Mitsubishi MT18

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Nemo
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 22, 2017 10:04 pm
Bydliště: Stará Ľubovňa

Mitsubishi MT18

#1 Nový příspěvek od Nemo »

Prajem Vám dobrý deň.

Chcel by som vás poprosiť o pomoc pri riešení môjho problému. Na malotraktore Mitsubishi MT 18 (motor K3E, priame vstrekovanie)(nabehané 800mth) mi začala vytekať nafta okolo vstrekovacej trysky prvého valca. Po demontáži trysky som zistil, že nafta vyteká z miesta kde sa tryska delí na spodnú a vrchnú časť. Vymontoval som všetky trysky a odniesol som ich do servisu na diagnostiku. Tam mi povedali, že vadné sú všetky trysky (aj keď po prevádzkovej stránke som s traktorom nemal žiadne problémy), a že je potrebné ich zrepasovať. Avšak zrepasovali mi iba tie dobré 2ks so záverom že tretiu trysku nie je možné opraviť a treba ju nahradiť novou. Čakacia doba na novú trysku je 4-6 mesiacov. (A sezóna sa blíži) Nevedel by mi niekto poradiť kde by bolo možné takúto trysku zohnať rýchlejšie prípadne staršiu a dať ju zrepasovať? Alebo ako postupovať ďalej.

Ďakujem za pomoc.

Nemo
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 22, 2017 10:04 pm
Bydliště: Stará Ľubovňa

Re: Mitsubishi MT18

#2 Nový příspěvek od Nemo »

Prikladám ešte foto vadnej trysky, ktorú som priniesol zo servisu. Dva kusy mi opravili ale na tretej je strhnutý závit. Bol by som vďačný ak by ste niekto vedeli kde je možné takýto vstrekovač zohnať.
Přílohy
Vstrek3.jpg
Vstrek3.jpg (6.97 KiB) Zobrazeno 8186 x

honzauta
Příspěvky: 1250
Registrován: čtv úno 12, 2009 8:31 pm

Re: Mitsubishi MT18

#3 Nový příspěvek od honzauta »

Zkus Lacinu, na K3B mě poslal do druhéhom dne a cena byla normální. Mně odešli po přípravcích do nafty.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Mitsubishi MT18

#4 Nový příspěvek od DYK »

jaké značky ty přípravky?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - ostatní“