Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. Správně nadepsané téma
2. Povinná cena
3. Uvedeno bydliště - stačí v profilu.
4. Alespoň jedna fotka.
5. Zboží bude vystaveno pouze zde, pokud je na jiném inzertním serveru pak lze umístit odkaz do Inzerce z www
6. První zájemce byl ten, jenž vyjádřil zájem v tématu, nikoliv v SZ !
7. Jsou zakázány veškeré komentáře k tématu, výjimkou dotazy k dopravě, stavu zboží apod.
8. Platnost inzerátu max 30 dní.
Při nedodržení bodu 1 - 6 jsou inzeráty mazány + je možno obdržet BAN.
Za neoprávněné komentáře je možné obdržet BAN.
Pravidla inzerce jsou závazná!
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1170
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

#1 Nový příspěvek od Lišák1 »

Prodám podvozek na odtah havarovaných nebo nepojízdných nákladních vozidel, tovární výroba, nosnost 5000 kg, 4 pneumatiky, je v naprostém pořádku, nyní provedena úprava na převoz bagru Menzi Muck 5000, lze tahat nákladním autem nebo traktorem. Cena 6000,-Kč
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

Uživatelský avatar
Hanz 260
Příspěvky: 6047
Registrován: ned úno 08, 2009 11:21 am
Bydliště: Benešovsko

Re: Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

#2 Nový příspěvek od Hanz 260 »

Když jsem v 90 letech minulého století měl T138 AV, tak k tomu byl podobný podvozek, akorát to nemělo nahoře rovný profil ale trubku mírně zahnutou ke kraji, s takovými háky na nápravu.
Pro neznalé to byla tatra vyprošťovací vojenský autojeřáb.
Zetor crystal 8011, VZV Irion 3.5 tuny od Shreka, plato 2.7 t

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20893
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

#3 Nový příspěvek od ota »

Hanzi 260 tak na tom podvozku za AV 8 Tatra 138 jsem se vezl s mojí V3Skou, když si ji kolega půjčil a napral to do lesa. U nás se tomu podvozku říkalo ,,madvěd". Myslím si, že měl ale větší kola, řekl bych stejný jako podvalník transporta. A taky měl tupláky. Byli jsme na PHD na strážnici. A kolega se chtěl projet. Tedy sedl do vejdy a projel se. Já si vsiml, že nastartoval a odjel. Letěli jsme za ním po silnici v záložáku. A on nevybral zatáčku a napasoval to do lesa. Urazil přední nápravu. Co čert nechtěl, na kontrolu stráže jel náčelník štábu. To byl cirkus! Drujej den musela vejda bejt pojízdná bylo to hotovostní vozidlo. Já dostal 7 dní natvrdo za nezajištění vozidla a kolega 14 dní natvrdo za neopravněné řízení vozidla na které neměl ani oprávnění.
AV 8 zvedla za nárazník vedu, vyjela s ní z lesa a položili jsme to na medvěda. Řetězama přiřetězovali k té trubce, myslim že se tam dalo osadit více nástavců. Klasika byly takové držáky na nápravu. No já měl ale napravu na korbě. Tak myslím, že to bylo za nárazník.
Jo to je roků!

Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1170
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

#4 Nový příspěvek od Lišák1 »

Originál je jen to spodní V, do něj jsou různé nástavce podle toho, co se tahalo. Daly se nástavce, podvozek se zvedl za oj, najelo se pod nápravu a spuštěním se auto zvedlo a oj se dala do závěsu tahače. Dodělaný je ten horní díl, do kterého se dávají packy od bagru a ten se táhne po svých zadních kolech.
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

Uživatelský avatar
Hanz 260
Příspěvky: 6047
Registrován: ned úno 08, 2009 11:21 am
Bydliště: Benešovsko

Re: Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

#5 Nový příspěvek od Hanz 260 »

Já tu AV8 měl jako jeřáb, když jsem soukromničil, měla supr silný naviják . Potom se jí podělala redukční převodovka. Nechtěl jsem půlit troubu , tak jsem ji prodal. Dnes mě to mrzí, ceny za ní jsou astronomické.
Zetor crystal 8011, VZV Irion 3.5 tuny od Shreka, plato 2.7 t

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9076
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

#6 Nový příspěvek od Sniper »

Hanz 260 píše: pát dub 19, 2024 8:37 amDnes mě to mrzí, ceny za ní jsou astronomické.
A co teprve za AV 3 :-/ ta zas kdysi utekla mi :vztek:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Hanz 260
Příspěvky: 6047
Registrován: ned úno 08, 2009 11:21 am
Bydliště: Benešovsko

Re: Podvozek na odtah nákladních aut/vlaštovka/

#7 Nový příspěvek od Hanz 260 »

Tahle:
Obrázek
Zetor crystal 8011, VZV Irion 3.5 tuny od Shreka, plato 2.7 t

Odpovědět

Zpět na „Prodám“