Pšapšoun

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#31 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Tata píše:Kèemu louží ty banky na tech filtrech u Z25?
Špína padá z filtru do oleje a už nelítá - pak se to vyleje.
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#32 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Dnes jsem Pšapšouna s Michalem vymìnil.
Dostal jsem Pšapšouna do muzea
Michal dostal traktorek , který jsem prozatimnì nazval " Modrý plamen"

Traktorek si Michal nazve sám, sám si založí i jeho téma a já mu tam pak dám fotky co jsem udìlal u mì v dílne, když jsem ho zprovozòoval.
Má to tu hydrauliku , sìvìtla, a vyšší výkon co si pøál a doufám, že bude spokojený . Motor chytá na perfektnì.
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#33 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Vìnoval jsem se prùzkumu Pšapšouna .

S pøevodovkou a nápravami z Pragy je už trochu víc jasno. Mùže být z Pragy Grand, nebo Mignon - tech starších

S motorem už ménì - štítek veškerý žádný- podle expertú na Deutzy to Deutz není a mùže to být prej tøeba DDR výrobek WEB Dieselmotorenfabrik Cunenwalde a nebo taky nìco jinýho a nebo taky Datel :smich: .
Ty motory byly tak úspìšný, že je kopíroval po Deutzovi kdekdo.
Cunenwaldský ale vypadaj taky jinak.http://silver2001.si.funpic.de/start.htm
Èistiè vzduchu na Pšapšounovi je z nìèeho anglického - podle nápisù a nádrž taky má být hranatá.

Obrázek....Obrázek

Našel jsem motor Sendling, který je asi nejstejnìjší - viz pøesnì stejné tvary litiny. Deutzy,Cumemwaldy a jiné vypadají zase malièko - jinak - tyhle jsou skoro stejné . Sendling typ D7 -výkon 7 - 8 HP / 1350@
Dieser Motor der Münchner Firma Motorenfabrik München Sendling
______________________________________________________________
Zaujala mì na stroji ale také ta vývìva. Je na ní napsáné AB MANUS - SWEDEN.

Obrázek...Obrázek

Na Pšapšounovi prý sloužila k nasávání vody z øeky Ohøe do cisterny, kterou Pšapšoun tahal.

Švédské výrobky mám rád , tak jsem si to provìøil co je to za firmu.
O tom typu vývevy nebude na internetu asi nic - je stašnì stará - pístové se asi už dlouho ani nepoužívají.
Ale zjistil jsem, že firma AB Manus byla ve své dobì 40 až 60 léta špièka v oboru zaøízení pro dojení.
Dnes je souèástí koncernu ALFA La LAVAL - ten se zabývá také mimo jiné zaøízením pro dojení.
od roku 1963
1963 AB Separator changes name and becomes Alfa-Laval. The first purely scientific
symposium to deal with milking and milking machines is held at Hamra.
The milking machine company AB Manus is acquired.

Švéd francouzského pùvodu - pan La Laval vynylezl na pøelomu 19 a 20. století dojièku, separátory a mnoho dalších vìcí - zdokonalil i parní turbínu a podobnì
ALFA La LAVAL je hodnì slavná firma - nejlepší v oboru péèe o dobytek - vynalezli a mají patent na krabice TETRAPAK na mlíko a další.
Produkty - http://www.delaval.co.uk/Products/default.htm

a jejich vývìvy vypadají dnes úplnì jinak
http://www.delaval.co.uk/Products/Milki ... efault.htm
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
daniber
Příspěvky: 194
Registrován: pát srp 24, 2007 10:48 pm
Bydliště: Český Ráj

#34 Nový příspěvek od daniber »

Gratuluju :juuuu: jsem rád že je pšapšoun doma. Sám jsem na nìj moc zvìdavej.
Nemìl bys fotku toho kloubu? Docela by mì zajímalo jak je to zatáèení øešený. Díky

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#35 Nový příspěvek od bastardtraktor »

daniber píše:Gratuluju :juuuu: jsem rád že je pšapšoun doma. Sám jsem na nìj moc zvìdavej.
Nemìl bys fotku toho kloubu? Docela by mì zajímalo jak je to zatáèení øešený. Díky
Dík !!
Zatáèení je øešený velkou pøevodkou øízení.
Má to krom jiného tu vlasnost , že kolem pøímého smeru jde øízení docela ztuha a èím dál do plnýho to jde zlehka.

Na rejdovym èepu ve støedu kloubáka jsou dne kuželíkový ložiska, jako v náboji kola / jsou vyèochtaný a kude se s tím neco muset dìlat/ a kousek dál je i trubka v trubce pro køížení / kyv náporav.
Páka na pøevodce by chtela trochu vyhnout - plete se - poèítam, že je to KOVANINA a mela by jít po nahøátí trochu vyhnout.
Doprava to má krapet vetší rejd - musí se to seštelovat.

