Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
jimV
Příspěvky: 3016
Registrován: úte říj 21, 2008 8:39 pm
Bydliště: NOVY HROZENKOV

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#31 Nový příspěvek od jimV »

original nema takovou stabilitu vim o cem mluvim mel jsem takovy stroj ten nejde normalni jizdou prevratit jenom kdyz ti pomuze lano do boku a na tento krasny stroj jsou levnejsi dily a proste zetor na neho nema jo a takove generalkovane traktory jak jsem videl bych nechtel sama barva tak to dokaze kazdy

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#32 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

FERO 873 píše:Musim uznať stavitel ma šikovné ruky ale za tie peniaze :nene: za 5500 sa dakúpiť 6945 bez papierov a je to origoš a nemôžu sa porovnavať ani náhodov :nene: tolko len môj nazor :friends:
Fero ten traktor ma dobru cenu 8) 8) ale ty stavas podobny na kolko si cenis ten svoj tiez je to pekna masinka :friends: a co sa tyka tych origos to sa pletes aj ten rozdrbes jedna dve mam sesrtru v nizkych tatrach a u nej furmani odstavuju traktory a mozem ti povedat ze po dvoch rokoch ma na dvore len vraky a nie traktory len obaly prevodovky co boli zlomene a poulamovane kolesove redukcie to som bol prekvapeny aj ja , aj ked je origos tak zalezi na tom aky majster za tym sedi. Vedla mna byva furman a tiez rozlamal 7245 uz dva krat do konca prvy krat usiel hrobarovi z lopaty
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#33 Nový příspěvek od FERO 873 »

fabikmiroslav píše:
FERO 873 píše:Musim uznať stavitel ma šikovné ruky ale za tie peniaze :nene: za 5500 sa dakúpiť 6945 bez papierov a je to origoš a nemôžu sa porovnavať ani náhodov :nene: tolko len môj nazor :friends:
Fero ten traktor ma dobru cenu 8) 8) ale ty stavas podobny na kolko si cenis ten svoj tiez je to pekna masinka :friends: a co sa tyka tych origos to sa pletes aj ten rozdrbes jedna dve mam sesrtru v nizkych tatrach a u nej furmani odstavuju traktory a mozem ti povedat ze po dvoch rokoch ma na dvore len vraky a nie traktory len obaly prevodovky co boli zlomene a poulamovane kolesove redukcie to som bol prekvapeny aj ja , aj ked je origos tak zalezi na tom aky majster za tym sedi. Vedla mna byva furman a tiez rozlamal 7245 uz dva krat do konca prvy krat usiel hrobarovi z lopaty
Ano maš pravdu da sa dojebať aj železna gula ked je ras kokot za volantom tak ten rozdrbe všetko ale si zober že kolko on dal penazi do traktora a to snim nejde na zarobky ale len pre svoju potrebu a tak isto aj ten majorec by ho pre jeho potrebu prežil nato sa nepozeraj tak že nejaky živnostnik v kalamite derie traktor čo to da len aby nahrabal kubiky tam ho jasne že rozdrbe a to nech my nikto nehovorý že doma robeny traktor parametrami podobny k zetoru je lepši ako origoš ja do lesa chodim od chlapca a nejaky ten meter som si už domov doniesol a sedel som aj v doma robenom aj v seriovom traktore a jednoducho čo sa tyka užitnych vlastnosti nieje sa očom baviť a tak isto to tvrdim aj o mojich traktoroch môžeš sa snažit kolko len chceš stale je to len domadel a za môj ktorí staviam kolko :-/ ale 100000 sk pardon 3300 eur by som sa asi hambil pitať len preto že za tie peniaze je už original toto všetko je len môj nazor na danu temu nikomu ho nevnucujem ale jednoducho ja to tak vidim :ano: :friends:

