Kloubáček od ZETORA 8011

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#151 Nový příspěvek od pawka »

kolik to vydrzi naklon? Mam zahradu 12procent a uz se mi nechce svazet a sekat travu rucne. Mate to 4x4 nebo ne?
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#152 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

zdeněk 1 píše:co jsi dělal na kloubáčkovi snad nebyl marod :sestricka: jednu změnu jsem našel zpětné zrcátko na předním blatníku :)
To zrcátko je jedna věc, jinak sem měl ušláplý spojkový lanko u pedálu a nějak sem se k tomu neměl to opravit tak sem se k tomu dostal až teď.
pawka píše:kolik to vydrzi naklon? Mam zahradu 12procent a uz se mi nechce svazet a sekat travu rucne. Mate to 4x4 nebo ne?
Náklon to netušim, jinak je to 4x2

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#153 Nový příspěvek od pawka »

me ted doslo,ze mate jak nahonovou spojku,tak pojezdovou.a jeste si urcujete otacky cerpadla,sakta to je vychytany,diky prevodovce a spojce z motorky. dnes sem testoval nas traktor,kam vyjede a co ho neprevrati zhruba.
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#154 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

Tak přidám po dlouhý době nějaký fotky, vyjel sem prohrnovat sníh, lepší než házet rukama. Sice to neni zase až tak dobrý ale aspoň něco, musíme o výkendu udělat nějaký závaží na předek protože se to hrozně smeká ale na zpátečku to hrne dobře.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#155 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

Akorád jsem chtěl včera napsat jestli už testuješ radlici ale nestihl jsem to a dnes už tu mám i odpověď :) 8) 8)

když se dívám na foto jak je zaparkovaný u zeleného tak to je zadní blatník jeden na druhém - je tam aspoň 0.1mm mezera :smich: nebo ne
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#156 Nový příspěvek od pawka »

zdeněk 1 píše:Akorád jsem chtěl včera napsat jestli už testuješ radlici ale nestihl jsem to a dnes už tu mám i odpověď :) 8) 8)

když se dívám na foto jak je zaparkovaný u zeleného tak to je zadní blatník jeden na druhém - je tam aspoň 0.1mm mezera :smich: nebo ne
to jsou soustruznici,ty jedou na stovk :-)

jestlipak ti ota půjčí soustruh,ale je to nebezpecne!!!
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#157 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

pawka píše:
zdeněk 1 píše:Akorád jsem chtěl včera napsat jestli už testuješ radlici ale nestihl jsem to a dnes už tu mám i odpověď :) 8) 8)

když se dívám na foto jak je zaparkovaný u zeleného tak to je zadní blatník jeden na druhém - je tam aspoň 0.1mm mezera :smich: nebo ne
to jsou soustruznici,ty jedou na stovk :-)

jestlipak ti ota půjčí soustruh,ale je to nebezpecne!!!

Tak s těma blatníkama to je pravda, je to o fous a s druhý strany to samý :) ale hlavně že se tam vejdou :)
Na soustruhu sem zatim nedělal, v tom je vyučenej trochu brácha, já spíš ty traktory 8)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#158 Nový příspěvek od ota »

