel s přestâvkama několik měsíců v nemocnici, tam bylo po pâr dnech vidět kdo to má jako zaměstnání, kdo jako rutinu(to už není tak špatné, je v tom velkâ zkušenost) a kdo to bere jako poslâní. Ale v DD to jde brát jen jako poslâní, ostatní tam nevydrží dlouho a vyhoří. Díky za všechny každodení upřímné úsměvy na těchto místech. 8) 8) 8)
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Epidemiologie v akci...

#5426 Nový příspěvek od JARDY »

Shrek píše:Tohle si poslechnete, vsichni, z obou stran barikad, at je o cem diskutovat. Jen je mi lito pana doktora, toto se mezi mocnyma teto zeme neodpousti...
Tak jsem dneska kouknul ještě na další doktorské díly, bez talentu není ale je to doktour kdo ví čeho.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Epidemiologie v akci...

#5427 Nový příspěvek od creative »

https://tn.nova.cz/clanek/system-pes-ma ... stavu.html

S tím holičem jsem neuletěl, mělo to tak být. Blatouch to odůvodnil, proč to tak není. Mě je to šumák, ale slyším dobře a řekl bych, že paměť taky slouží. Však si to poslechni.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#5428 Nový příspěvek od bourač »

123 píše:celé dny celkem v pohodě a najednou prudké zhoršení a během čtvrthodiny jim museli cpát hadici do krku
tak toto jsem viděl na nějakém videu na internetu, hned z jara když ještě nikdo nevěděl oč jde. Normální lidi na ulici, asi si mysleli že mají jen chřipečku a přecházeli to jako každej kdo musí do práce. A najednou :-/
Ale takových případů - takhle rychlých - náhlých moc není.
Většině těžce nakažených je blbě dávno předem takže jsou už ve špitálu.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#5429 Nový příspěvek od bourač »

creative: to je ale výklad nějakýho editora kterej píše text zprávy pro Lucii Borhiovou :vysmech:
A Blatný, přetížený člověk, nepolitik pod tlakem médií často vyplodí nějaký nesmysl.
Podstatné je že PES stvořený už dříve je takto vymyšlen. Mezi rozhodnutím vlády a jeho odstartováním musí být aspoň tři dny.
Podnikatelé si stěžovali že na rozhodnutí ze dne na den nejsou nachystaní. Ta bába tě na pondělí neměla objednávat.
creativ kadeřnice Howgh. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Epidemiologie v akci...

#5430 Nový příspěvek od imaginaro »

Zase sis našel jen to co chceš a to od podobných blbců jako jindy ...
Nezlob se na mě, ale i když proti tobě nic nemám protože se ani neznáme osobně, musím říct, že ze sebe děláš čím dál většího blbce. 6.11. Blatný řekl na TK že bude rozvolňování a spřísňování posuzováno s odstupem jednotek dnů, ale ne jeden či dva a že tento čas nechá k posouzení na epidemionozích a že teď nechce mluvit o konkrétních číslech a zároveň ten den uvedl příklad jak bude PES pracovat.
Na další TK tedy 13.11. představil psa jak bude konkrétně pracovat a to konkrétně 7+cca 4dny.Pokud na tom něco nechápeš stejně jako opoziční populističtí debilové, už nevím jak ti to slušně napsat.
Snad jen ... podej přihlášku do ODS, vypadá to totiž že už do těchto voleb budeš nejmíň místopředseda strany. :evil:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“