Obrázek
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
daniber
Příspěvky: 194
Registrován: pát srp 24, 2007 10:48 pm
Bydliště: Český Ráj

#36 Nový příspěvek od daniber »

Zajímavý øešení. Bych ani neøek že to utoèí. Je ještì rozebranej nebo jsi ho už poskládal a natoèil?

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#37 Nový příspěvek od bastardtraktor »

daniber píše:Zajímavý øešení. Bych ani neøek že to utoèí. Je ještì rozebranej nebo jsi ho už poskládal a natoèil?
To už složil Míša - vzornì.
Staèí ještì našponocvat øetìz a pochystat brzdy.
Natáèet cokoli stabilákovýho budu až na jaøe. / voda/
A restaurovat až kdoví kdy.
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

#38 Nový příspěvek od Tom »

bastardtraktor píše:
daniber píše:Zajímavý øešení. Bych ani neøek že to utoèí. Je ještì rozebranej nebo jsi ho už poskládal a natoèil?
To už složil Míša - vzornì.
Staèí ještì našponocvat øetìz a pochystat brzdy.
Natáèet cokoli stabilákovýho budu až na jaøe. / voda/
A restaurovat až kdoví kdy.
Možná, že tyhle extra staré (Pšapšoun, Populár,...) bych ani nerenovoval, pouze dokonale odmastil. To bude možná vypadat i líp. Hodnì tìch prvních Lanz-Bulldogù maji nìmci taky jen odmaštìné, a vypadá hodnì dobøe 8)

Obrázek
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#39 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Tom píše:
bastardtraktor píše:
daniber píše:Zajímavý øešení. Bych ani neøek že to utoèí. Je ještì rozebranej nebo jsi ho už poskládal a natoèil?
To už složil Míša - vzornì.
Staèí ještì našponocvat øetìz a pochystat brzdy.
Natáèet cokoli stabilákovýho budu až na jaøe. / voda/
A restaurovat až kdoví kdy.
Možná, že tyhle extra staré (Pšapšoun, Populár,...) bych ani nerenovoval, pouze dokonale odmastil. To bude možná vypadat i líp. Hodnì tìch prvních Lanz-Bulldogù maji nìmci taky jen odmaštìné, a vypadá hodnì dobøe 8)

Obrázek
Pøesne tak
Po natøení to ztratí veškerý pùvab.
zvláštì na žluto-zeleno je to prùser.

Pšapšoun je pod kolomazí zelený. Disky dám asi hodnì tmavo vínové.

Do laku pùjdou jen ty , co maj kapoty a hodnì plechù - tedy napøíklad houbaøský a oktávkový.

Stabiláky jsou pìkné v takové té tmavošedé kováøské barvì.
Tak bude ten Lorenz co pro nej teprve pojedu -ty byly takovéto šedé

Ale barva , to je u všech to poslední.

Takhle stojí ve spoleènosti ostatních Pšapšoun v Muzeu

Obrázek...Obrázek...Obrázek
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

#40 Nový příspěvek od Tom »

Dá se vùbec v tom muzeu hnout, jak je tam tolik traktorù? Musíš to hold rozšíøit. Pokud teda máš kde, ale jak jsem to vidìl na fotce zvenku, tak by tam mìlo být dost místa. už bych si šel vyøizovat stavební povolení :smich:
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#41 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Tom píše:Dá se vùbec v tom muzeu hnout, jak je tam tolik traktorù? Musíš to hold rozšíøit. Pokud teda máš kde, ale jak jsem to vidìl na fotce zvenku, tak by tam mìlo být dost místa. už bych si šel vyøizovat stavební povolení :smich:
To se ti zdá, ale projít se mezi tím dá a navíc až budou i pohlídky pro lidi, tak to pøedtím ještì pøešoupu.

Ještì je tam místo pro "pana Traktora Lorenze" a pak až budou mít seriovky svojí boudu, tak z muzea ubyde Murgaš a Bautz.
A 2 stroje pøijdou asi rozebrat a použít na stavbu nìèeho jiného.
Tak tam bude zase místo pro 4 další - ale to už bude asi i nìjaký co sám postavím

Ta bílá barva na zemi je fajn, že se do ní nic nevsakuje - dá se umejt. Vanièky dávám jen tam, kde nìco fakt hodnì kape.
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

#42 Nový příspěvek od Tom »

Na kolik tì ta cestáøská barva vyšla? Neloupe se to? Ty "barvy" (proti odìru a vsaku) se strašnì rády loupou :-/
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#43 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Tom píše:Na kolik tì ta cestáøská barva vyšla? Neloupe se to? Ty "barvy" (proti odìru a vsaku) se strašnì rády loupou :-/
Nic se neloupe - aspoò zatím

V létì jsem celou plochu cca 140m2 napenetroval 2x Sokratem. Pak jsem jednu vsrstvu té silnièáøské barvy dal silnì zøedìnou, aby se to ještì trošku níc vsáklo a spojilo a pak dvì vrstvy normálnì váleèkem.

