Mirkova vyvážečka

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
miky1624
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 10, 2012 10:17 pm
Bydliště: Zlín-Rudimov

Re: Mirkova vyvážečka

#16 Nový příspěvek od miky1624 »

Ohledně délky máš pravdu asi sem sa překlepl správně je to 510 cm. Strojovna, jaks to nazvál pracuje opravdu dobře-zatím
Nevím jak sa bude chovat motor po delším čase.Negde sem tady na foru četl že boční tah na klyku motoru moc nesvěčí.Mám z řemenice tahlé čerpadlo řízení a plánuju eště pracovní čerpadlo na ruku a navijáček.Budu to moset eště promyslet.Asi to spraví krátký kardan a nadvakrát uložená hřídelka.

scorpion.at
Příspěvky: 1547
Registrován: pát led 27, 2012 4:27 pm
Bydliště: zlin

Re: Mirkova vyvážečka

#17 Nový příspěvek od scorpion.at »

moc pěkná práce

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Mirkova vyvážečka

#18 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

pěkná práce 8) 8) jak máš udělaný vykyv přední nápravy?
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

miky1624
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 10, 2012 10:17 pm
Bydliště: Zlín-Rudimov

Re: Mirkova vyvážečka

#19 Nový příspěvek od miky1624 »

Přední nápravu sem zavěsýl na delší čep nad dyferák a vystužíl vspěrama ke kolom.Jak budu mět chvilku nafotím ale mobilem je to dost bída-na lepší záznamovů techniku sem sa nezmohl

pavel115
Příspěvky: 17
Registrován: stř lis 03, 2010 6:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mirkova vyvážečka

#20 Nový příspěvek od pavel115 »

Už jsi otuploval ty zadní kola? Chci zkusit spáchat kloubák s nápravami avia a kolama 16/20 a zajímá mě co na tu šířku kol, z převodování do pomala a zatížení budou říkat poloosy.

miky1624
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 10, 2012 10:17 pm
Bydliště: Zlín-Rudimov

Re: Mirkova vyvážečka

#21 Nový příspěvek od miky1624 »

Zdravím Všechny stavitele a konstruktéry.Delší dobu sem měl problém s pctak sem forum nesledovál.Kola už mám
potuplované chvílu a su docela spokojený jak sa stroj chová.Myslímsi že širší gumy by avii vadit nemělya poloose
také dost vydržíja a pokud traktor nebude vážit 4-5 tun tak spíš prohrábne než aby ukrůtíl poloosu.Kor gdyž potáhnů
všecky4 kola.Igdyš vdnešní době je šecko možné.Najlepší to bude prověřit praxů.Tak nech sa dílo daří.

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby -kloubové“