Stavba traktoru ZAMBRO

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#241 Nový příspěvek od Vladimír2 »

Daddy píše:Kluci, tolik klobouků ani ve vlastnictví nemám :) - a všechny už jsou někde dole :ano: ! Viděl jsem Jardův stroj už několikrát (minimálně v Bydžově a na Stínavě) - a vždy na něm nacházím něco nového - inspirativní promyšlená řešení, i když nic nestavím. Jak tady už někdo zmínil - každý detail a každý šroubek má svůj smysl a logiku! Aby také ne u chlapa z velmi příbuzného oboru a mnohaletými zkušenostmi :friends: . Ani se nedivím, že není ochotný některé disciplíny na traktoriádách absolvovat! Za vidění však tato mašinka určitě stojí! Měl jsem možnost na traktoru sedět a zahýbat si ovládacími prvky. Pro mě jsou některé malinko "jinde", ale je vidět, že majitel (vyšší postavy) myslel i na ergonomii 8) .
...přesně jak píše Daddy . 8) 8) 8) Já jsem na něj raději ani nelezl , protože bych nedostal na pedály . ( jsem majitel menší postavy) :smich:

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#242 Nový příspěvek od zambro »

Ahoj Vladimíre,je pravda že jsi menší postavy (já měřím195cm) ale za to hodně veliký duchem.Rád na Tebe vzpomínám,pěkně jsme si popovídali. :friends:

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#243 Nový příspěvek od zambro »

Přeji hezký den všem příznivcům traktorů. Tentokrát mám v plánu se v sobotu 10.9. ukázat v Kropáčově Vrutici, doufám že mi do toho nic nevleze .

ben315
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 16, 2016 5:03 pm
Bydliště: zlín

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#244 Nový příspěvek od ben315 »

Opravdu pěkný kousek. A protože se taky pokouším stavit, zajímám se jaké jsou rozměry přeních kol a rozvor náprav. Protože na tomhle stroji to vypadá gut a stímhle se zrovna potýkám.

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#245 Nový příspěvek od zambro »

Zdravím Vás dámi a pánové, před týdnem jsem absolvoval výstavu historických traktorů v Kropáčově Vrutici a mohu říci že to byla paráda,tolik skvostů pohromadě se jen tak nevidí. Jel jsem dvakrát spanilou jízdu a všechny příjezdové cesty zarovnány auty návštěvníků výstavy. Vyšlo také počasí a asi proto tolik lidí. Připadal jsem si jako ve včelíně, byl jsem tam snad jediný s domadělem a nikdo nechtěl věřit že je to doma dělané,ani pořadatelé při zápísu u vstupu(prý že není apríla).

Pro ben315 díky,ve předu 18" a v zadu 24" rozvor 198 cm

Gerhard
Příspěvky: 1704
Registrován: čtv zář 24, 2015 3:34 pm
Bydliště: Třinec

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#246 Nový příspěvek od Gerhard »

Zabro :friends: ta dokonalost se obcas nevyplaci :D :D :D pak ti nigdo neveri 8)

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#247 Nový příspěvek od zambro »

Čau Gertíku,Ty sis ten můj název maličko zkrátil :friends: aby z toho nevzniklo ještě něco horšího. Měj se fajn, Zambro.

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#248 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:friends: Zdravím Tě , příteli . Ukážeš svému stroji také pole neorané , nebo jeho využití bude víceméně komunální ..? :smich:

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#249 Nový příspěvek od Ondras83 »

taky by nam chtelo ukazat znovu nejakou fotecku :)

budes zase ve Starym Koline? :) musime udelat cepy na obracak a letos jedeme s tatou oba dva (teda zatim to tak vypada, trosku to zavisi na doprave)

Gerhard
Příspěvky: 1704
Registrován: čtv zář 24, 2015 3:34 pm
Bydliště: Třinec

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#250 Nový příspěvek od Gerhard »

zambro píše:Čau Gertíku,Ty sis ten můj název maličko zkrátil :friends: aby z toho nevzniklo ještě něco horšího. Měj se fajn, Zambro.

promin :friends: , mel sem blbe brejle a nevsim sem si, ze mi negdo ukrat pismenko :pistol: :red:

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#251 Nový příspěvek od zambro »

Vladimír2 píše::friends: Zdravím Tě , příteli . Ukážeš svému stroji také pole neorané , nebo jeho využití bude víceméně komunální ..? :smich:
Ahoj Vladimíre, viděl už hodně hektarů, ale jenom z korby náklaďáku a nějak se mu to zalíbilo. U mne se vůbec nenadře, pole ani les nemám, :driver: tak jenom po dvoře

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#252 Nový příspěvek od zambro »

Ondras83 píše:taky by nam chtelo ukazat znovu nejakou fotecku :)

budes zase ve Starym Koline? :) musime udelat cepy na obracak a letos jedeme s tatou oba dva (teda zatim to tak vypada, trosku to zavisi na doprave)
Čau Ondro, fota budou, ale do Kolína nejedu. Tak ať se Vám to vydaří Zambro.

ivan69
Příspěvky: 46
Registrován: pon bře 07, 2011 8:25 pm
Bydliště: okr.Trenčín

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#253 Nový příspěvek od ivan69 »

Pro ben315 díky,ve předu 18" a v zadu 24" rozvor 198 cm[/quote]

Zdravím zambro, super traktorík :friends: Mohol by si mi prosím Ťa doplnit, s čoho si použil 18-tky disky.
Tie 24-ky sú asi w11. Budem trocha obkukávat, nevadí? :idea:

zambro
Příspěvky: 259
Registrován: pát čer 22, 2012 6:31 pm
Bydliště: chrudim

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#254 Nový příspěvek od zambro »

Ahoj, přední disky jsou 18" z devítituny vleku a jsou zůžené v tom nejmenším průměru asi o 30mm .V tom spoji je zavařen rovný střed (tloušťka 12 mm). Ješťě se musí utočit na brzdovém bubnu ten rantl, aby disk dosedl.

ivan69
Příspěvky: 46
Registrován: pon bře 07, 2011 8:25 pm
Bydliště: okr.Trenčín

Re: Stavba traktoru ZAMBRO

#255 Nový příspěvek od ivan69 »

Dík! Prosím Ťa, ešte šírku zadných diskov. W9,alebo širšie?

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“