Zápis jiného rozměru pneu URSUS C385

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
zetornd
Příspěvky: 695
Registrován: úte lis 25, 2008 10:14 pm

Re: Zápis jiného rozměru pneu URSUS C385

#16 Nový příspěvek od zetornd »

PEST píše:Viděl bych to že až se sjedou, tak koupím 20 a seženu ráfky, autovlek je na papírech, teď řeším s Karosou přestavbu na traktorový.
OK. Jak jsi s přestavbou daleko, kolik chce kdo na poplatcích? To není vlek od BBS - Slatiňany ??

Ahoj

PEST
Příspěvky: 1248
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Zápis jiného rozměru pneu URSUS C385

#17 Nový příspěvek od PEST »

Ono je to takový zamotaný, podvozek i štítek je BSS ale nástavbu dělala Karosa a ta je v TP uvedena jako výrobce, takže Panav to udělat nemůže. Po asi deseti telefonátech jsem se dostal v Karose k člověku co říkal, že s tím není problém, že to na několik vleků dělal, cena cca 3-4tisíce. Bohužel než jsem se posunul dál, zemřel děda, takže teď je to na mrtvém bodě a čekáme až se dořeší dědictví.

V TP je nákladní přívěs Karosa A3, když to děda někdy kolem roku 80 přihlašoval jako nový, řekli mu, že nemůže vlastnit vlek za auto, tak na úřadě do malýho TP napsali rychlost snížena na 30km/h s tím že to přihlásí jako traktorový. Celý roky to jezdilo na technickou s traktorem a bouchali tam razítka na 4roky, a teprve loni si toho někdo všiml, že to není traktorový a externě nákladní dělat nemůžou. Jedině na stanici a technická na rok, byl jsem se ptát na úřadě, vyhrabal v archivu složku, ale tam to samozřejmě nikdo nenapsal, že to přihlásili jako traktorový....no jenže jsem to v podstatě nestihl začít řešit, takže teď musím vydržet...

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - ostatní“