Vladov Sršeň

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
martyny
Příspěvky: 142
Registrován: sob led 24, 2009 4:49 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Vladov Sršeň

#16 Nový příspěvek od martyny »

do predu bych urcite nedaval mohl to dat z boku a vypadalo by to jeste jako lepsi traktor ale stejne super 8)

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladov Sršeň

#17 Nový příspěvek od FERO 873 »

Mikro píše:
FERO 873 píše:
Mikro píše:Hezky to vypadá :) až na to, že nevím, kde se na to vleze řidič, případně na tom musí sedět rozkročmo jak stará ..., místo nějakého nárazníku traktor začíná výfukem a k němu taženým výfukovým potrubím, navíc z toho celkem zranitelně trčí altík na bok :-/
Jak dlouho by to jelo v lese, než by se všechny tyhle věci otrhaly ? :smich:

No Mikro to záleží od toho kto naňom bude sedieť ak taký ako ty tak dlho asi nie lebo majitela tohoto traktora vôbec nepoznám ale podla toho ako sa oň stará tak aj traktor vipadá a je vidieť že on nemá traktor nato aby sa naňom odbavoval za dedinov v največšiom blaťe ale aby mu pomáhal pri praci a keďsi ho majiteľ troška cení tak si naň dá aj pozor to je môj názor dúfam že sa teras neurazíš Mikro 8)
Já se neurazím :) Ale uznéj sám, dát si výfuk na předek traktoru není zrovna praktické :-/
Mikro jestvuje nejaký všeobecne uznávaný postup kde čo má byť namontované na domarobenom traktore ja oňom neviem :-/ a asi aj preto je každý náš traktor svojim spôsobom originál samozrejme pokial niekto nekopíruje prácu niekoho ineho a každý si stvorí stroj pre vlastnú potrebu niekto do lesa a niekto zase do záhradky tak tu nekritizujme pracu niekoho ineho len preto že niekto spravil niečo čo tu ešte nikto nemá iné by bolo keby ten traktor ťahal ten výfuk aj s alternátorom za sebov po zemi ale ja si myslim že to nieje tento prípad tak tu toho človeka račej pekne privítajme nech sa ciťi dobre medzi nami a nech aj on prispieva svojov troškov do mlyna veď o tom to tu je či nie :-/ :friends:

vlado čab
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 06, 2009 2:31 pm

Re: Vladov Sršeň

#18 Nový příspěvek od vlado čab »

FERO 873 píše:Tak tento stroj ak sa dobre pametám bol aj v HABOVKE ja môžem povedať jedine zlaté slovenské ručičky :ano: 8) viem že budem zase označený za narodnostne neznášanliveho ale čo je pravda nieje hriech :D
ano mal si pravdu bol som HABOUKE aj ZAZRIVEJ ale to su sutaze len lesnych traktorou

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladov Sršeň

#19 Nový příspěvek od FERO 873 »

vlado čab píše:
FERO 873 píše:Tak tento stroj ak sa dobre pametám bol aj v HABOVKE ja môžem povedať jedine zlaté slovenské ručičky :ano: 8) viem že budem zase označený za narodnostne neznášanliveho ale čo je pravda nieje hriech :D
ano mal si pravdu bol som HABOUKE aj ZAZRIVEJ ale to su sutaze len lesnych traktorou
Zdá sa mi že ťa mám aj na videu z habovki aj s DODOTRAKOM tak ak bude niekedy čas tak ti ho sem šupnem ak ti to nebude vadiť 8)

vlado čab
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 06, 2009 2:31 pm

Re: Vladov Sršeň

#20 Nový příspěvek od vlado čab »

FERO 873 píše:
Mikro píše:
FERO 873 píše:
Mikro píše:Hezky to vypadá :) až na to, že nevím, kde se na to vleze řidič, případně na tom musí sedět rozkročmo jak stará ..., místo nějakého nárazníku traktor začíná výfukem a k němu taženým výfukovým potrubím, navíc z toho celkem zranitelně trčí altík na bok :-/
Jak dlouho by to jelo v lese, než by se všechny tyhle věci otrhaly ? :smich:

