Rs-09 par dotazu

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Rs-09 par dotazu

#61 Nový příspěvek od Atlan »

Da sa to kupit alebo ti to susyruznik vyrobi nic narocne.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#62 Nový příspěvek od slamic »

Zdravim chlapy mám prosbu, motor už mi běží pecka čerpadlo vstřiky po repasi tak si brbla. ALE - jelikož jsem vše kromě základu měl v krabici vůbec netuším jak zapojit táhla od plynu k ručnímu plynu a dále táhla k olejovému čerpadlu a u lamelové spojky - jedná se o starší typ ten s uzávěrkou na podlaze nemůžete mi to prosím někdo nafotit? Děkuji

Tonda2
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 28, 2018 1:19 pm
Bydliště: Klatovy

Re: Rs-09 par dotazu

#63 Nový příspěvek od Tonda2 »

Ahoj, mám nakladač T157, motor RS09 2-válec, lamelový olejový filtr, uzávěrka se tahá u sedačky nahoru. Mám k vám dotaz: Měnil jste někdo simering resp. gufero na klice na straně řemenice klínového řemenu? A ještě měnil někdo simering na převodovce - vývod pro zadní náhon? Mohli byste popsat, co to zhruba obnáší? Řemenice je přišroubovaná několika šrouby, v dutině řemenice jsou vidět hlavy šroubů.

Předem děkuji za informace. Tonda.

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#64 Nový příspěvek od slamic »

Ahoj hele na to gufero koukni tady: https://www.facebook.com/groups/788725747922875/
kolega to gufero na náhonu měnil a jsou tam fotky kdyžtak mu napiš :)

Tonda2
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 28, 2018 1:19 pm
Bydliště: Klatovy

Re: Rs-09 par dotazu

#65 Nový příspěvek od Tonda2 »

Dík za tip.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Rs-09 par dotazu

#66 Nový příspěvek od hobr »

Trochu oživím - bratránek dotáhl eresa čtyřválec. Vstřik. čerpadla budou asi KO. Nevíte o někom, kdo to dělá? Našel jsem v tomto vláknu Litoměřice, ale je to už delší doba, tak nevím... Zítra tam zkusím zavolat.
Dík.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Rs-09 par dotazu

#67 Nový příspěvek od duchodce »

Podle čeho soudíš že čerpadla jsou k.o. Pokud byli pod naftou je to nepravděpodobné.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Rs-09 par dotazu

#68 Nový příspěvek od hobr »

Bylo to "zamrzlé", pak se mu to podařilo rozhýbat, ale dává to málo - žádný tlak... :tyty:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Rs-09 par dotazu

#69 Nový příspěvek od duchodce »

Nevím jak je dělaná jednotka u čtyřválce ale u dvouválce pomohl takový zoufalý pokus: Demontuj vstřikovací trubičky na čerpadle. Vezmi m o s a z n ý svářecí drát a prostrč ho do čerpadla , opře se o výtlačný ventilek . Při zatočení musí být znát ,že nafta s tím ventilkem pohne zkus na ten drát i trochu zatlačit aby ventilek dosedl do sedla.
P ř e d p o k l a d !!!!!! tohoto pokusu a vůbec všech problémů s čerpadlem - dokonale odvzdušněný a natlakovaný přívod paliva od čerpadla. Pokud tam nefungují přetlakové ventily tak nedokážete "nízkotlaký"okruh odvzdušnit. Uvědomte si že nafta do čerpadla je tlačena perem podávacího čerpadla a pokud tam není ten přetlak asi 0,5 atm tak čerpadlo v seřizovacím nebo "oživovacím" režimu nedává pravidelně naftu. Navíc ruční čerpadlo pravidelně přisává vzduch, bývá vyrezavělé ,tak doporučuji kanystr na blatník a celou soustavu napájet z kanystru aby v ručním čerpadle byl přetlak.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Rs-09 par dotazu

#70 Nový příspěvek od hobr »

Budu tlumočit, snad to pomůže... Díky. :friends:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - ostatní“