Malý - velký traktor T805 -Z3011

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Malý - velký traktor T805 -Z3011

#1 Nový příspěvek od DODOTRAK »

Dávám do pozornosti čo som našiel v inzerátoch videl som tento stroj v akcii s tymi tromi pluhmi a skutočne je to pracant cenu radšej nebudem písať ani komentovať je na každom ako si ocení svoju prácu a um postaviť takéto niečo http://dom-a-zahrada.i-bazar.sk/malotra ... a-805-950/
malotraktor-na-podvozku-tatra-805-950-3681855.jpg
malotraktor-na-podvozku-tatra-805-950-6345403.jpg
malotraktor-na-podvozku-tatra-805-950-9013944.jpg


Uživatelský avatar
Marián
Příspěvky: 1315
Registrován: čtv říj 23, 2008 10:19 pm
Bydliště: Nové Mesto n.V.

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#3 Nový příspěvek od Marián »

niekto od Nitry pred casom predaval cosi podobne s motorom 4S90 asi za 150000, uz neviem presne, ale to sa mi viac pacilo , malo to lepsie gumy, myslim ze to co pyta nedostane.Moj nazor je ze 805-ka ma slaby dif, rychlo sa zoderie.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#4 Nový příspěvek od rezis »

Marián píše:niekto od Nitry pred casom predaval cosi podobne s motorom 4S90 asi za 150000, uz neviem presne, ale to sa mi viac pacilo , malo to lepsie gumy, myslim ze to co pyta nedostane.Moj nazor je ze 805-ka ma slaby dif, rychlo sa zoderie.
Problém 805 tedy alespon u nás je ze uz se na to nic neda sehnat. A docela se tam sypou
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
Marián
Příspěvky: 1315
Registrován: čtv říj 23, 2008 10:19 pm
Bydliště: Nové Mesto n.V.

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#5 Nový příspěvek od Marián »

rezis píše:
Marián píše:niekto od Nitry pred casom predaval cosi podobne s motorom 4S90 asi za 150000, uz neviem presne, ale to sa mi viac pacilo , malo to lepsie gumy, myslim ze to co pyta nedostane.Moj nazor je ze 805-ka ma slaby dif, rychlo sa zoderie.
Problém 805 tedy alespon u nás je ze uz se na to nic neda sehnat. A docela se tam sypou
skoro sused ma 805-ku a motor zetor 69 a uz zodral dva diferaky.Je to sice super stroj a orie pre 3 dediny ale jako hovoris, zohnat do toho cosi je problem, hoci na druhom konci dediny stoji 805-ka uz par rokov v zihlave ale nie je mozne ju kupit

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#6 Nový příspěvek od DODOTRAK »

Marian mám pocit že toto je ten istý chlapík čo predával 805 zo slaviou na balonoch z UNC
A či sa tomu deru difiky to neviem nestretol som sa s tým ale je to možne ved určite to nebolo stavané na taký výkon ale stroj je to velmi pekný a prakticky málo roboty a máš super traktor.

Uživatelský avatar
Marián
Příspěvky: 1315
Registrován: čtv říj 23, 2008 10:19 pm
Bydliště: Nové Mesto n.V.

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#7 Nový příspěvek od Marián »

DODOTRAK píše:Marian mám pocit že toto je ten istý chlapík čo predával 805 zo slaviou na balonoch z UNC
A či sa tomu deru difiky to neviem nestretol som sa s tým ale je to možne ved určite to nebolo stavané na taký výkon ale stroj je to velmi pekný a prakticky málo roboty a máš super traktor.
Presne ten s tou slaviou na balonoch som myslel.

luksa
Příspěvky: 460
Registrován: úte říj 28, 2008 6:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#8 Nový příspěvek od luksa »

cus chlapi taky mam traktor z 805 mam tam motor slaviji 3 valec vzduchem chlazeny taky snim oram celou deninu a bez problemu jsem snim spokojen

Uživatelský avatar
peťo TK
Příspěvky: 628
Registrován: stř říj 17, 2007 2:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#9 Nový příspěvek od peťo TK »

Marián píše:
DODOTRAK píše:Marian mám pocit že toto je ten istý chlapík čo predával 805 zo slaviou na balonoch z UNC
A či sa tomu deru difiky to neviem nestretol som sa s tým ale je to možne ved určite to nebolo stavané na taký výkon ale stroj je to velmi pekný a prakticky málo roboty a máš super traktor.
Presne ten s tou slaviou na balonoch som myslel.
Zdar chlapi, určite je to ten borec na tom briežku bolo vidieť viac T805iek
Na pozadí fotiek je furt tá istá štreka
Přílohy
T805+perkins 3V.jpg
SLAVIA 4S90A-1.jpg
Ujo, odveziete ma na traktore?

Uživatelský avatar
kuta
Příspěvky: 2177
Registrován: stř lis 21, 2007 2:16 pm
Bydliště: doma

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#10 Nový příspěvek od kuta »

spojte se s tím borcem at naštíví naše forum:)

Uživatelský avatar
Marián
Příspěvky: 1315
Registrován: čtv říj 23, 2008 10:19 pm
Bydliště: Nové Mesto n.V.