No Mikro to záleží od toho kto naňom bude sedieť ak taký ako ty tak dlho asi nie lebo majitela tohoto traktora vôbec nepoznám ale podla toho ako sa oň stará tak aj traktor vipadá a je vidieť že on nemá traktor nato aby sa naňom odbavoval za dedinov v največšiom blaťe ale aby mu pomáhal pri praci a keďsi ho majiteľ troška cení tak si naň dá aj pozor to je môj názor dúfam že sa teras neurazíš Mikro 8)
Já se neurazím :) Ale uznéj sám, dát si výfuk na předek traktoru není zrovna praktické :-/
Mikro jestvuje nejaký všeobecne uznávaný postup kde čo má byť namontované na domarobenom traktore ja oňom neviem :-/ a asi aj preto je každý náš traktor svojim spôsobom originál samozrejme pokial niekto nekopíruje prácu niekoho ineho a každý si stvorí stroj pre vlastnú potrebu niekto do lesa a niekto zase do záhradky tak tu nekritizujme pracu niekoho ineho len preto že niekto spravil niečo čo tu ešte nikto nemá iné by bolo keby ten traktor ťahal ten výfuk aj s alternátorom za sebov po zemi ale ja si myslim že to nieje tento prípad tak tu toho človeka račej pekne privítajme nech sa ciťi dobre medzi nami a nech aj on prispieva svojov troškov do mlyna veď o tom to tu je či nie :-/ :friends:
pani ten traktor je robeni na pole anie do lesa a ten vifuk je v predu preto aby nekadil do nosa

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Vladov Sršeň

#21 Nový příspěvek od Toreto »

presne tak je to super stroj ale každi ma na niečo ine traktor :typek: :ano: :ano: :ano: :ano: :ano: :ano:

Uživatelský avatar
Petr 55
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 04, 2007 11:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Vladov Sršeň

#22 Nový příspěvek od Petr 55 »

Nechci nikoho urážet ale obyčejně stroje co dobře vypadají mají strašně moc nedostatků a slabin. Akorát dobře vypadají. :)
Ferda Mravenec - můj vzor.

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladov Sršeň

#23 Nový příspěvek od Rendy9999 »

8)

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Vladov Sršeň

#24 Nový příspěvek od DODOTRAK »

Petr 55 píše:Nechci nikoho urážet ale obyčejně stroje co dobře vypadají mají strašně moc nedostatků a slabin. Akorát dobře vypadají. :)
:zly: ked nechceš nikoho uraziť tak sem nepíš kraviny nehodnoť dopredu to čo nepoznáš a nevieš čo to dokáže. Je viac ako pravdepodobné že ten komu záleži na tom ako jeho práca vypadá si dá záležať aj na funkčnosti inak by to nerobil. :tyty:

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladov Sršeň

#25 Nový příspěvek od FERO 873 »

Petr 55 píše:Nechci nikoho urážet ale obyčejně stroje co dobře vypadají mají strašně moc nedostatků a slabin. Akorát dobře vypadají. :)
Nuž čo dodať prečítal som si pár príspevkov a tie vravia za všetko :ano: unás na Slovensku sa hovorí keď nemôže jebať tak zajebáva :smich:

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: Vladov Sršeň

#26 Nový příspěvek od kopr »

FERO 873 píše:
Petr 55 píše:Nechci nikoho urážet ale obyčejně stroje co dobře vypadají mají strašně moc nedostatků a slabin. Akorát dobře vypadají. :)
Nuž čo dodať prečítal som si pár príspevkov a tie vravia za všetko :ano: unás na Slovensku sa hovorí keď nemôže jebať tak zajebáva :smich:

no jde o to jak se to veme treba tvuj stroj vypada hezky a rekl bych ze moc nedostatku nema
:friends:

Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Vladov Sršeň

#27 Nový příspěvek od Jan Karlik »

