FORESTER K+K

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
regulysimon
Příspěvky: 83
Registrován: pát říj 03, 2014 9:57 pm
Bydliště: Tvrdošín

Re: FORESTER K+K

#271 Nový příspěvek od regulysimon »

Myslím si že tu sa už nič nedeje. :(

Uživatelský avatar
forester
Příspěvky: 318
Registrován: sob lis 22, 2008 9:04 pm

Re: FORESTER K+K

#272 Nový příspěvek od forester »

regulysimon píše:Myslím si že tu sa už nič nedeje. :(

Dostať sem nejaké fotky na toto forum je hotové umenie tak sa nediv!Už ma to nebaví s tým bojovať.Mal som tu celú galériu,je v prdeli.Dával som fotky na úložiská ostali len nefunkčné odkazy a fotky vprdeli.Teraz som zmenšil foto na 288x108 pixelov a nevojde sa sem.Na iných fórach to funguje tu bohužiaľ nie!!!
Fakt ma to nebaví. :vztek:

Uživatelský avatar
regulysimon
Příspěvky: 83
Registrován: pát říj 03, 2014 9:57 pm
Bydliště: Tvrdošín

Re: FORESTER K+K

#273 Nový příspěvek od regulysimon »

forester píše:
regulysimon píše:Myslím si že tu sa už nič nedeje. :(

Dostať sem nejaké fotky na toto forum je hotové umenie tak sa nediv!Už ma to nebaví s tým bojovať.Mal som tu celú galériu,je v prdeli.Dával som fotky na úložiská ostali len nefunkčné odkazy a fotky vprdeli.Teraz som zmenšil foto na 288x108 pixelov a nevojde sa sem.Na iných fórach to funguje tu bohužiaľ nie!!!
Fakt ma to nebaví. :vztek:
Sorry ja len že 2 roky nič tak som si myslel že je to tu mŕtve ale vidím že autor ešte žije :friends: No ti fotky mi tiež zo začiatku žrali nervy ale už som sa to nejak neučil :)

Uživatelský avatar
forester
Příspěvky: 318
Registrován: sob lis 22, 2008 9:04 pm

Re: FORESTER K+K

#274 Nový příspěvek od forester »

Dovtedy sa chodí z džbánom po vodu kým sa niečo nepos....! :vztek:
http://karolvalent.rajce.idnes.cz/Tragedia

vaclavs
Příspěvky: 770
Registrován: pon lis 17, 2008 12:03 pm
Bydliště: Rychnov Nad Kněžnou

Re: FORESTER K+K

#275 Nový příspěvek od vaclavs »

Fuj, to jsem se lekl - nikomu se nic nestalo a technika se spraví.

Uživatelský avatar
workoholik
Příspěvky: 800
Registrován: pát pro 20, 2013 3:05 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: FORESTER K+K

#276 Nový příspěvek od workoholik »

Tak to je fakt smola, ale ako to už písali, to sa spraví, síce nie samo, ale.... :'(

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: FORESTER K+K

#277 Nový příspěvek od Rendy9999 »

Kajo toto by se šiklo
Obrázek

Uživatelský avatar
forester
Příspěvky: 318
Registrován: sob lis 22, 2008 9:04 pm

Re: FORESTER K+K

#278 Nový příspěvek od forester »

Rendy9999 píše:Kajo toto by se šiklo
Obrázek
Toš si mi ju jako ponúkol za flašku,že pre kamaráda :friends: :D

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3450
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: FORESTER K+K

#279 Nový příspěvek od harijaro »

utrhnutá predná poloos je absolútne normálna vec ja som urval za sedem rokov tri. dva krát v kĺbe ako ty a naposledy teraz v apríli kúsok za zvarom. pokial sa dá dojsť domov tak je to pohoda ale robiť to v hore ako ty by som nechcel. inak nie len ja ale určite aj ostatný by privítali nejaké to foto videjko od teba aj z normálneho provozu a nie len ked sa stane "tragédia" 8) ;-)

