úprava traktoru s nápravami V3s

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Ivan50
Příspěvky: 1021
Registrován: sob led 07, 2012 4:18 pm
Bydliště: Považska Bystrica

Re: úprava traktoru s nápravami V3s

#16 Nový příspěvek od Ivan50 »

Ja by som skusel ubrat par listov z pier (alebo az potom ak by to bolo tvrde)a podlozit medzi listove pero a napravu joklovinu vysoku tak cca 5cm Na kazdu stranu a siroku ako pero aby sa nezvrtla a drzala medzi cukpantmi,alebo ju rovno privarit o napravu ,zvrchu navrtAt do nej dieru pre srob co spaja listove pera ,potom zobral tycovinu,narezal zavity a ohnul dlhsie cukpanty,stejne ich mas pozvarane na fotkach(najlepsie by bolo zohnat original z neakeho auta nakladneho koli bezpecnosti,predsa doma robeny z blata neni to prave orechove),tym padom by bol dostatocny priestor medzi vanou a diferakom ,samozrejme odrezat tie dorazy z ucka a nemusis vyrabat stredovy cap,mozno by nebolo odveci prisposobit neaky tlmic,bud v3s original alebo z auta,ono to listove pero ked prepruzi ma snahu vystrelit preto sa nemozes udrzat volantu,keby bol tlmic tak to tak nekope.Este jedna vec,z obrazku to neni patrne,mas to listove pero ulozene cez hupacku alebo klzne na jednej strane?Lebo ak je napevno vpredu aj vzadu tak to nepruzi lebo nemoze zmenit dlzku

Uživatelský avatar
exot
Příspěvky: 3795
Registrován: pon čer 15, 2009 10:44 am
Bydliště: Český ráj 294 11
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava traktoru s nápravami V3s

#17 Nový příspěvek od exot »

V první řadě vyměň tyhle origo tvrdý silniční gumy z V3S za traktorove 1, stane se to o mnoho pohodlnejsí 2,dost výrazně se ti zvyší trakce!
Vše co potřebujeme k běžnému životu nás učili v základní škole!
Nejvetší problém je mezi sedačkou pedálama a volantem!
Svareni to je moje:)

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“