Trantor BMW

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Trantor BMW

#256 Nový příspěvek od Atlan »

Bémas píše:Geometrie domácí nápravy prostě nejde udělat tak,jako je originální sériovka.Přišlo mi,že s většíma kolama to opravdu jede lehčeji.
Somarina nieje problem urobit doma taku napravu aby splnala vsetky nalezitosti co ma, dokonca na traktore sa niektore veci daju zjednodusit. (ze to niekto nevie urobit je druha vec)

Ano vecsie kolesa zdanlivo jednoduchsie roztacaju prevody diferencialu.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Trantor BMW

#257 Nový příspěvek od Bémas »

Tak to nesouhlasim.Doma to prostě tak neuděláš,aby ti seděli odklony a záklony rejdovýho čepu...tomu prostě nevěřim.Jedině tak doma mít laserovou geometrii :)

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Trantor BMW

#258 Nový příspěvek od Atlan »

Na geometriu pojdes az potom ked to poskladas, pri rychlosti do 40km/h to neije kriticke, ked uvazim kolko novych aut nema moznost nastavovania cohokolvke len zbiehavosti tak to nemoze byt problem.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Trantor BMW

#259 Nový příspěvek od Terablick »

Geometrii neni potřeba nastavovat víc než jednou. jen sbíhavost se musí dolaďovat. Dneska když se něco na geometrii nápravy na autě "rozjede", vymění se díl. Ale ono se to nerozjede, protože jedinej způsob jak by se to stalo je násilím :). Ale je pravda, že u traktoru bych neřešil o moc víc než sbíhavost a geometrii zatáčení (bod protnutí os - to by bylo na složitější debatu). Ale odklon, záklon atd je u traktoru o ničem :).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Trantor BMW

#260 Nový příspěvek od Bémas »

Tak příští týden by měla dorazit vyrovnávací převodovka.Povedlo se mi sehnat se správným převodem,takže pak nastane úprava kardanů :prace: Řeším pořád ty měchy.Nemůžu se pořát dopídit nostnost vzduchových měchů do sedaček liazek a karos.Kamarád je má daný na odtahovce na zadní nápravě pro zvýšení nostnosti a zlepšení stability a fungujou bez problémů...tak je asi zkusim :)

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Trantor BMW

#261 Nový příspěvek od Terablick »

Nevím jestli tenhle údaj vůbec někde je, ale když to unese komplet kabinu (s patřičnou rezervou), unese to i tohle :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Trantor BMW

#262 Nový příspěvek od Bémas »

Tak přidávám sem odkaz na vydejko.Trošku jsem si hrál s čerpadlem :prace: Jak to dopadlo se podívejte sami :rally: https://www.youtube.com/watch?v=dev_XqXSqQQ

Uživatelský avatar
Áša
Příspěvky: 285
Registrován: pon čer 11, 2012 10:19 am
Bydliště: Horní Ředice

Re: Trantor BMW

#263 Nový příspěvek od Áša »

Bémas píše:Tak přidávám sem odkaz na vydejko.Trošku jsem si hrál s čerpadlem :prace: Jak to dopadlo se podívejte sami :rally: https://www.youtube.com/watch?v=dev_XqXSqQQ
8)

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Trantor BMW

#264 Nový příspěvek od Vladimír2 »

Bémas píše:Tak přidávám sem odkaz na vydejko.Trošku jsem si hrál s čerpadlem :prace: Jak to dopadlo se podívejte sami :rally: https://www.youtube.com/watch?v=dev_XqXSqQQ
:smich: ...a co Ti říká ochrana ovzduší..? 8) :smich:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Trantor BMW

#265 Nový příspěvek od Atlan »

MAt tam niekde vylozene biele pradlo na susiaku tak ta zeniem..... naco je toto dobre ?
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Trantor BMW

#266 Nový příspěvek od Bémas »

Kaju se :sorry: Né už jsem ubral.Bylo to fakt moc :smich: Ale jelo to hodně parádně!Jinak přední odpružená náprava je opravdu komfortní věc.Ještě nemám dodělané tlumiče,takže je to jako na vodě,ale už to neuskakuje.Snad budu mít teť čas je tam naondit

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Trantor BMW

#267 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:friends: ...tak na viděnou ve Štokách...

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Trantor BMW

#268 Nový příspěvek od Terablick »

Spousta lidí si myslí že když přidá naftu, zvedne výkon, ale to platí jen dokud to nehulí černě, protože to už je nespálená nafta :) Pak je potřeba přidat i vzduch :) Auta obecně maj naftu přiškrcenou, takže přidání do rozumné hodnoty výkon zvedá, ale pak už jen spotřebu :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: Trantor BMW

#269 Nový příspěvek od ivanzbehy »

pekny traktorček :)
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
Bémas
Příspěvky: 203
Registrován: ned bře 07, 2010 8:10 pm
Bydliště: Studénka-Vysočina

Re: Trantor BMW

#270 Nový příspěvek od Bémas »

Děkuju. :friends: Jinak tenhle motor je origo bez turba,já prvně přidal turbo,ale pořát jsem jezdil s čerpadlem nastavenym na bezturbovej motor,takže trošku přidat jsem chtěl.Zase to nechci přehánět aby mi motůrek vydržel.Jo traktoriáda ve Štokách má být letos 13 června.Snad mají být i nějaké změny ohledeně úkolů pro soutěžíci.Tak jse moc těšim co bude nového

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“