Uživatelský avatar
forester
Příspěvky: 318
Registrován: sob lis 22, 2008 9:04 pm

Re: FORESTER K+K

#280 Nový příspěvek od forester »

Za posledné roky to bola 3x poloos a teraz kĺb.Poloosi sme trhali na počkanie.Horár nám dal urobiť takú dolinku kde som sa nedokázal otočiť tak som to tam rval na spiatočku doslova po predných kolesách.Sranda bola keď rupla poloos.Traktor sa rozbehol dolu kopcom,brzdy ho neudržali a napral som to do stromu radlicou prisahámbohu som sa skoro pos..l.Keď sa to stalo 3x tak sme sa odtiaľ zbalili.Potom nám horár povedal , že tam nikdo nikdy na traktore nebol. :evil: Z trhnutou poloosou sa dá v pohode jazdiť,ale kĺb na šrot to je iné kafe.Tam kde sa to stalo išiel pilčík po 4x4.Nebola iná šanca len to pustiť za každú cenu na dolinu,v náprave bolo počuť ako sa to všetko melie a občas sa sekla tak že som musel dať spiatočku aby ju povolilo.Tie foto a videá by som vám doprial,ale my v hore makáme,keď ťahám tak netočím a ani nefotím,kamarád tomu nehovie,tomu stačí mať natankovanú pilku :friends: Starší syn na robotu v hore kašle a malý ešte nedorástol.Asi kúpim GO-PRO kameru a dám ju niekde na strom :-/

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3450
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: FORESTER K+K

#281 Nový příspěvek od harijaro »

ja ked som päť rokov dozadu utrhol poloos v tom kĺbe tak to bolo v zime a tiež mi miestami išlo kolo šmykom. tá kamerka neni zlý nápad 8)

Uživatelský avatar
workoholik
Příspěvky: 800
Registrován: pát pro 20, 2013 3:05 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: FORESTER K+K

#282 Nový příspěvek od workoholik »

Chlapi, neštvite ma, ja som si vždy myslel, že Praga V3S je nezničiteľná. To potom koľko nakladáte na tie nápravy???? O mojom traktore si myslím, že mám slabé nápravy a musím sa k nim správať opatrne. Občas ma zamrzelo, že som nešiel to V3S-áckych. To ťaháte pol hory naraz, alebo..... rovno celý kopec aj s drevom???

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3450
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: FORESTER K+K

#283 Nový příspěvek od harijaro »

zadná náprava vydrží hodne sú tam hrubšie poloosi a širšie kolečká v reduktoroch. vpredu sú tenšie poloosi s klbmi a poloosi sú vačšinou skracované a tenšie kolečká v reduktoroch. no a neorigo šípové, väčšie a širšie kolá zo zapnutou uzávierkou tomu dávajú zabrať hlavne ked sa cúva niekde do kopca že zadek už sa pomaly ani nechytá zeme tak sa sem tam stane že aj stará dobrá v3s to neuhrá a čosi prdne. aby si bol v obraze tak napr strejdo ťahá v hore s 6340 a tam tiež z času načas prdne predná poloos a tá je kurva hrubšia od v3skovej

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: FORESTER K+K

#284 Nový příspěvek od Rendy9999 »

Tož že 6340 má hrubší kříž :nene: ,v planetě má převod 1/5 a když jsem to u kamoša očumoval ,tak jsem mu řikal že 1203 je proti temu dělo,ta hřidel ma kolem 25 ti prumer .jestli se k němu dostanu tak to nafotim ,měl jich tam dost =náprava carraro. :)

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3450
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: FORESTER K+K

#285 Nový příspěvek od harijaro »

neviem ako to má cararo lebo strejdo má ešte tu starú klasickú nápravu ako bola ešte na 67, 69,70,72,77

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby -kloubové“