Traktor od Novise 4x4

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#31 Nový příspěvek od Novis »

Tak po dlouhé době sem něco přidám, traktor už jezdí a zatím maximální spokojenost. 8)
N'áké foto:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak zatím všechno :) :)

Uživatelský avatar
Doge53
Příspěvky: 264
Registrován: stř lis 21, 2012 9:15 pm
Bydliště: Borovno, Plzeň-jih

Re: Traktor od Novise 4x4

#32 Nový příspěvek od Doge53 »

Super stroj 8) . Jak máš, případně budeš mít poháněné čerpadlo hydrauliky? Držím palce s přestavbou.

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#33 Nový příspěvek od Novis »

Doge53 píše:Super stroj 8) . Jak máš, případně budeš mít poháněné čerpadlo hydrauliky? Držím palce s přestavbou.
D'íky, čerpadlo bych chtěl hnát řemenem přes elektromagnetickou spojku abych ho moh vypínat. :)

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#34 Nový příspěvek od Novis »

Tak sme se s tátou rozhodli, že prodáme ten starej motor z octávky, tak kdyby měl někdo zájem tak dejte vědět, cenu nabídněte. :)

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#35 Nový příspěvek od Novis »

Tak jelikož je už brzo tma tak sem si zapojil světla.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A v zimě budu asi muset udělat nový vedení brzd páč mi to všude teče jak svině. :)

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#36 Nový příspěvek od Novis »

Tak po dlouhé době sem něco přidám, trošku sem se nudil tak sem si udělal takovou "šablonu" předního TBZ a chci znát váš názor:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
A udělal jsem si takovej provizorní pluh (za 2h. byl hotovej)
Obrázek
Obrázek
omlouvám se za kvalitu, foceno telefonem. :)

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#37 Nový příspěvek od Novis »

Tak dneska mě při vyhrnování potkala nemilá věc, už dlouho sem pozoroval že občas něco lupne v zadní nápravě, no a teď sem to rozluštil, opustil mě zadní diferák, co přesně zjistim zejtra až zhodim nápravu, kdyby měl někdo za dobrej peníz buďto zadní nápravu nebo aspoň diferák na UAZe, tak dejte vědět :)

Uživatelský avatar
25k
Příspěvky: 952
Registrován: sob pro 03, 2011 10:43 pm
Bydliště: Sobotka

Re: Traktor od Novise 4x4

#38 Nový příspěvek od 25k »

Novis píše:Tak dneska mě při vyhrnování potkala nemilá věc, už dlouho sem pozoroval že občas něco lupne v zadní nápravě, no a teď sem to rozluštil, opustil mě zadní diferák, co přesně zjistim zejtra až zhodim nápravu, kdyby měl někdo za dobrej peníz buďto zadní nápravu nebo aspoň diferák na UAZe, tak dejte vědět :)
ahoj diferáky mám doma dva protože mi taky něco louplo v nápravě le nebyl to dif ale ta půlka co je v ní hruška a urval jsem opření hrušky to ložiska se celé tam rozemlelo naštěstí se difu nic nestalo ale měnil se ten obal na dif ta větší část

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktor od Novise 4x4

#39 Nový příspěvek od simpatak195 »

jeste mu posli pavliku svoje obrazky pilin hii :jazyk:

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#40 Nový příspěvek od Novis »

Tak sem to rozhodil:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
TAkže shánim celou náravu páč mam ulomený to uložení hrušky, zrovna když potřebuju aby to jezdilo, to je pech :(

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#41 Nový příspěvek od Novis »

25k píše:
Novis píše:Tak dneska mě při vyhrnování potkala nemilá věc, už dlouho sem pozoroval že občas něco lupne v zadní nápravě, no a teď sem to rozluštil, opustil mě zadní diferák, co přesně zjistim zejtra až zhodim nápravu, kdyby měl někdo za dobrej peníz buďto zadní nápravu nebo aspoň diferák na UAZe, tak dejte vědět :)
ahoj diferáky mám doma dva protože mi taky něco louplo v nápravě le nebyl to dif ale ta půlka co je v ní hruška a urval jsem opření hrušky to ložiska se celé tam rozemlelo naštěstí se difu nic nestalo ale měnil se ten obal na dif ta větší část
Tak přeně to stejné ulítlo i mě. :)

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktor od Novise 4x4

#42 Nový příspěvek od simpatak195 »

kde soudruzi v gazu udali chybu... svata mostova naprava :jazyk:

liba23
Příspěvky: 1215
Registrován: úte led 08, 2013 9:57 pm
Bydliště: Hluk

Re: Traktor od Novise 4x4

#43 Nový příspěvek od liba23 »

simpatak195 píše:kde soudruzi v gazu udali chybu... svata mostova naprava :jazyk:
Soudruzi z gazu možná nikde......, jaký kroutící moment má motor gaz a jaký má motor peugeot 1,9 ??? Moc velký rozdíl v tom nebude, ovšem ten Peugeot asi tak 3,5 krát násobíme než ho pustíme dál..... Nebude to tím ??

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Traktor od Novise 4x4

#44 Nový příspěvek od Novis »

liba23 píše:
simpatak195 píše:kde soudruzi v gazu udali chybu... svata mostova naprava :jazyk:
Soudruzi z gazu možná nikde......, jaký kroutící moment má motor gaz a jaký má motor peugeot 1,9 ??? Moc velký rozdíl v tom nebude, ovšem ten Peugeot asi tak 3,5 krát násobíme než ho pustíme dál..... Nebude to tím ??
Tím to nebude, občas v tý nápravě luplo už když tam byla ta oktávka, takže už to bylo načatý dýl, to víc trpí ten řetězovej převod :) , už mě v tom sem tam lupalo asi rok, ale nevěděl sem co to je :-/

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktor od Novise 4x4

#45 Nový příspěvek od simpatak195 »

je to take tim, ale proc to aro a samik v poho ustoji, pac maj mostovou a dif v kleci, krasne vse ulozeno, tady stim nalitkem teda bida.. jedna je nahoda, ale uz u tolika naprav to nahoda neni, jak to ma vuli atd tak uz se blizi smrt.. to by muj bejvalej samuraj pri vaze 1500kilo 1.8 pezot a po 7 letech zavodu, cukani, rvani panelu bych nic jeneho nedal a je to polovicni velikost pomalu

napriklad ..video a takovejch prasecin desitek zazily a nikdy nic ani poloosa tomu rikam matros
http://carlos8.rajce.idnes.cz/jankovice ... I_8320.jpg

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“