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#11 Nový příspěvek od Marián »

peťo TK píše:
Marián píše:
DODOTRAK píše:Marian mám pocit že toto je ten istý chlapík čo predával 805 zo slaviou na balonoch z UNC
A či sa tomu deru difiky to neviem nestretol som sa s tým ale je to možne ved určite to nebolo stavané na taký výkon ale stroj je to velmi pekný a prakticky málo roboty a máš super traktor.
Presne ten s tou slaviou na balonoch som myslel.
Zdar chlapi, určite je to ten borec na tom briežku bolo vidieť viac T805iek
Na pozadí fotiek je furt tá istá štreka
Asi si tym privyraba.

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#12 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

chcem sa pripojit k vasej debate s otcom sme spravili zopar takych traktorov z T805 +navijak zil anestalo sa nam ze by niekto prisiel ze ma problemi s dyferakmi pokial mas spravne nastavenu volu medzi tanierovim kolom a pastorkom ten diferak ta musi prezit na tvoju potrebu ak si myslis ze na tovarenskom traktory je lepsi tak sa pleties ak vznikne vola medzi tanierovim kolom a pastorkom tak ho vysrotuje aj ten treba pravidelne kontrolovat volu medi zubami a zadalsie treba tam dat taku spojku ako ma tatra
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#13 Nový příspěvek od bastardtraktor »

fabikmiroslav píše:chcem sa pripojit k vasej debate s otcom sme spravili zopar takych traktorov z T805 +navijak zil anestalo sa nam ze by niekto prisiel ze ma problemi s dyferakmi pokial mas spravne nastavenu volu medzi tanierovim kolom a pastorkom ten diferak ta musi prezit na tvoju potrebu ak si myslis ze na tovarenskom traktory je lepsi tak sa pleties ak vznikne vola medzi tanierovim kolom a pastorkom tak ho vysrotuje aj ten treba pravidelne kontrolovat volu medi zubami a zadalsie treba tam dat taku spojku ako ma tatra

Jakou spojku máš na mysli a čím se liší od běžných spojek ???
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#14 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

bastardtraktor píše:
fabikmiroslav píše:chcem sa pripojit k vasej debate s otcom sme spravili zopar takych traktorov z T805 +navijak zil anestalo sa nam ze by niekto prisiel ze ma problemi s dyferakmi pokial mas spravne nastavenu volu medzi tanierovim kolom a pastorkom ten diferak ta musi prezit na tvoju potrebu ak si myslis ze na tovarenskom traktory je lepsi tak sa pleties ak vznikne vola medzi tanierovim kolom a pastorkom tak ho vysrotuje aj ten treba pravidelne kontrolovat volu medi zubami a zadalsie treba tam dat taku spojku ako ma tatra

Jakou spojku máš na mysli a čím se liší od běžných spojek ???
Original T 805 niktory tam davaju silnejsie a tym ta tatra trpi a nieco musi rupnut co sme robili traktory davali sme tam motory zetor od3011 az po 6901 a najlepsie sa tam osvecili stvorvalce.pretoze trojvalec zetor potrebuje zotrvacnik aby prekonal mrtvy bod ked sa stoci vyberie sa zneho povodna spojka tak strati trocha z vykonu a preto sa musy dut vo vyssich otackach aby tahal. Pri oracke su otacky okolo 1600 az 1800 u stvorvalca okolo 1000 az 1200 vpohode s 3oma pluhmy a za dalsie o nieco nizsia spotreba pretoze sa nemusi tak dutako trojvalec
Naposledy upravil(a) fabikmiroslav dne stř pro 15, 2010 8:42 pm, celkem upraveno 2 x.
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Malý - velký traktor T805 -Z3011

#15 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Marián píše:
rezis píše:
Marián píše:niekto od Nitry pred casom predaval cosi podobne s motorom 4S90 asi za 150000, uz neviem presne, ale to sa mi viac pacilo , malo to lepsie gumy, myslim ze to co pyta nedostane.Moj nazor je ze 805-ka ma slaby dif, rychlo sa zoderie.
Problém 805 tedy alespon u nás je ze uz se na to nic neda sehnat. A docela se tam sypou
skoro sused ma 805-ku a motor zetor 69 a uz zodral dva diferaky.Je to sice super stroj a orie pre 3 dediny ale jako hovoris, zohnat do toho cosi je problem, hoci na druhom konci dediny stoji 805-ka uz par rokov v zihlave ale nie je mozne ju kupit
To sa pleties da sa predat aj 6000eur vies pokial sa na tom len handzari tak to tak dopadne ako u toho suseda ja tam mam motor tiez 6901 a slape bez problemov uz 20 rokov treba sledovat volu v sukoly ,niektory ani nevedia ze sa tanierove kolo a pastorok daju nastavit,tatra je len lahke nakladne auto a nie buldozer ako si niektory myslia tak sa treba ku nej aj spravat ako sa budes o nu starat tak ti bude aj sluzit Co sa tyka nahradnych dielov v dnesnej dobe nie je problem vyrobit nejaku suciastku ale kto to zaplati ked tanierove kolo s pastorkom stoji oficilne vtatrovke v Banovciah n/bebravou a radsej si sadni 1000eur to je jeden par teraz krat4 to mas 4000eur tak si viber co za ten traktor pytat.A co sa tyka tych tatroviekv zihlave a po stodolach co su schovane je ich este pomerne dost tak cakaju az sa budu platit zlatom
Dobre už bolo

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“