Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#16 Nový příspěvek od chobotek »

Nikam nejezdi a přečti si to pořádně. Když už stojí, je úplně jedno jestli vyšlápne spojku nebo ne. Na tom videu se jedno kolo motá jak o život a druhé stojí. A on to tam pod plynem mlaskne. Kdyby vyšlápnul spojku, zatlačil na páku a spojku rozumně pustil, spadne to tam samo.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#17 Nový příspěvek od chobotek »

Koukám gastly už taky odpověděl... TJ (TK) má taky páku závěrky pod pérem, které přes mrtvou polohu buď tlačí do záběru nebo z něj. Řazení vypadá tak, že přesuneš páku dopředu a ona tam pak sama skočí.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#18 Nový příspěvek od milstav1 »

gastly píše:Táhnu za táhlo uzávěrky (zatím špagát) pouštím spojku a jak začne jedno kolo lehounce hrabat, uzávěrka hladce vklouzne. Moudří to řeší tak, že slabší pružina drží uzávěrku vypnutou a silnější ju přetáhne a zařadí. Na bubinovi je v plánu klučka z ruční brzdy.Našponuju silný pero a když bude potřeba tak sama zaskočí. Po povolení si sama vyleze.(stejně to má V3S) Pepa.
Jasně ale určitě nezastavovat v kopci já to dělam tak že prostě jedu a mám nohu na uzávěrce pokud kolo trošinku klouzne tak tam zaskočí hladce to samy předek ale zastavovat v kopečku neni rozumné i kyž on tam místo měl couvnou zpátky ale kolikrád sou jiné situlace a prostě musíš furt jed jinak to budeš mít dobře řešené 8)

keco999
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 17, 2011 9:57 pm
Bydliště: bardejov

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#19 Nový příspěvek od keco999 »

milstav1 píše:
keco999 píše:
smax píše:ja mam z oktavky a vyjede to celkem hodně, záleží na zpracování. uvažoval jsem že udělám směrové brzdy ale ještě na to nepřišlo, takže 18let v pohodě jezdím a pokud jedu tak se vyhrabu
daj tam napravu z uzavierkov a uvidis aky to je rozdiel. sused ma nieco podobne ako ja ale bez uzavierky tak viem aky je rozdiel :( ale stale lepsie ako nic :)
Jo to stebou sohlasím kdysi sem měl nápravu z robura a byla bez uzávěry a bylo to oničem strašně seto hrabalo a kor nekam cuvnut pak se dodělala uzávěrka a byla to páráda a navíc ten motor je silák tudíš ja bez uzávěrky nevyužitej
ved vidis na videu keby to nemalo uzavierku tak mozes ist do p...

Uživatelský avatar
majco169
Příspěvky: 385
Registrován: pát dub 09, 2010 1:18 pm
Bydliště: Trnava

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#20 Nový příspěvek od majco169 »

KUA chlapi, Všetci riešite uzávierku ale aby mu niekto povedal že stratil z korby LOPATU TO NIKTO !!! :smich: :smich: :smich: :vysmech:

Náhodou by išiel okolo LOPATY nejaký počerný spoluobčan a mohol by tam zinfarktovat !!! :shock: :shock: :shock:
Americkým geológom sa nedávno podaril veľmi zvláštny, mimoriadne nezvyčajný objav :
nad obrovskými zásobami americkej ropy objavili akúsi neznámu arabskú krajinu.

keco999
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 17, 2011 9:57 pm
Bydliště: bardejov

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#21 Nový příspěvek od keco999 »

[quote="majco169"]KUA chlapi, Všetci riešite uzávierku ale aby mu niekto povedal že stratil z korby LOPATU TO NIKTO !!! :smich: :smich: :smich: :vysmech:

Náhodou by išiel okolo LOPATY nejaký počerný spoluobčan a mohol by tam zinfarktovat !!! :shock: :shock: :shock:[/qubolo :baf: :)