Koupil jsem 3 kýble ale jeden mi ještì zbyl na truhlárnu a opravy zde v muzeu.

Stál mì jeden ten 30 kg kýbl 1000 kè - koupil jsem to od firmy co pruhy søíká- ale nebyla to žádná pokoutní akce - normálnì majitel mi to prodal ze skladu a vìnoval i 20 l øedidla.

Byl to smrad k padnutí a fakt jsem z toho mìl skoro halucinace.

Aby se to neznièilo nechci tam nic brousit svaøovat a nebo bušit na podlaze. Maximálnì nìco montovat-šroubovat.
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#44 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Stejný motor Sendling typ D7 -výkon 7 - 8 HP / 1350@ jako má Pšapšoun jsem objevil

A./ na ebay.Do všech detailù jsou stejné všechny detaily i odlitky.
Nádrž u Pšapšouna jistì originální není.
A i vzduch. filtr má Pšapšoun z nìèeho jiného - anglického - jeto na nìm napsáno.
Dražba konèí zítra a cena je nìco pøez 100 E.
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0186382585
Jestli je motor funkèní a zda není vybìhaný prodejce nezaruèuje.
Píše , že jde pøíliš zlehka a má asi malou kompresi a nenastartoval ho.

B./ Další je na foru Veteranforum - zde seteprve dohadují co je to za uznaèku, ale já už tam nebudiu psát
forum má moc pìkný obsah, pro mne moc zajímavé vìci tam jsou ale tam nehodlam vùbec chodit - ja tam to nejdebilnìjší software pro fora co jsem kdy zažil - strašnì nepøehledné - vložit tam cokoli chce pevné nervy - hrùza a najít nìco po mìsíci znamená klikat aklikat jak debil

Z EBAYE
Obrázek...Obrázek...Obrázek

PŠAPŠOUN
Obrázek...Obrázek...Obrázek

Z VETERANFORA - zde je vidìt, že ten notor stejnì jako ten z Pšapšouna má vstøik z boku - to Deutz a jiné nemají.
Obrázek...Obrázek...Obrázek

Jsem moc rád, že vím, co mám na Pšapšounovi za motor jakou má mít motor nádrž atd .
Brvu nechám , ale nádž nechan udìlat u klempíøe podobnou, jako má originál

Zde je stránka o Historii firmy Sendling http://home.arcor.de/motorenbau/herste ... ndling.htm
ale fotky a další informace jsem hledal všude možnì celý den


Firma vznikla v roce 1899

Jejich první motor -, 1899 Gasmotor, Münchner Motorenfabrik, München-Sendling,
Output: 1.5 kW,Speed: 180 rpm,Cubic capacity: 2.9 l

Obrázek

A vyrábìla motory a èásteènì i traktory a motorové pluhy- to jsem se doèetl jinde.Traktory vyvíjela a vyrábìla firma Sendling spoleènì s firmou Daimler Benz od 1 sv. války až do 30. let. Vyvinuli vùbec první Dieselový zemìdìlský traktor v roce 1923 a postupnì jej vyvinuli až k typu zde na fotkách. Ten byl poslùední a po tomto modelu na fotce se již nespolupracovali a byl to i poslední model od Daimler Benze.
Obrázek.....Obrázek
Dìlaly se i v silnièním provedení jako TAHAÈE.
Mìly výkon 26HP, váhu 2,5 t a dokázaly na kvalitní a dokonale rovné silnici bìžnì tahat pøívesy 15 tun rychlostí 15 km/h. To byly kamiony 30 tých let.

Ale hlavní náplní byly stabilní motory.
.Náš typ D, který je v Pšapšounovi se dìlal jako 7, 10 a 20 HP do roku 1943, pak byl podnik vybombyrdován.
,

Po válce se dìlaly hlavnì stojací stabiláky a traktorové motory vzducháèe a to nejen pro své, ale hlavné pro pro traktory vícero znaèek.
A po válce dìlal SENDLING tarktory opìt , ale se svými vzduchem chlazenými motory. Tento je z roku 1952
Obrázek...Obrázek...Obrázek

Firma ztratila samostatnost a jméno v roce 1965 pøipojením k firmì Hanns Häusler.
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

#45 Nový příspěvek od Tom »

Tak ten Benzùv traktor, to je brko. To bych taky chtìl :)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby -kloubové“