Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. Správně nadepsané téma
2. Povinná cena
3. Uvedeno bydliště - stačí v profilu.
4. Alespoň jedna fotka.
5. Zboží bude vystaveno pouze zde, pokud je na jiném inzertním serveru pak lze umístit odkaz do Inzerce z www
6. První zájemce byl ten, jenž vyjádřil zájem v tématu, nikoliv v SZ !
7. Jsou zakázány veškeré komentáře k tématu, výjimkou dotazy k dopravě, stavu zboží apod.
8. Platnost inzerátu max 30 dní.
Při nedodržení bodu 1 - 6 jsou inzeráty mazány + je možno obdržet BAN.
Za neoprávněné komentáře je možné obdržet BAN.
Pravidla inzerce jsou závazná!

Registrace za účelem prodeje - záplava inzerátů

Odstranit vždy
36
28%
Odstranit, když má více inzerátů
57
44%
Ponechat
36
28%
 
Celkem hlasů: 129

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
boyten
Příspěvky: 557
Registrován: ned led 20, 2013 8:26 pm
Bydliště: Bulhary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#61 Nový příspěvek od boyten »

no to je těžký, když vlastně nic neporušil .........

Já bych to udělal takto první inzerát bych mu dovolil až 90 dní po registraci
-tím by se eliminovalo to že se zaregistruje a hned je prodejněakční
pokud by po dobu 60 (45) dní vkuse od registrace nebyl aktivní tak bych ho smazal ten 60. (45.) den pro neaktivitu
- tím bych eliminoval že by se někdo zaregistroval s tím, že do budoucna by se stal prodejněakční

Tak a ať se přihlásí znovu a pokud možno pod stejným nickem, aby se vědělo, že to je furt jeden a ten samej ...............

Samozřejmě, že pokud by to byla nová registrace a měl by ten osoba smysluplné pravidelné občasné příspěvky a potřeboval by si dát inzerát třeba za měsíc, tak by mu to mohl admin individuálně nastavit "povolit" :)
Terra/Vari + MINI + spousta krámů k tomu všemu :-D. _____ Zde fotky Terra. _____ Zde fotky MINI. _____ Moje vlákno o MiniBoyovi.

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1506
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#62 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj pánové,
nejsem tady zdaleka tak dlouho jako většina z Vás, příspěvků taky nemám mraky, protože se tady hlavně chodím učit a tímto chci i poděkovat Vám všem a můžu říct, že na některé věci, které znám odtud bych těžko přicházel sám či jinde. Otázka tohoto tématu je asi stejně zapeklitá jako spousta naši zákonů, a sice "co není zákonem zakázáno je dovoleno ....", taky mě z toho dokáže někdy urvat, na druhou stranu je třeba být trochu nad věcí (i když někdy fakt vře krev) a neházet všecky do jednoho pytle. Pravdou je, že když překupník švihne třeba 15 inzerátů za neskutečné ceny tak tady neprodá, ale posune další prodávající do propadliště dějin. Může se opravdu stát, že někdo tak dlouho pase po určité věci, že ji veme i od překupníka za víc než by chtěl. Osobně bych to udělal tak, že každý může dát jeden inzerát (sdružující oněch 15 inzerátů) denně po uplynutí třeba 30ti denní doby po registraci. Během této "čekací doby" by musela být aktivní přihlášením (ať se někdo nezaregistruje a po třiceti dnech mu na mobilu vyskočí upomínka "máš nasypat inzeráty na nasetraktory"). Jinak myslím si, že většina inzerentů prodávané věci opatruje doma nějaký ten pátek, takže jin je jedno jestli nahodí inzerát v pondělí nebo v úterý. Ovšem je to můj názor a můžu se mýlit (nebylo by to prvně ;)).
Přeju hodně zdaru při řešení téhle věci.

Rado
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#63 Nový příspěvek od DYK »

A co s lidmi, kteří se zaregistrují jen proto, že si vyhlídli něco v inzerci? Mě se to stalo, díky tomu jsem prodal, ale od té doby zde nebyl.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#64 Nový příspěvek od romie »

Za me nemazat. Obcas se od takovych lidi objevy zajimave veci za jeste zajimavejsi ceny.... Ano, i prekupnici sem zkouseji davat inzeraty, ale je na kazdem z nas, jestli jim na to zareaguje.... A to, ze tu mam sekci s domadelem automatisky neznamena, ze nemuzu byt prekupnik taky...

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#65 Nový příspěvek od Franta.cz »

Po tom co se stalo tady
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 10&t=63762
Na foru máme pravidla pokud se sem budou registrovat obchodníci za účelem prodeje pravidla dodržovat nebudou a budou tady dělat v inzerci bordel.
Nechci aby moderátor měl spoustu práce s pročítáním příšpěvků a mazáním.
Navrhuju skrýt inzerci pro neregistrované uživalatele tak jako je to u rubliky manuály a návody.
Mikro mohl by si sem prosím dát hlasování

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#66 Nový příspěvek od chavier »

Franta.cz píše: Navrhuju skrýt inzerci pro neregistrované uživalatele tak jako je to u rubliky manuály a návody.
to je dobrý nápad, to bych mohl udělat

taky bych přidal pravidlo Nevkládat inzerát do prodám, pokud inzeruji už jinde (aukro, bazos,...) Jinak volím sekci "inzerce z www"

aby nebyly spory o tom, kdo byl první kupující.