Uživatelský avatar
majco169
Příspěvky: 385
Registrován: pát dub 09, 2010 1:18 pm
Bydliště: Trnava

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#22 Nový příspěvek od majco169 »

Inak ja mám traktor z T-805, a tie uzávierky radšej dávam v predstihu, ako to tu bolo písané. Radšej skôr podla terénu ako sa mi začnú prešmykovať kolá, a ked sa začnú pretáčat tak potom tam pekne zapadne. 8)
Americkým geológom sa nedávno podaril veľmi zvláštny, mimoriadne nezvyčajný objav :
nad obrovskými zásobami americkej ropy objavili akúsi neznámu arabskú krajinu.

Uživatelský avatar
majco169
Příspěvky: 385
Registrován: pát dub 09, 2010 1:18 pm
Bydliště: Trnava

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#23 Nový příspěvek od majco169 »

Alebo rúčku spáli a železo z lopaty dá do zberu !!! :D :D :D
Americkým geológom sa nedávno podaril veľmi zvláštny, mimoriadne nezvyčajný objav :
nad obrovskými zásobami americkej ropy objavili akúsi neznámu arabskú krajinu.

keco999
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 17, 2011 9:57 pm
Bydliště: bardejov

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#24 Nový příspěvek od keco999 »

masaker :smich:

Uživatelský avatar
pinkygsx
Příspěvky: 4287
Registrován: čtv říj 08, 2009 7:31 am
Bydliště: kousek od Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#25 Nový příspěvek od pinkygsx »

jen takový postřeh. On tam má zadek z V3s což je nekolika násobně několika težší než tento kocour, Takže bych se té uzávěrky v tomto váhovém zatížení nebál. :)

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#26 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

majco169 píše:KUA chlapi, Všetci riešite uzávierku ale aby mu niekto povedal že stratil z korby LOPATU TO NIKTO !
ale když se podíváš na ten výjezd tak tak už má lopatu zase na vlečce - takže nejspíš kamaraman jí dal zpět na vlek.
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
MarianKo
Příspěvky: 350
Registrován: pát úno 08, 2008 10:56 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#27 Nový příspěvek od MarianKo »

Ja mám podobný traktor. Kolesá V3S šípové gumy.Pri oraní dávam uzávierku až keď začne jedno koleso hrabať a to pri plnom plyne a plnej záťaži.Jazdím tak už veľa rokov a ešte si nesťažovala.

keco999
Příspěvky: 17
Registrován: sob pro 17, 2011 9:57 pm
Bydliště: bardejov

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#28 Nový příspěvek od keco999 »

MarianKo píše:Ja mám podobný traktor. Kolesá V3S šípové gumy.Pri oraní dávam uzávierku až keď začne jedno koleso hrabať a to pri plnom plyne a plnej záťaži.Jazdím tak už veľa rokov a ešte si nesťažovala.
ved na to je uzavierka nie? :potlesk:

gastly
Příspěvky: 1210
Registrován: úte úno 23, 2010 9:21 pm
Bydliště: Postoupky 76701 Krom

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#29 Nový příspěvek od gastly »

Pak ale nechápu,proč se při rozjíždění,zdržujete se šlapáním spojky. Husto husté super borec kurva chytne šaltr páku škubne a je tam né. Šak nato tam je, néééééééééééééééééééééééééééééé??????? Pepa (měkejš co šlape spojku)

Fery
Příspěvky: 367
Registrován: stř črc 15, 2009 11:31 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malotraktor motor 1203 uzávierka diferenciálu

#30 Nový příspěvek od Fery »

Ta náprava je z v3s . Má ji na malém traktůrku tak to zas tak rycle nezničí. Bejt by to ale nemělo. Udělat to na naložené v3sce tak by ji zničil. Ale na tak malej hmotmosti to hold vydrží.

Odpovědět

Zpět na „Videa našich strojů“