Rs-09 par dotazu

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Rs-09 par dotazu

#31 Nový příspěvek od duchodce »

To nejsou míry pro každý válec ale jedna z těch mír je nová míra po Go čerpadla. Ta stará by měla být nějak znehodnocená, ta podložka patří mezi blok motoru a blok čerpadla a musí zhruba kopírovat plochu čerpadla a nemůže být pro každý element zvlášť.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Milan_F
Příspěvky: 427
Registrován: sob úno 05, 2011 1:27 pm
Bydliště: nedaleko Humpolce

Re: Rs-09 par dotazu

#32 Nový příspěvek od Milan_F »

duchodce píše: Nevím o nikom kdo tyto čerpadla seřizuje...
Myslim , že to byl inzerát na Bazošu. Zkus to. Jestli je funkční nevim.

Kód: Vybrat vše

Opravy a servis vstrikovacich cerpadel a regulatoru otacek typu BOSCH, MOTORPAL specializace typu VETERAN SKODA 30, ZETOR 25A-K, ZETOR SUPER 35-50, HOLDER A10-12, IFA MULTICAR, RS09, NORMAG 22, BALCANCAR
Miroslav
604974849
413 01 Litoměřice
Edit: Inzerát zde.

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#33 Nový příspěvek od slamic »

Mnohokrát děkuji pošlu tam to zasekle čerpadlo na repas. Teď. Pánové možná trošku hloupá otázka a udělám ze sebe vola ale jsem už trošku opatrný jelikož původní majitel všechny trubky prekroutil a napojil je kam se mu chtěli jako třeba prepadovy vedení na odvzdusnovak čerpadla atd ... Když koukám na čerpadlo a motor zezadu od vrtule tak mi prosím řekněte kam jde predni a druhý vývod čerpadla levý nebo pravý válec od vrtule... Chci si to overit pro jistotu .... Sehnal jsem nové trubky zítra přijdou tak vše povymenim tyhle jsou jak po bouračce ...

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#34 Nový příspěvek od slamic »

Jinak jste měli pravdu :-) to původní čerpadlo mělo zasekle plynové táhlo ono chodilo ale jen trochu doma jsem.sundal.tu matici převlecnou prostrikal a hle najednou chodí krásne a elementy odskocili zase dolů :-) tak ho tam zkusím vrátit to je nastavené :-)

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#35 Nový příspěvek od slamic »

Jinak jsem vyndal vstrikovace a bojím se ze jsou na tom stejně jako čerpadlo bude to chtít nové trysky, jdou tam ty z multikary m25 jak tu byl už jednou odkaz ? Děkuji

Milan_F
Příspěvky: 427
Registrován: sob úno 05, 2011 1:27 pm
Bydliště: nedaleko Humpolce

Re: Rs-09 par dotazu

#36 Nový příspěvek od Milan_F »

slamic píše:Mnohokrát děkuji pošlu tam to zasekle čerpadlo na repas...
Dovolal ses? Co pán říkal?

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#37 Nový příspěvek od slamic »

Pánovi jsem psal mail nechtěl jsem otevřel otravovat při večeru, je z litoměřic to mám hodinku cesty tak bych mu ho tam odvezl :-) zrovna ve čtvrtek tam jedu

Milan_F
Příspěvky: 427
Registrován: sob úno 05, 2011 1:27 pm
Bydliště: nedaleko Humpolce

Re: Rs-09 par dotazu

#38 Nový příspěvek od Milan_F »

Pak poreferuj.

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#39 Nový příspěvek od slamic »

Tak jsem před práci namontoval čerpadlo krásné šlape přes trubky podává jak dive vyndal trysky a trysky ko půl centaku karbonu zapeceneho leva nešla ani vyndat budu shánět nové a pak už by ten důchodce měl snad konečně chytnout

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#40 Nový příspěvek od slamic »

Hle a další problem za boha nemůžu rozebrat vstrikovac jak je zarezly abych se podíval na číslo trysky a vyměnil ji aaaaaa nemáte někdo náhradní vstrikovace náhodou

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Rs-09 par dotazu

#41 Nový příspěvek od duchodce »

Skus ho položit na rovnou silnou! desku -"kovadlinku" na svěráku- a za pootáčení větším kladívkem za soustavného pootáčení poklepávat v místech závitů, ale tak "střední" rány .Jinak je k tomu potřeba pořádná síla i když to zarezlé není - bytelný klíč -silné očko- a pořádná trubka jako nástavec na zvětčení síly
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Milan_F
Příspěvky: 427
Registrován: sob úno 05, 2011 1:27 pm
Bydliště: nedaleko Humpolce

Re: Rs-09 par dotazu

#42 Nový příspěvek od Milan_F »

Vstřikovače jsou stejný jako u 4 válce?
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#43 Nový příspěvek od slamic »

Nn bohužel tam mám starší typ trysky jsem sehnal náhradu od bosche za 450 jednu ten už jen rozebrat ten vstrikovac vyčistit ale ta přehledná matice se nechce hnout mrcha takový zanedbany motor jaká škoda

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#44 Nový příspěvek od slamic »

Zde pár fotek těch dvou dedulu snad nepůjdou na nd
Obrázek

slamic
Příspěvky: 55
Registrován: úte čer 28, 2016 11:29 am
Bydliště: Kryry

Re: Rs-09 par dotazu

#45 Nový příspěvek od slamic »

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - ostatní“