CO DNES NA OBED II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: CO DNES NA OBED II

#1621 Nový příspěvek od Irčan »

Gastrosex je taky způsob ukojení nejakýho chtíča.Sexuální chótky só třeba převlečené hlad.
Asi tak 15:30 sem dovařil víc než tři litry gulážové polívky teď tam zůstal zašpiněné hrnec,a to sme doma jenom štyry,z toho jedno vosmiletý děcko.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#1622 Nový příspěvek od ota »

No ale ono jak se to vezme. Vosmiletý děcko. Mám kamaráda kterej je už kolem 40 let. Ale vyprávěl nám, když byl děcko co dokázal spořádat. Když se ho maminka zepatal: A Radečku co by Jsi si přál k osmím narozeninám? A Radeček zadumal ( maminka už viděla jak půjdou stát do fronty na kolo favorita ) a Ráďa po chvíli dumání vysypal: No přál bych si, kdyby jsi picla to největší kuře jak běhá v tom výběhu na zahradě, upekla mi ho a já bych si ho sám celí mohl sežrat! Takže mu to přání splnila. On dokázal spořádat cokoli. Sázel se různě o všelijaké sázky. Na to byl kabrňák jeho kolega z práce. Vždycky někde na internetu našel nějakej rekord a hned mu to povídal. A co ty na to? A už to jelo. Šiška sekaný za hodinu, nebo kilo medu na ex, šiška salámu bez chleba na čas a tak. Docela často vyhrál. Takže osmiletý děcko může spořádat půlku hrnce polévky samo! :smich:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#1623 Nový příspěvek od Britt »

Takovej otesánek jsem byl já, ale až trochu později, v učení. Šiška turisťáku na čas, a k 15 narozkám jsem si přál kilo šunky. Nejhorší na tom bylo, že jsem měl pořád v žaludku jak vymetýno a přitom jsem mohl vystupovat v reklamě na hlad. Dlouho jsem se nemohl dostat přes 60 kilo a dneska? Mám strach se na jídlo jen podívat, abych zase nepřibral. Stejně tak to má můj starší syn. Žere jak mlejn, ale když se svlékne a otočí se bokem, je to jako by odešel.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: CO DNES NA OBED II

#1624 Nový příspěvek od kenybz »

on se ten metabolizmus časem mění no s tím nic nenaděláme :)
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: CO DNES NA OBED II

#1625 Nový příspěvek od peyrak »

mně se metabolismus změnil narozením dcery :smich: do té doby jsem měl do 80ti kg, dceři už je 8 let a já jsem rád že jsem pod metrák

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#1626 Nový příspěvek od ota »

Jedna pěstitelská po Víťu! Břichoivrtky doma, nemusíš nikam lozít po lesích!
http://hobby.denikplus.cz/ostatni/478-v ... -internetu

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: CO DNES NA OBED II

#1627 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...všechno z vlastních zdrojů .

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: CO DNES NA OBED II

#1628 Nový příspěvek od DanculSK »

:-/
Obrázek
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: CO DNES NA OBED II

#1629 Nový příspěvek od Toreto »

To máš akési dietne teda

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: CO DNES NA OBED II

#1630 Nový příspěvek od DanculSK »

:friends:
Na ten výkon čo tu podávam , až až....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO DNES NA OBED II

#1631 Nový příspěvek od vitex »

ota píše:Jedna pěstitelská po Víťu! Břichoivrtky doma, nemusíš nikam lozít po lesích!
Ty tomu věříš?

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#1632 Nový příspěvek od Britt »

Mě stačil titulek a dál jsem to nečetl.
K obědu byla gulášová polévka a uzené se špenátem a br. knedlíkem. Po obědě jsem na 2 hodinky umřel. 8)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: CO DNES NA OBED II

#1633 Nový příspěvek od Pavel »

kralicek na paprice

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: CO DNES NA OBED II

#1634 Nový příspěvek od ola »

