Kloubáček od ZETORA 8011

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#106 Nový příspěvek od ota »

Motor jsme měli rozebranej do šroubku. Tam by problém neměl být. Všechno se vyměnilo, ložiska simerinky, vyčistilo. Dávali jsme nový píst, kroužky. Od výměny to nemá skoro nic najeto. Normálně to jezdilo až jednou, jako by se něco přehodilo a od té doby je to jako přidušené. O víkendu to chytlo celkem dobře, potom i ohřáté to chytlo taky vpohodě. Prej to jelo lepší. Zatím karburátor je doma jinej, ale není na to čas. Nemáme tu přírubu, budu muset něco vyrobit. Ale chodím z dílny pořát dlouho a nestíhám. Až bude chvilku čas, tak to musíme dát dohromady.
Kdyby někdo měl doma tu přírubu na Péráckej karburátor, nemusel bych ji dělat. Koukněte, koupil bych. Bylo by to bez práce. Takhle budu muset vyrobit.
To caja008 co máš doma za karbec?

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#107 Nový příspěvek od pawka »

no vic veci to muze byt, co svicka jaka je kdyz to nechce chytnout sucha nebo mokra? kdyz ma vse nove,tak jedine ze by simerink spadnul,taky se to deje,ale nekde ani spadnout nemuze,drzivaho lozisko a zdruhy strany vicko,nevim jak to ma tvuj motor,zda muze spadnout. jinak to vypada tak co rekne ta svicka,chyba v karbeci bude sucha svicka,tak bych nalil pod svicku malinou stikacku benzinu a musi chytnout, jestli je mokra,poladil bych zapalovani a svicku. ale zalezi jaky mas pristup kolem motoru,moc ne co?
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#108 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

a co je tady nového? už jezdí bez problému nebo má taky zimní spánek :spac: :spac:
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
caja008
Příspěvky: 2723
Registrován: ned čer 13, 2010 7:03 pm
Bydliště: Nová Paka

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#109 Nový příspěvek od caja008 »

ota píše:To caja008 co máš doma za karbec?
Koukal jsem a už tu neme kompletního nic... :-/ newim kam se všecko podělo..
Když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo aneb když nestačí kladivo jistota je ještě větší kladivo.

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#110 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

zdeněk 1 píše:a co je tady nového? už jezdí bez problému nebo má taky zimní spánek :spac: :spac:
Právě že se nejezdí, jednou sem jel ovíst hnuj do JZD na plato a v kopci se mi začal na 4 smekat řetěz. Tak řikám to je normálka tak sem dal za 3 a taky se smekal řikám tak to už bude horší dal sem teda dvojku a vytáh nahoru a nad kopcem za 3 ale to bylo hrozný jak se to smekalo tak sem nějak dojel na cestu, no ta byla v hroznym stavu tam sem musel na jedničku a když sem vjel na louku tak sem dal dvojku a na ní se to začlo smekat taky řikám a je to v čudu dojel sem na další cestu a tam se i jednička smekala tak sem to tam chcíp a zavolal pro odtah. Přijel pro mě taťka se čtyřicítkou a vytáh mě z toho bahna a mezi tim začlo hrozně chumelit. Když sme ho vytáhli mimo bláto že napneme řětěz, sundali sme teda bok kapoty a povolily šrouby ale na co sme nepřišli? Napínák se utrh tak mě taťka odtáh na plato s hnojem tam sem to vyházel a táh mě domu zrovna v tý největší chumelenici, byl sem jak sněhulák když sme přijeli domu. Je to asi už 2 nebo 3 tejdny a od tý doby traktůrek stojí pod plachtou :'(

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#111 Nový příspěvek od pawka »

to mate jeste jednu spojku ? nebo jak se klouzal retez? my mame retez taky kolem spojky od trabanta a dal na kolecko z klikovky a vzdycky kdyz sme orali tak se zacla spojka klouzat a rikame,ze v zimne dame novou lamelu,ze to ani nejde do orat,uz to rikame 6let a ted sme nemazali retez olejem a svete div se spojka ani neklouzla,takze za to sme mohli my ze to klouzalo,moc sme mazali retez a neuvedomili si ze to tece az do spojky
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#112 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, no to už se tak stane, soudruzi udělali chybu. Slabej svár. Upadnulo to ve sváru. No ale je třeba trochu odstrojit a znovu zavařit. Ale svářej v téhle zimě. Dneska jsem chvíli poletoval po venku a hned jak jsem přijel z práce a byl jsem jen tak míň oblíklej. No a to jsem byl zmrzlej jak hovno. A ještě něco opravovat! Šlo by to v té nové kůlně, jenže tam je dost bordel, ještě není hotovo a jsou am 4 m dlouhá prkna a nechce se mi je uklízet budou ještě potřeba. Tam je světe div se, nezatepleno, jenom nikde není velká díra a zatím v noci -1°C a ve dne i +2°C. Myslim si, že to je tím, že je to postaveno na tom septyku. Ten odspoda topí.
No a ta cesta, to byl masakr. To jak jsi tam byl vjetej. Já bych se bál do toho vjet s červeným! Však až bude hezky, bude se traktůrek muset omýt a očistit. Bláto je i na volantu myslím! :D

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#113 Nový příspěvek od pawka »

ste si zaradili, taky parkuju na septiku a snih tam odtaje jako prvni,jde tam teplo z nezamrzny hloubky
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#114 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

už se jezdí a testuje nová radlice? Teď je te bíle hmoty všude dost tak snad taková pěkná radlice nezahálí :spac:
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#115 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

No právě že nejezdí, ještě to neni opravený :'( taky sem si řikal že na to sou dobrý podmínky ale traktůrek by to asi nedal no nevim, teď je uklizenej pod kůlnou a čeká na opravu.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#116 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, no nestíhá se tak oprava čaká. Zavařit ten napínák na řetěz. Musí se to rozebrat aby byl přístup na zavaření. Ale snad to vyjde jen s vyndáním přední mřížky. Uvidíme.
Traktůrky jsou oba dva v kůlně a mají se. Nepadá na ně sních a mají tam tepleji než venku. Když byly ty mrazy i -18°C, tak v kůlně bylo max -4°C. teď tam je nad nulou. Tak jsou vysmáťí! :vysmech:
Přílohy
Kloubáček.JPG

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#117 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

Traktůrek by rád vozil sníh a já taky :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#118 Nový příspěvek od ota »

No tak až přijdu zítra odpoledne z práce, tak se do toho dáme! Do toho odvozu sněhu. Já vytáhnu červenej a káru a Ty si vezmeš lopatu a budeme vozit! :D Až naházíš plnou káru, tak si sedneš na fůru a tradá, už se jede! :driver: Budeme vozit až do tmy. :vysmech: :D

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#119 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

Já myslel do opravy :'( , musim taky tahat hnuj :)

Uživatelský avatar
DanHaas
Příspěvky: 292
Registrován: sob pro 25, 2010 6:35 pm
Bydliště: kusek od Šternberka

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#120 Nový příspěvek od DanHaas »

ota píše:No tak až přijdu zítra odpoledne z práce, tak se do toho dáme! Do toho odvozu sněhu. Já vytáhnu červenej a káru a Ty si vezmeš lopatu a budeme vozit! :D Až naházíš plnou káru, tak si sedneš na fůru a tradá, už se jede! :driver: Budeme vozit až do tmy. :vysmech: :D
Tak to se máš zetore to si zajezdiš. :smich:

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby -kloubové“