Traktor z považia

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#901 Nový příspěvek od peter bendr »

Najskuor som myslel ze pojde do sveta ale nedostal by som zan ani to co som dal do dielov , tak to co sa mi bude dat tak pouzijem a ostatne co bude predajne sa preda co nie pojde do srotu , pohraval som sa aj s myslienkou ze tento moj cely prehadzem do noveho ramu a dotiahnem to do uplnej spokojnosti a ze tu prednu v3s napravu predam ale vcera sa mi podarilo dobre kupit tie šipaky do sady k tym mojim tak uz je to jasne a este stale mam v jednani tu aviu na diely mala by byt za šrotovu cenu tak bude aj motor tak uz by mi chybala len v3 s rozvodovka :prace:

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Traktor z považia

#902 Nový příspěvek od Toreto »

8)

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Traktor z považia

#903 Nový příspěvek od Toreto »

Akú hrúbku plechu máš na bočniciach na vlečke?

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#904 Nový příspěvek od peter bendr »

3 mm hlinik :friends:

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Traktor z považia

#905 Nový příspěvek od Toreto »

Kedy sa už dáš dotoho noveho?

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#906 Nový příspěvek od peter bendr »

Viesco musim este dorobit tu fasadu na dome az s domom uz nemam robotu a uvidim kolko mi ostane casu tento rok ale hned ako sa mi bude dat pojdem nato , lebo ked sa do toho dam tak uz aby som ho spravil lebo tento moj teerajsi bude darca a bez traktora nechcem byt moc dlho :friends:

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#907 Nový příspěvek od peter bendr »

Dnes som urobil prvu pracu co sa tyka noveho stroja :prace: vyzul som šipaky co som kupil a vyzuval som aj druhe kolesa koli rovnym diskom ale podarilo sa mi len jedno z druhym ani pohnut :vztek:
Obrázek
Pri tom druhom kolese stej druhej sady sa mi neda zrazit obruc aby som mohol vybrat sponu :vztek: ta guma je tak prilepena k disku ze mi ju nechce vobec pustit dole :vztek:

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Traktor z považia

#908 Nový příspěvek od harijaro »

Nalej tam vodu a nechaj odstáť do druhého dňa Ak nepomôže tak tam nalej Coca ColU A nechaj do druhého dňa. Mne väčšinou zaberie už tá voda

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#909 Nový příspěvek od peter bendr »

Nechal som to oprsat ak to zajtra nepomoze skusim tam naliat este znova tu vodu :friends:

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#910 Nový příspěvek od peter bendr »

Trocha to povolilo ale este som tam nalial vodu tak to necham odstat este a hadam to vyzujem :prace:

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Traktor z považia

#911 Nový příspěvek od harijaro »

Pri takýchto sto rokov obutych kolách to chce kopec trpezlivosti A trochu sily. Nie naopak lebo potom je dodrbaný disk guma A aj človek sám a výsledok je o hovne. Tiež som pár rokov dozadu vyzúval disk Z 3.5 tóny vlecky asi tri dni ale nakoniec sa podarilo.

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#912 Nový příspěvek od peter bendr »

Dnes po dlhom case som sa povozil dobre na traktore aj vyklapacka si zamakala :prace: ale pri tolkej praci som nestihol ani jednu fotku :pohlavek:
Bol som najskuor odviest srot do zberu tam som sa postavil na vahu a traktor s vyklapackou rovnych 1900 kg a nalozeny zo srotom este plus 430 kg ked som to vyklapal vlecka ani nevedela :driver: potom som si previezol forsty nastavbu a este aj kamaratovy klaty na pilu vsetko som to vyklapal no pomoc jak hovado :pohar: a na koniec uplne posledny start pred zaparkovanim traktora a starter len cukol a nic :vztek:

Vladislav Šebeň
Příspěvky: 800
Registrován: úte čer 19, 2018 3:29 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Traktor z považia

#913 Nový příspěvek od Vladislav Šebeň »

To moc nepotesi.. poznam to.
Cely den ide jek hodinky a vecer sa to sekne a je dorobene..
Každý robí ako vie..
Niekto vie a niekto nie..

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#914 Nový příspěvek od peter bendr »

Nastastie uz som urobene co som potreboval ;-) ale aj tak to dobre dopadlo ze ma to nechalo doma na dvore a nie kdesi prec ;-)

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Traktor z považia

#915 Nový příspěvek od peter bendr »

Tak starter som vymontoval doniesol k opravarovi a ten mi povedal ze je v poriadku tak bude kdesi chyba v kabloch a pitom sa mi zdali v poriadku :zapomel:

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“