Uživatelský avatar
Kamil-autor Krasavce
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 12, 2007 5:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#34 Nový příspěvek od Kamil-autor Krasavce »

musím souhlasit..., i když chápu a respektuju opačné názory. Ať je domácí stavitel (myslím průměrný občan, nikoli malou specializovanou dílnu) sebešikovnější, fabriku může jen těžko překonat...
Je pravda, že dnešní traktory nejsou totéž, co byly konstrukce před 30 lety! A nemyslím jen emise, srovnejte třeba sílu stěny bloku motoru...
Tady máme šanci :-) Věřím, že naše předimenzované rámy a konstrukce můžou v lese vydržet víc než nová Forttera!
Ale jinak ruku na srdce pánové!
Mě, resp. naši rodinu stál Krasavec jen v ND více než 150tis. Kč a dal by za něj tuto cenu kdokoli z Vás?
Prostě jsme tady všichni postižení kutilstvím a ekonomická výhodnost našeho počínání je až někde v prd..., i když uznávám vyjímky.
Tak všem nadšeným fandům třikrát NAZDAR!

Uživatelský avatar
Rendy9999
Příspěvky: 1642
Registrován: stř črc 04, 2007 12:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#35 Nový příspěvek od Rendy9999 »

Kamil-autor Krasavce píše:musím souhlasit..., i když chápu a respektuju opačné názory. Ať je domácí stavitel (myslím průměrný občan, nikoli malou specializovanou dílnu) sebešikovnější, fabriku může jen těžko překonat...
Je pravda, že dnešní traktory nejsou totéž, co byly konstrukce před 30 lety! A nemyslím jen emise, srovnejte třeba sílu stěny bloku motoru...
Tady máme šanci :-) Věřím, že naše předimenzované rámy a konstrukce můžou v lese vydržet víc než nová Forttera!
Ale jinak ruku na srdce pánové!
Mě, resp. naši rodinu stál Krasavec jen v ND více než 150tis. Kč a dal by za něj tuto cenu kdokoli z Vás?
Prostě jsme tady všichni postižení kutilstvím a ekonomická výhodnost našeho počínání je až někde v prd..., i když uznávám vyjímky.
Tak všem nadšeným fandům třikrát NAZDAR!

zdar zdar zdar :D :D :D

Uživatelský avatar
Jurin
Příspěvky: 507
Registrován: stř črc 04, 2007 5:26 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#36 Nový příspěvek od Jurin »

Souhlas se vším co je asi 3 příspěvky nade mnou.Ale něco k představenému stroji.Perfektní práce,nádhera pohledět a uznat stovky hodin práce co to stálo a nejenom hodiny.Já jsem ale jednoho názoru co mi nikdo nevymluví a vevyvrátí.Kromě kvality zpracování hledím taky na estetiku.Říkejte si kdo co chcete,ale u mě dělá traktor hlavně to,že má zadní kola větší jak přední,toť vše.
Když se práce nedaøí,odeber se k lékaøi!

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#37 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Jurin píše:Souhlas se vším co je asi 3 příspěvky nade mnou.Ale něco k představenému stroji.Perfektní práce,nádhera pohledět a uznat stovky hodin práce co to stálo a nejenom hodiny.Já jsem ale jednoho názoru co mi nikdo nevymluví a vevyvrátí.Kromě kvality zpracování hledím taky na estetiku.Říkejte si kdo co chcete,ale u mě dělá traktor hlavně to,že má zadní kola větší jak přední,toť vše.
Len jedna podstatna vec ti usla cim vetcsie kolesa tym vyssie tazisko horsia stabilita a to v lese nie je bohvie aka vyhra
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
rybo
Příspěvky: 29
Registrován: sob dub 25, 2009 6:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#38 Nový příspěvek od rybo »

Niekoľko fotiek z kabíny. :valentyn:
Přílohy
Kopie - CIMG2655.JPG
Kopie - CIMG2657.JPG
Kopie - CIMG2658.JPG
Kopie - CIMG2661.JPG
Kopie - CIMG2659.JPG
Kopie - CIMG2690.JPG
Kopie - CIMG2692.JPG
Kopie - CIMG2693.JPG
Kopie - CIMG2696.JPG
Kopie - CIMG2700.JPG

