Rs-09 par dotazu

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#46 Nový příspěvek od slamic »

Zelený je 12 díra motor s dekompresem uzávěrka na podlaze červený 14 díra motor novější typ ale ko na klíce rozebrany v bedně poslední foto zasekle čerpadlo

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#47 Nový příspěvek od slamic »

A ještě jeden dotaz, mám tu druhé čerpadlo ale.Když zatahnu tyčku plynu tak se nevraci jde úplně volne a na to špatným cerpadle se tyčka vrací :-( takže asi obě čerpadla ko

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Rs-09 par dotazu

#48 Nový příspěvek od duchodce »

Zkus horkou vodu , nebo mírně vyvařit se saponátem 1/5 , rozpouští to karbon , pořádně vymýt a rozhýbat a ještě před vychladnutím prolít olejem . Pokud to pomůže čerpadlo nějak zahřát / pří použití plamenu bacha na pera/ a pořádně vysušit.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#49 Nový příspěvek od slamic »

Takže referuji pana přes čerpadla ... Když mu dám obě a vstrikovace tak čerpadlo +- 1000 vstrikovavr také takže není co řešit čerpadla putují do litoměřic

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#50 Nový příspěvek od slamic »

Hoši nevit na co je tohle ? Zůstalo mi to k traktorů a za boha netuším na co to je

Obrázek

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Rs-09 par dotazu

#51 Nový příspěvek od duchodce »

To jsou zadní ? držáky kabiny
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

AlexTc
Příspěvky: 1418
Registrován: sob říj 25, 2008 2:45 pm
Bydliště: okr. Tachov

Re: Rs-09 par dotazu

#52 Nový příspěvek od AlexTc »

Přední držáky ochr. rámu. Uchycení za portál.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Rs-09 par dotazu

#53 Nový příspěvek od duchodce »

Asi opravdu přední omlouvám se za chybu.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#54 Nový příspěvek od slamic »

Tak už jsem to taky objevil :-) při čekání na čerpadlo pomalu skládam je toho ještě požehnaně hydraulika skoro hotová oleje objednane tak už se to rýsuje :-) je tok rok 1960 tak jsem zvědavý

Obrázek

Uživatelský avatar
MeNadruhou
Příspěvky: 376
Registrován: pát led 07, 2011 12:39 pm
Bydliště: Znojemsko

Re: Rs-09 par dotazu

#55 Nový příspěvek od MeNadruhou »

slamic píše:Tak už jsem to taky objevil :-) při čekání na čerpadlo pomalu skládam je toho ještě požehnaně hydraulika skoro hotová oleje objednane tak už se to rýsuje :-) je tok rok 1960 tak jsem zvědavý

Obrázek
Ale co ta barva :smich: zelená vážně?

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#56 Nový příspěvek od slamic »

Pardon ta už byla časem bude červená nebojte ta zelená je fakt divná :-D teď není čas něco barvit teď potřebuji složit a zprovoznit jaro se blíží ale příští rok to půjde do laku když to pojede :-)

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#57 Nový příspěvek od slamic »

Dneska se zase něco namontovalo, teď už jen zbývá přes víkend objednat jednu duši do zadního kola a duši a plášť na predni, ještě musím sehnat jeden originál disk zadní zjistil jsem ze jeden je převáreny že zetora a nevejde se pod blatniky, a také jsem rozebral hydraulicky válec origo typ 80 co nešla a zjistil ze vevnitř není ten válec sakra jen víka mno co nadělam. Na čerpadlo stále čekám tak si aspoň můžu hrát :-)

Obrázek

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#58 Nový příspěvek od slamic »

Tak jsem si při čekání na čerpadlo vyrobil metal na tlaky ze starého vstriku a nanometrů 60 bar v oleji.... No a možná jsem blbej trošku to profukuje pravda ale motor mi ukazuje jeden válec 9 bar druhý 7 a je mi trošku blbě jelikož měl být motor po go ...

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#59 Nový příspěvek od slamic »

Hoši pardon občas mi to telefon změní a slova nedávají smysl :-) omlouvám se

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#60 Nový příspěvek od slamic »

Tak hoši měl bych opet dva dotazy, rs uz je poskládaným chybí mi už jen dvě věci.

Za 1) můžu te mi někdo vyfotit kam jde do dvouvalce čidlo teploty s tou mini převlecnou matkou?

Za 2) mám tu originál 50 hydraulicky válec ale chybí mi vnitřní pist mám tu jen tyč dvě víka sroubeni da se to někde koupit nebo se musí koupit celý válec ? Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - ostatní“