Uživatelský avatar
v2000m
Příspěvky: 507
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:27 am
Bydliště: Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#67 Nový příspěvek od v2000m »

chavier píše:
Franta.cz píše: Navrhuju skrýt inzerci pro neregistrované uživalatele tak jako je to u rubliky manuály a návody.
to je dobrý nápad, to bych mohl udělat
a když se někdo přihlašuje jen když něco zaujme ? :(

a udělat max 1 inzerát za den a v inzerátu třeba omezit množství třeba nejvíc 5 věcí ?

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#68 Nový příspěvek od honza461 »

Já nevim co chcete pořád někoho omezovat,at si každej prodává co chce a kolik chce.Bud je prodejce poctivej nebo vychcanej.To máte všude a ne jen tady.Jestli to nevaní foru tak co pořád řešíte.

mourke
Příspěvky: 445
Registrován: stř říj 31, 2012 9:55 pm
Bydliště: Praha-východ

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#69 Nový příspěvek od mourke »

jakýkoli omezení bude jen ke škodě....

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#70 Nový příspěvek od Nokia »

Jestli mohu i já tak bych byl pro, aby jak už zde bylo psáno mohl do naší inzerce vložit dotyčný inzerát až třeba po 3 měsících po registraci. Nevím v jakém vlákně, ale už jsem to tu někde psal asi před půl rokem že mi to vadí když se někdo zaregistruje jen pro to, aby vložil inzerát. Podle počtu jeho příspěvků hned vidím, že sem přišel jen prodat.

Jasně může se stát že má zajímavou věc na prodej. Myslíte si ale že zná pouze Naše traktory a nezná Bazoš ?

Když daná zajímavá věc bude na Bazoši, určitě ji na naši inzerce z www někdo z nás dá.

Co se týká těch co nevkládají k prodeji foto, to bych fakt pochopil. Já ho sem také vložit neumím.

Dále co mi vadí je vulgarismus který jsem dnes četl v inzeci z www. Jistý člen se tam dost vulgárně ohrazoval při prodeji Zetoru 5011 na jednoho zdejšího přispěvovatele.
Za tu jeho vulgaritu bych mu dal okamžitě ban.

Samozřejmě je to na Adminech jak to udělají a co jim dá nejmíň práce, ale něco by s tím dělat chtělo.

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#71 Nový příspěvek od staník »

Ten Franty nápad není od věci. Svým způsobem jsme tady taková skupina nadšenců a vadí mi někdo kdo jen přijde za osohem. To že tady něco nabídne je podle mne míň častý jak to že tady něco koupí a nebo jen zamluví. Znám to z vlastní zkušenosti když si dotyčný SZ nepřečetl ani po delší době a podle profilu sem už taky nepřišel.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2367
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#72 Nový příspěvek od pavolmakys »

Taktiez som za skrytie inzercie iba pre registrovanych a moznost inzerovat az po nejakych prispevkoch, a kludne ak to ide obmedzit pocet inzeratov na den.
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#73 Nový příspěvek od edo »

tiež by som to uzavrel pre neregistrovaných. inzertných serverov je ako maku, kto chce inzertovať má kde..., pridaná hodnota inzertnej sekcie tu na fóru by mala byť práve tá "rodinná" atmosféra, keď človek má oveľa lepší pocit a istotu, že nenaletí niekomu.

možno by nebolo odveci rozdeliť sekciu inzerátov z WWW na "moje inzeráty z WWW" a " zaujímavé inzeráty z WWW" alebo tak nejak podobne. lebo dosť často sa stáva, že keď dá niekto tip na inzerát z www, tak si niekto ďalší myslí, že je to jeho inzerát a pýta od neho viac info, namiesto toho aby reagoval na kontakty uvedené v tom danom inzeráte.

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2367
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#74 Nový příspěvek od pavolmakys »

edo - pridaná hodnota inzertnej sekcie tu na fóru by mala byť práve tá "rodinná" atmosféra, keď človek má oveľa lepší pocit a istotu, že nenaletí niekomu. - PODLA MNA TO NAPISAL AKO TO CITIM AJ JA.
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Prosím o Váš názor - registrace za účelem prodeje

#75 Nový příspěvek od sychrovak »

:-/ Omezení nemám rád ale kšeftmani a podvodníci také né,spíš bych se zaměřil na ,,mrtvé duše" nicky,jednou se zaregistruje aby prodal a pak tu 2 roky nebyl.......... :-/
Pokud tu 2 roky nebyl,vymazal bych ho,ale pokud to nedělá v něčem problém je to jedno......
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Odpovědět

Zpět na „Prodám“