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#39 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Na toto nemam slov ,keby som si mal vybrat madzi 7245 a tym to ,tak ten to beriem bez rozmyslania vyborna kupa 8) 8) 8) 8) 8). To ze niektorypozeraju na peniaze je jedna vec ale ze co ta masina dokaze to uz malo kto vidi dneska ked si mas vsetko zelezo co na taky to traktor potrebujes kupit to nemyslim ze zozenies si po kamaratoch a v srote ale vsetko riadne zaplatis tak ta cena je dobra
Naposledy upravil(a) fabikmiroslav dne čtv úno 11, 2010 10:07 am, celkem upraveno 1 x.
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
rybo
Příspěvky: 29
Registrován: sob dub 25, 2009 6:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#40 Nový příspěvek od rybo »

fabikmiroslav píše:Na toto nemam slov ,keby som si mal vybrat madzi 7245 a tym to ,tak ten to beriem bez rozmyslania vyborna kupa 8) 8) 8) 8) 8)
Ďakujem a prajem skoré uzdravenie ! 8)
Pridávam pár fotiek podvozku.
Přílohy
Kopie - CIMG2663.JPG
Kopie - CIMG2665.JPG
Kopie - CIMG2667.JPG
Kopie - CIMG2668.JPG

petzo
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 11, 2010 3:12 pm

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#41 Nový příspěvek od petzo »

miňo píše:Krásny. Asi ho nepredával z lahkým srdcom. Alebo už robí ďalší, lepší? K tej 40-tke tie kolá pasujú, musí si s nimi len tak vyhrávať.

diky za pochvalu.. a nie veru sa nepredaval z lahkym srdcom.. stavba trvala cca 10 rokov.. ty co niekedy stavali traktor vedia kolko je stym prace. a vedia ho ocenit... s pozdravom syn stavitela :)

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#42 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Sväta pravda
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
rybo
Příspěvky: 29
Registrován: sob dub 25, 2009 6:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#43 Nový příspěvek od rybo »

petzo píše:
miňo píše:Krásny. Asi ho nepredával z lahkým srdcom. Alebo už robí ďalší, lepší? K tej 40-tke tie kolá pasujú, musí si s nimi len tak vyhrávať.

diky za pochvalu.. a nie veru sa nepredaval z lahkym srdcom.. stavba trvala cca 10 rokov.. ty co niekedy stavali traktor vedia kolko je stym prace. a vedia ho ocenit... s pozdravom syn stavitela :)
Ahoj petzo, vitaj na fóre. :friends:
Traktor už dostal aj "nevestu" - klanicovú vlečku na drevo (kolesá P V3S).
A pozdravujem otca! :valentyn:
Přílohy
Kopie - CIMG2638.JPG
Kopie - CIMG2641.JPG

jožin
Příspěvky: 171
Registrován: ned pro 21, 2008 10:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#44 Nový příspěvek od jožin »

to je krasavec, 8) , uplně by mě bylo líto se s tím pustit nekde do blata, a ten vnitřek, to je bomba, tak čisto nemám já ani v osobáku

Uživatelský avatar
rybo
Příspěvky: 29
Registrován: sob dub 25, 2009 6:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lesný traktor domácej výroby Zetor - P V3S

#45 Nový příspěvek od rybo »

Niekoľko fotiek exteriéru. :valentyn:
Přílohy
Kopie - CIMG2687.JPG
Kopie - CIMG2686.JPG
Kopie - CIMG2685.JPG
Kopie - CIMG2684.JPG
Kopie - CIMG2680.JPG
Kopie - CIMG2676.JPG
Kopie - CIMG2677.JPG
Kopie - CIMG2678.JPG
Kopie - CIMG2674.JPG
Kopie - CIMG2664.JPG
Kopie - CIMG2662.JPG

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“