FERO 873 píše:
Petr 55 píše:Nechci nikoho urážet ale obyčejně stroje co dobře vypadají mají strašně moc nedostatků a slabin. Akorát dobře vypadají. :)
Nuž čo dodať prečítal som si pár príspevkov a tie vravia za všetko :ano: unás na Slovensku sa hovorí keď nemôže jebať tak zajebáva :smich:
Měl jsem v noci sen. Byl jsem přihlášen na Slovenské traktorové fórum a do nebe jsem tam vychvaloval zlaté české ručičky. 8) Nevím proč , ale nikdo to nechtěl chápat :-/ .... Nebylo by lepší, kdyby ses tu frázi o zlatých slovenských ručičkách naučil Maďarsky? To budeš do budoucna potřebovat, pokud neumíš pást ovce... :vysmech: :vysmech:

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Vladov Sršeň

#28 Nový příspěvek od DODOTRAK »

Jan Karlik píše:
FERO 873 píše:
Petr 55 píše:Nechci nikoho urážet ale obyčejně stroje co dobře vypadají mají strašně moc nedostatků a slabin. Akorát dobře vypadají. :)
Nuž čo dodať prečítal som si pár príspevkov a tie vravia za všetko :ano: unás na Slovensku sa hovorí keď nemôže jebať tak zajebáva :smich:
Měl jsem v noci sen. Byl jsem přihlášen na Slovenské traktorové fórum a do nebe jsem tam vychvaloval zlaté české ručičky. 8) Nevím proč , ale nikdo to nechtěl chápat :-/ .... Nebylo by lepší, kdyby ses tu frázi o zlatých slovenských ručičkách naučil Maďarsky? To budeš do budoucna potřebovat, pokud neumíš pást ovce... :vysmech: :vysmech:
Pan Karlik tak toto si nemusel , to čo si napísal to je trochu silná káva kôli takým vyjadreniam ako si tu napísal ty to tu už vôbec nemusím , som slovák a uráža ma to , večšinu života som prežil v československu a čechov si vážim. Nikto tu nespochybňuje vaše schopnosti a šikovnosť tak sa prosím nenávážaj ani do nás slovákov. Nikdy nemôžeš vedieť či pri tom pasení oviec neskončíš sám a koniec koncov aj to je práca ako každá iná.

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladov Sršeň

#29 Nový příspěvek od FERO 873 »

Jan Karlik píše:
FERO 873 píše:
Petr 55 píše:Nechci nikoho urážet ale obyčejně stroje co dobře vypadají mají strašně moc nedostatků a slabin. Akorát dobře vypadají. :)
Nuž čo dodať prečítal som si pár príspevkov a tie vravia za všetko :ano: unás na Slovensku sa hovorí keď nemôže jebať tak zajebáva :smich:
Měl jsem v noci sen. Byl jsem přihlášen na Slovenské traktorové fórum a do nebe jsem tam vychvaloval zlaté české ručičky. 8) Nevím proč , ale nikdo to nechtěl chápat :-/ .... Nebylo by lepší, kdyby ses tu frázi o zlatých slovenských ručičkách naučil Maďarsky? To budeš do budoucna potřebovat, pokud neumíš pást ovce... :vysmech: :vysmech:
No to mne sa zase vnoci zdal sen že som pásol zajace a jedného som chyťil za zadne labky a dal som mu pocíťiť moju pravačku za ušami :D :D ale čo stým majú zlaté česke ručičky :-/ :zapomel: jáj zlatá slovenská pravačka

Uživatelský avatar
Karel
Příspěvky: 774
Registrován: pon črc 30, 2007 10:15 am
Bydliště: Poličná
Kontaktovat uživatele:

Re: Vladov Sršeň

#30 Nový příspěvek od Karel »

Sice nemusí tu nekdo zpochybňovat něčí šikovnost ale opravdu přiblbé narážky že vy slováci ste nej že pouze vy to dokažete opravdu nejlíp, soukrome zpravy sice nechtě umistěne do vlákna ale tam že fero je BOH a tak, nechcete si třeba udělat traktorforum.sk a tam se sami vychvalovat do nebe jak ste kdo nejlepší. debilní narážky o kopírování a tak už toho mám opravdu dost. Už sem kolikrat měl 1000chuti to sem napsat ale nechtěl sem rozdmychavat oheň ale mám toho dost. tímto nechci hazet všechny do jednoho pytle ale jen jednu skupinu urypancu

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby -kloubové“