Bartoušovský dřevohryz

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
pql
Příspěvky: 467
Registrován: pon črc 09, 2007 4:09 pm
Bydliště: u Sobotky

Re: Bartoušovský dřevohryz

#16 Nový příspěvek od pql »

tengi píše:Je to moc pěkný 8) Jenom bych posílil zdroj hydrauliky,aby byl větší průtok.Pak by i ty časy na páčkách byly lepší.Ale fakt super!...jasně,že nám kibicům z fóra se to radí,ale člověk většinou dělá z toho,co má doma.(to je i můj případ :) )

Tomu nerozumím, čerpadlo je U32 na 1500 otáčkách, oleje je dost a běhá to poměrně hodně svižně.

Uživatelský avatar
Áša
Příspěvky: 285
Registrován: pon čer 11, 2012 10:19 am
Bydliště: Horní Ředice

Re: Bartoušovský dřevohryz

#17 Nový příspěvek od Áša »

Až bude další zkouška, tak dej vjedět stavim se na čumendu.

Uživatelský avatar
Buggy
Příspěvky: 935
Registrován: pon lis 02, 2009 11:29 am
Bydliště: +-Bruntál

Re: Bartoušovský dřevohryz

#18 Nový příspěvek od Buggy »

Perfektní, pracuje to pěkně rychle, já bych ještě pořešil chytání pilin, ať se to pak nemusí uklízet, štípal asi na drobněji (ale možná mám jen malá dvířka do kotle), no a dopravu špalíků - nebo tam bude lidská síla?

tengi
Příspěvky: 548
Registrován: pát kvě 21, 2010 10:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bartoušovský dřevohryz

#19 Nový příspěvek od tengi »

Buggy píše:Perfektní, pracuje to pěkně rychle, já bych ještě pořešil chytání pilin, ať se to pak nemusí uklízet, štípal asi na drobněji (ale možná mám jen malá dvířka do kotle), no a dopravu špalíků - nebo tam bude lidská síla?
No rychle to nepracuje,tak akorát na U32.Ale pěkné to je 8) Ono kdyby byly známy průměry pístnic,tak by bylo vše jasnější.Třeba jsou opravdu velké.Na videu to není moc vidět.Ale mám tu ještě doma např.štípák s devadesátkou pístnicí s ani ne polovičním čerpadlem a jede snad rychleji. :-/

pql
Příspěvky: 467
Registrován: pon črc 09, 2007 4:09 pm
Bydliště: u Sobotky

Re: Bartoušovský dřevohryz

#20 Nový příspěvek od pql »

pytlování pilin a pás na špalky je v plánu na zimu.

A s tou rychlostí, v provozu to vychází tak, že než se jedna pořeže, tak je druhá naložená, při dvoumužné obsluze, čili netřeba řešit.

Odpovědět

Zpět na „Videa našich strojů“