No trochu se přiznám, já jsem tam se zeleným jen zajel narychlo. To tak bývá, šup do garáže a potom se to porovná či přeparkuje. Tak stojím kousek od zdi. Šlo by to ještě fous dát do leva. Potom se tam dá i projít. U toho Kloubáčku, kdyby se to neuhlídalo a ten blatník šťouchnul do kůlny, vysadí prkno ven jak nic! Bo já to neponechal náhodě, znáte to, drc a blatník je harmonika! :D Tak jsem to naprofiloval z 3 mm plechu. No když na něj sedneš a necháš se odvézt, tož aby to ten blatník vydržel! Jak známej, taky jsem mu udělal blatníky betelný a on potom chytnul o sloupek vrat a vyvrátil vrátnici a blatník byl jen odřenej.
Ten soustruh to jde si to jen pomalu omáknout. Když jsem se učil, byl tam mistr a ten vždycky říkal, klucí jedni pitomí, bacha na tu frézu! Fréza to je dravec!! :vysmech: A když někdo něco blbě udělal dostal pohlavek. No a příště si to už pamatoval. Na stroje se musí pomalu, ale zase se toho nebát. To se potom udělá prd. Teď bude i druhej soustruh a to potom bude potřeba dvě obsluhy. Aby to vodsejpalo. Ale chviku to potrvá, než se revolver nastaví a vyladí aby dělal jak má a co nejjednodušeji. A potom už tam může makat kdo bude mít chuť. Zatím nemám pořát ty upínací pouzdra a tak se nepracuje.

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#159 Nový příspěvek od pawka »

ja jsem chtel napsat,ze uceni na soustruhu je "pohlavková práce" no musí to bolet ted příjemně, než pak nepříjemně. nás byli hlavně za kličkustačilo ji pustit,přehmátnout,chvili se ji na pikosekundu pustit a už mě svitili hvezdicky.3-5 a už sem ji nepustil. ikdyby bych si hadrama pustil vreteno,stejne bych ji drzel:-) vsechno nejde hned,dulezity je chtit. holka me ted rika,ze nemam v nicem system,ale rika to u vseho,neco delam a hned to delam prej blbe, zas system vazne. kam na to chodí?mne uz to uplne stve clovek pak porad si rika,jestli to systemove ma dobre...
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#160 Nový příspěvek od ivanzbehy »

ZETOR 8011 píše:Další obrázky raktůrku. Rozebrání.
napravi a prevodovka skoda 1203 alebo 1202 ?
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#161 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

Nene, Warburg, je to všechno napsaný na 1 stránce.

Uživatelský avatar
marek a adam
Příspěvky: 623
Registrován: pon říj 08, 2012 4:42 pm
Bydliště: Francova Lhota

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#162 Nový příspěvek od marek a adam »

jojo je vidět že viš že ruce nepatři jen do kapsi :ano: traktorek ok 8) 8) jen tak dal :)

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#163 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

a co tady nového nejsou už proležené pneumatiky :( :(
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#164 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, no já sem trošku přispěju.
Traktůrek je v garáži stojí tam vedle zeleného. Oba jsou chudáci tak zakramařený věcma a ještě vrata který se posunují do boku nemůžeme otevírat, protože já tam mám nastavěný kary sítě. Myslel jsem že je letos zdělám do vrchního betonu v dílně. No a nezdělám už. Ale ty sítě zatím nejsou kam dát. Jsou velké a zabíraly by všude místo. Už jsme tuhle chtěli vytáhnout traktůrky ven. Ale když jsme viděli co by to dalo odklízení, raději jsme to vzdali. Mám tam právě věci na stavbu. Od krbovejch kamen počínej, vatu, radiátory, kyble s všelijakejma těma maltama a cementem a polistyrenem konče. No počítal jsem že to všechno spracuju do stavby a úraz mi to překazil. Potřebuju hlavně dát střechu a pak by se část věcí dala přestěhovat do té stavby.
Nestíháme vlastně skoro nic. Pořát je práce jiná. Teď bude listí a úklid zahrádky a to by si kloubáček zajezdil. No ale dostat ho ven, to by byla fuška. :(

Uživatelský avatar
ZETOR 8011
Příspěvky: 1566
Registrován: čtv led 01, 2009 8:04 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kloubáček od ZETORA 8011

#165 Nový příspěvek od ZETOR 8011 »

No kloubáček nejel asi půl roku, hodně ho nahradil velkej traktor, přece jenom jsou k němu papíry. Ale třeba až napadne sníh tak se dočká vyjetí a vyhrnování sněhu :)

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby -kloubové“