Malotraktor od Petr a Pavla

Moderátoři: rezis, Toreto

Odpovědět
Zpráva
Autor
Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Malotraktor od Petr a Pavla

#1 Nový příspěvek od Petřík »

rok výroby -..............
motor-......................Škoda Oktávka
pøevodovky-..............Škoda Oktávka
nápravy -..................Škoda Oktávka
brzdy -......................kapalinové na př. i zad. nápravě
kola .........................7,50 x 16
pøíslušenství- .............
hydraulika- ................ano
váha .........................
šíøka .........................150 cm
rozvor.........................
celková délka...............250 cm
Přílohy
1927715073_2.jpeg
1927715073_1.jpeg
1927715073.jpeg

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#2 Nový příspěvek od Milhauss »

A pozor tady někdo vydražil 8) 8) :friends: Pěknej,na kolik to vylezlo???? Je to funkční???? Ať slouží

Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#3 Nový příspěvek od Petřík »

A vidim že nejsem sám kdo sledoval aukci. Vyšplhalo se to na 17 tis.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#4 Nový příspěvek od Milhauss »

Ouvej,tak to je dosti,to bych asi nedal.Ani ne sledoval,spíše na něj párkrát narazil

Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#5 Nový příspěvek od Petřík »

Jsem se v nědělu vypravil s bratrem pro to.Vlezlo to na podval. Jenže problem byl v tom že to stalo 1,5 roku a nešlo s tim pohnou.Tak majitel povolal souseda s Gazem a pomalu to šlo. Ale nevidrželo řízení a jedna guma. Tak na konec 14 tis. to za ty peníze nepostavim 8) :)

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#6 Nový příspěvek od Tom »

Kdyby to alespoň tu zadní nápravu mělo silnější... Kdyby ses náhodou chtěl zbavit toho nerozbitého zadního světla, tak bych měl zájem.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#7 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

nevypadá to vůbec špatně když se na něm trochu :prace: tak bude 8)
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

radim.strnad
Příspěvky: 1088
Registrován: úte čer 15, 2010 7:46 pm
Bydliště: Letohrad

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#8 Nový příspěvek od radim.strnad »

Tuhle aukci jsem taky sledoval. Trochu to poladit a myslím, že to bude dobrý pomocník.....
To se musí kalit co to dá....

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2954
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#9 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Bude zima. Udělejte přesně to, co dělá kite7 o řádek pod váma na "pomocník, zatím bez jména." Má ho ode mně a hodně se podobaj. Totál rozebrat, poškozený vyměnit a zase poskládat s úpravama co si usmyslíte. Jen tak polepit aby se to hejbalo nemá smysl. Alespoň budete vědět, co jak na tom je.
Tenhle stál asi ten rok a půl, ten můj co má kite7 stál takovejch sedm let. Motor jsme natočili ale to bylo všechno. Brzdy budou zarezlý, řízením pořádně neotočíš a další a další. Do šroubku ...
Mirek

Uživatelský avatar
kite7
Příspěvky: 188
Registrován: ned říj 23, 2011 9:35 am
Bydliště: Mšecké Žehrovice

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#10 Nový příspěvek od kite7 »

Vladimír Šimo píše:Bude zima. Udělejte přesně to, co dělá kite7 o řádek pod váma na "pomocník, zatím bez jména." Má ho ode mně a hodně se podobaj. Totál rozebrat, poškozený vyměnit a zase poskládat s úpravama co si usmyslíte. Jen tak polepit aby se to hejbalo nemá smysl. Alespoň budete vědět, co jak na tom je.
Tenhle stál asi ten rok a půl, ten můj co má kite7 stál takovejch sedm let. Motor jsme natočili ale to bylo všechno. Brzdy budou zarezlý, řízením pořádně neotočíš a další a další. Do šroubku ...
Mirek
Ahoj,ano už mám holej rám.A začínám uplně od začátku,chci mít každej šroubek v ruce-jsem puntičkář 8)
HUSTOKRUTOSTROJ

Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#11 Nový příspěvek od Petřík »

8) ahoj už se začalo prácovat.Je tam problem s řízenim.Sehnal jsem s IFY. snad to bude fungovat. Pomalu se zjištuji zavady a přemyšli o uzavěrkách. Ale nevim jestli to má cenu.Nějaké návrhy :zapomel: :zapomel: :zapomel:

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2954
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#12 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Petřík píše:8) ahoj už se začalo prácovat.Je tam problem s řízenim.Sehnal jsem s IFY. snad to bude fungovat. Pomalu se zjištuji zavady a přemyšli o uzavěrkách. Ale nevim jestli to má cenu.Nějaké návrhy :zapomel: :zapomel: :zapomel:
Uzávěrky: možná někdo bude mít jinej názor ale stojím si za svým - na tyhle poloosy bych uzávěrky nedělal. Je to 4x4 a pěkný gumy. Poradí si to samo. Možná max. udělat třeba rozpůlený mechanický brzdy na zadek aby se případně prokluzující kolo přibrzdilo a tím se částečně eleminoval vliv diferenciálu. Uzávěrky natvrdo bych tam nedával.
Ono taky záleží na tom, nač bude stroj sloužit. Když by to mělo hrabat na solo na poli s pluhem, budiž. Jestli by to hrabalo s naloženou vlečkou a s uzávěrkama by to vyskočilo na tvrdý povrch, hned by se to šponovalo. Můj názor.
Mirek

Petřík
Příspěvky: 504
Registrován: pon lis 14, 2011 9:07 pm
Bydliště: Holešov

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#13 Nový příspěvek od Petřík »

Tak jak jsem čekal problém s řízením. Točím volantem do prava a zadek jde do leva :) :nene: :nene: :nene: :tyty: :tyty: :vztek: :vztek: Nevite někdo jakou převodku řízení použit , já mam s IFY děkuji za navrhy 8)

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2954
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#14 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Petřík píše:Tak jak jsem čekal problém s řízením. Točím volantem do prava a zadek jde do leva :) :nene: :nene: :nene: :tyty: :tyty: :vztek: :vztek: Nevite někdo jakou převodku řízení použit , já mam s IFY děkuji za navrhy 8)
Asi pomalejc chápu ale je to kloubák, ne? Zadek tudíž musí jít na druhou stranu než předek.

Wyky
Příspěvky: 1998
Registrován: úte říj 27, 2009 12:59 pm
Bydliště: Písecko

Re: Malotraktor od Petr a Pavla

#15 Nový příspěvek od Wyky »

Vladimír Šimo píše:
Petřík píše:Tak jak jsem čekal problém s řízením. Točím volantem do prava a zadek jde do leva :) :nene: :nene: :nene: :tyty: :tyty: :vztek: :vztek: Nevite někdo jakou převodku řízení použit , já mam s IFY děkuji za navrhy 8)
Asi pomalejc chápu ale je to kloubák, ne? Zadek tudíž musí jít na druhou stranu než předek.
Ne. Zadek i predek se musi tocit na stejnou stranu. Takze pokud toci volantem doprava a zadek mu jde doleva, tak ma blbe prevodku rizeni.

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby -kloubové“