Čti než vložíš inzerát

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. Správně nadepsané téma
2. Povinná cena
3. Uvedeno bydliště - stačí v profilu.
4. Alespoň jedna fotka.
5. Zboží bude vystaveno pouze zde, pokud je na jiném inzertním serveru pak lze umístit odkaz do Inzerce z www
6. První zájemce byl ten, jenž vyjádřil zájem v tématu, nikoliv v SZ !
7. Jsou zakázány veškeré komentáře k tématu, výjimkou dotazy k dopravě, stavu zboží apod.
8. Platnost inzerátu max 30 dní.
Při nedodržení bodu 1 - 6 jsou inzeráty mazány + je možno obdržet BAN.
Za neoprávněné komentáře je možné obdržet BAN.
Pravidla inzerce jsou závazná!
Zpráva
Autor
Hannes
Příspěvky: 1123
Registrován: pon úno 25, 2013 7:53 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Čti než vložíš inzerát

#31 Nový příspěvek od Hannes »

aumirek píše:
smetana píše:přece tady v první řadě jde o místo na foru a těma zbytečnejma dotazama pošli foto na meil pošlu foto na meil když deset zájemcu napíše o fotky neni lepší je sem vložit hned proč máš problem s tím někam nahrát fotky a dát je na forum je to jednoduší a rychlejší než aby si o fotky každý prosil
takže znovu snad už to konečně pochopíš.Několikrát jsem psal že NIKDY nepoužívám a nebudu to veřejné smetiště.Nikdo se mě nemusí prosit ochotně je každému pošlu na mail.Já tě nenutím abys je nepoužíval tak laskavě nech na mě budu li je používat já nebo ne.Pak tu docgází k tomu že někdo inzeruje prase 120 kg a je vyžadováno foto.Pravda muže to být 2 hlavé prase.
Zapoměl jsi na ozimý ječmen :smich: tam taky není foto http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 10&t=88622

Uživatelský avatar
Minik 070
Příspěvky: 499
Registrován: sob říj 10, 2015 1:02 pm
Bydliště: okres Nový Jičín

Re: Čti než vložíš inzerát

#32 Nový příspěvek od Minik 070 »

aumirek píše:
smetana píše:přece tady v první řadě jde o místo na foru a těma zbytečnejma dotazama pošli foto na meil pošlu foto na meil když deset zájemcu napíše o fotky neni lepší je sem vložit hned proč máš problem s tím někam nahrát fotky a dát je na forum je to jednoduší a rychlejší než aby si o fotky každý prosil
takže znovu snad už to konečně pochopíš.Několikrát jsem psal že NIKDY nepoužívám a nebudu to veřejné smetiště.Nikdo se mě nemusí prosit ochotně je každému pošlu na mail.Já tě nenutím abys je nepoužíval tak laskavě nech na mě budu li je používat já nebo ne.Pak tu docgází k tomu že někdo inzeruje prase 120 kg a je vyžadováno foto.Pravda muže to být 2 hlavé prase.
Tim si chtěl říct ,co?thovt chtěl foto to jsem tam taky poslal !

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čti než vložíš inzerát

#33 Nový příspěvek od aumirek »

smetana no s tím pruzením dal jsem inzerát do prodeje že prodám za vaši cenu to znamená klidně za 1 kč stejně jsem ho nakonec musel upravit na daruji
No pak tu jsou opravdu lidé nemyslím tím jen tebe co napíšou prodám za 500 jinak to jde do šrotu.Přitom chcou dostat 50 kč za kilo.Kterej ten inzerát je férovější

Uživatelský avatar
smetana
Příspěvky: 6426
Registrován: stř črc 04, 2007 11:02 pm
Bydliště: Příbramsko

Re: Čti než vložíš inzerát

#34 Nový příspěvek od smetana »

Tady mne zase někdo nechápe nejde mi o nic jineho než o fotky k prodané věci to je celé taky když jdeš do krámu pro rohlík neni v černém pytli a vidíš ho mám třeba hodně kamarádu co by rádi něco koupili a neni fotka tak to neřeším nebo někdy je to čistě jen zvědavost vidět nabízenou věc končím tuto debatu klidně si sem dávejte inzeráty bez ceny bez fotek atd nikoho tu nebudu už moralizovat a asi ani přispívat ,..
Jezdím tak rychle ,jak můj anděl strážnej lítá

http://www.brdy.org/
http://www.ohrazenice.eu/
http://yanmar.rajce.idnes.cz/

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Čti než vložíš inzerát

#35 Nový příspěvek od aumirek »

smetana sám jsu pro at inzerát bez ceny se maže.Na druhou stranu jsme češi takže u výrobku co má cenu 100 kč napíši 500 a případná dohoda možná.Vlk se nažral a koza je celá.Ale fotka je něco jiného a nechápu že jsi nepochopil tak jednoduchou věc že někdo prostě odmítá používat to smetiště.A navíc nepřipouštíš že je to jeho svobodná volba a nikoho tím neomezuje

Odpovědět

Zpět na „Prodám“