Ahoj, na tebe to sice nemá Ladine alě cosi je tam také aj z domácích zdrojů. Dokonca aj toť třešně na tom paagáčku. Kurva, tož to Vám byla včera při pečení prča. Těsto sem, jak ináč s tyma mojíma hrabjama dělál v domácí pekárni. Všecko sem to tam naprál, nastavíl program těsto a šél si po svých. Po nejakéj štvrťhodině, aj věcéj sem si to alě rozmysľél, pekárňu sem zastavíl gdyž to ešče teprů nahřívalo a že to hodím enom na rychlý program a po asi těti, či osmadvacetiminutovém míšání a odpočívání, že to, těsně před tým než sa to začne pécť zeberu, hodím nakynůť do mise a že tým tam ušetřím aj hodinu. No jasně, že sem ušetíl, ušetříl sem, starý kokot tak piču a né hodinu. Chvíľu sem na to totiž čuměl jak bacil do ľékárně a gdyž to šlo všecko tajak mělo, tož sem šél do obyváka párať třešně na půlky a vyhazovať kostky. Obyvák máme od kuchyně nejakých osm metrů a ešče k tom o půl patra vyšéj. No a tož jak si tam tak půlím ty třešně, na hodiny sem sa kokot nepodívál, furt si říkám, šak to je teprů chvíľu a pak zaséj ešče chvíľu a gdyž sem zľéz do téj kuchyně. tož už sem to cítíl jak to vónělo, že sa to, nevím alě přez deset minut péklo. Typičo, co s tým, vyrvál sem ten hórký škopek s tým těstem ven, samo, že ňa to pálilo jak cip, tož sem s tým jebnůl do dřezu, to tam hrčalo jak gdyž pustíš šroťák, dokonca z tama vypálíl ven aj šufánek a jak sem tam honem ľěťél chladiť pod kohůtek ty moje pracky, tož moc nechybělo a málem ňa jebnůl po téj mojí bľbéj palici. Kurva aba, sem schladíl paprče a tož co včiľ s tým. Misa hórká jak cip lěžala na kraji kredenca na boku, těsto sa z ní pomály táhlo jak smrad, moc nechybělo a už kýpalo na zem, tož sem honem zebrál taľéřek, misu rafnůl do utěrky a vysypál naň. Pak sem zebrál tu těstovů misu od tuprváre a jebnůl ho do ní. Tyvolě, gdyž sem to smýkál z téj pekárně, tož těsta už byla dobrá půlka a po tych mojich manévroch už teho byla sotva půlka téj půlky. Tykokot, co s tým, spodek a kůšček boků už chytalo pěknů barvu, sem to koštnůl, tož už bylo pěkně rozpečené a chuj stým, šak to nejak dopadne. Moja už kibicovala ať to vyhodím a udělám nové těsto, kurva, sem přepnůl ten program, protože sem chťél původně zašetřiť čas a né, že sa tu budu mrdať s novým těstem, šak ono to nejak dopadne. No jasněže dopadne, dopadne to tak, že to vyhodíš až za chvíľu protože ti to už nevykyne. Víš co ty mudrľante, do včiľšku s tu nebyla, běž si běz zaséj po svých čumět na nejakého teho musilového buzeranta, či co tam zrovna dávajů a Já už sa s tým nejak poperu aj bez tebe. No, abych to zkrátíl, tož sem čekál co to jako udělá, lěsti sa to zbrchá a nebo to dopadne tajak řílál ten můj kibic. Za chvíľu sem na to nahľéd, tož sa to trochu zdvihlo, kurva, dobré je to, nic sa vyhazovať nebude. Za další chvíľu sem na to zaséj nahľéd a už to zaséj přikynůlo, tož, že to hodím negde ke teplu, tož ňa nenapadlo nic lepšího, než to hodiť na vrch téj rozehřítéj pekárně. Idu si sednůť spátky do obyváka, že dodělám ty třešně a naraz týs, rana jak z kanóna, tykokot, to tam bůchlo to těsto či kerů piču. Lětím důlě a milá misa s těstem na dlážce. Tož sem to zebrál z dlážky, hlědím do mise a milé těsto zaséj zetřepané na pľacek, kurva, sa ně zdálo, že už ho tam nebylo ani tolik co ho bylo než začalo kynůť. Kurva, ešče tom dám poslední šancu a gdyž né, tož s ním jebnu gdesi do prdelě, třešně zežeru a na jakýsi zapičený pagáček sa vyseru. No, tož co Vám budu vykládať, těsto sa zaséj zbrchalo, vcelku pěkně nakynůlo, sice tam bylo páru kůsků teho už skoro upečeného alě vysrál sem sa na to aj gdyž moja zaséj radilla ať to aspoň trochu pozvybířu. Chuj s tým, aj gdyž to gvůli tým popečeným hrudkám vůbec nešlo nejak pěkně rozdělať po plěchu, tož sem to tam nakonec rukama, aj válěčkem jaksi koľ, toľ rozhóníl, šak sami vidíte, že to vypadá jak gdyby to tam sviňa zryla, naprál sem tam třešně, poházál posýpků a světe div sa, néže sa to dalo zežhrať o čemž sem tak trochu doufál. Alě nakonec sa to dalo a né, že zežhrať alě dokonca to všeckým co to koštli aj chutnalo.

Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) ola dne ned čer 24, 2018 8:21 pm, celkem upraveno 3 x.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

oshurty
Příspěvky: 1343
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Re: CO DNES NA OBED II

#1635 Nový příspěvek od oshurty »

vitex: taky jsem to četl na netu. Vypadá to lákavě, tak jsem si řekl, proč to nezkusit. Až porostou houby tady někde poblíž na Brdech, zkusím to, sice mi bude srdce krvácet, ale několik hub obětuji.
Před lety jsem vrazil několik stovek do "zaručeného podhoubí" a nic, teda nějaké houby vyrostly, ale nikde v žádném atlase jsem je nenašel

Odpovědět

Zpět na „Putyka“