Janov Traktor

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
neeoo
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 09, 2021 5:46 pm
Bydliště: SR

Janov Traktor

#1 Nový příspěvek od neeoo »

Ahojte,

Prispevok vkladam sice do sekcie 4x4 ale zatial sme 4x2. Dufam vsak ze sa to skoro zmeni :).

rok výroby -2020
motor-Avia
převodovky-prvá avia druhá zatial neviem
nápravy -zadná V3S predná robená
brzdy -V3S
kola --
příslušenství-
hydraulika- riadenie, trojbod
váha odhadujem 1,2t
šířka 1,4m
rozvor -
celková délka 3,5m

Traktor som kupil pred nedavnom, planujem dorobiť predok aby som mal stvorkolku. Trocha chcem potunit pristrojovu dosku nakolko momentalne je dost chudobna. Neviem ake presne moznosti ma v tomo smere avia - motor ale min by som chcel teplotu vody, tlak oleja, mazanie, a dobijanie. Mam celu pristrojovku zo S120 tak skusim pouzit mozno pojde aj otackomer :).

Prosim o identifikaciu pridavnej prevodovky/rozvodovky lebo vobec netusim z coho to moze byt. Prednu napravu tiez momentalne neviem z coho pouzit. Tak poradte ako na to :).


Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2617
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Janov Traktor

#2 Nový příspěvek od murár »

Vitaj!
Traktor vyzerá pekne 8) až na tie zadné kolesa! To spojenie pristrojovky a motora z Avie nebude problém až na ten otačkomer.

neeoo
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 09, 2021 5:46 pm
Bydliště: SR

Re: Janov Traktor

#3 Nový příspěvek od neeoo »

Zdar tak nejako nie je na nič čas ale aspoň som preštudoval nejaké informácie. Predok by som chcel dať z ARA M461 čo by malo byť viac menej kompatibilné so žiadnou nápravou z V3S. Furt som ale nezistil z čoho je tá rozvodovka ktorú tam mám existujúcu. Vcelku sa to podobá na V3S ale asi to je z niečoho iného… Foto sú v prvom príspevku. Ak by niekto tušil čo to je prosím o info.

neeoo
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 09, 2021 5:46 pm
Bydliště: SR

Re: Janov Traktor

#4 Nový příspěvek od neeoo »


Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2617
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Janov Traktor

#5 Nový příspěvek od murár »

Ta prídavná prev. určite nie je z V3Sky. Ta by bola taká široká ako ta z Avie. Skvor by som tipoval nejaký prídavný vývod čo sa používal na agro Liaz alebo Tatru. Ale ťažko to tak určiť.

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“