Zmiznutá téma

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Zmiznutá téma

#1 Nový příspěvek od oco13 »

Pred pár dňami som tu prispieval do témy , kde sme troška viac diskutovali a zrazu zmizla . Vie mi niekto vysvetliť prečo?
Volala sa rozostavený kloubový traktor :hm:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Zmiznutá téma

#2 Nový příspěvek od oco13 »

UP prečíta si to aj niektorý moderátor??? aby poučil obyčajného človeka z ludu???

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Zmiznutá téma

#3 Nový příspěvek od feki »

mozes si sam nahlasit prispevok tym cervenym vykricnikom napravo :D potom si to musia vsimnut :D

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Zmiznutá téma

#4 Nový příspěvek od Leo »

Nejlepší je napsat příslušnému moderátorovi, popř. adminovi SZ s tím, co se kde stalo. Je to lepší než vykřičníky.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zmiznutá téma

#5 Nový příspěvek od Daddy »

Zřejmě mně přestaly chodit notifikace příspěvků do mailu - ale je možné, že jsem něco "podělal" u sebe..... :-/ . Má to někdo podobně?

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zmiznutá téma

#6 Nový příspěvek od Britt »

Je fakt, že to tu poslední dobou vypadá jak v Bermudském trojůhelníku ale nemyslím že by to byla tvá chyba. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
tucnakk
Příspěvky: 436
Registrován: stř črc 04, 2007 4:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zmiznutá téma

#7 Nový příspěvek od tucnakk »

Napadl sních a oblíbene tema v tuto dobu bylo-čím hrnete sních.To to téma je smazané nebo jsem špatně hledal?

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Zmiznutá téma

#8 Nový příspěvek od Toreto »


Uživatelský avatar
tucnakk
Příspěvky: 436
Registrován: stř črc 04, 2007 4:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zmiznutá téma

#9 Nový příspěvek od tucnakk »

:'( omlouvám se špatně jsem hledal)Ale nějak to téma hodně zaniklo.Je tam hodně zajímavech věcí,když byla zima Jako ted 8)

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Zmiznutá téma

#10 Nový příspěvek od Toreto »

Neni problem, je tu aj tlačitko hladat ;-)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zmiznutá téma

#11 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, mám také dotaz. Jestli mi tedy někdo odpoví.
Z jakého důvodu je zamknuté toto téma? http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =9&t=95661
Je to pro pravidlo č. 10?
Celkem dobré by bylo od toho kdo to téma zamknul, aby uvedl proč to téma zamknul. Třeba rovnou jako poslední příspěvek napasal: Prptože je tu tohle nebo tohle pravidlo a je tu porušeno je toto téma zamknuté.
Takhle je to zamknuté a nikdo neví co je tam špatně.
Nevím jestli jsem odkazem který jsem tam zadal proušil nějaké pravidlo. Takových odkazů tu jsou stovky a téma jede dál. Nikdy jsem s zím zatím neměl problém, že by někdo zamkl podobně téma kde je odkaz na nákup dílů, věcí pro všechny. Není to můj odkaz na moje věci. Pouze tam tady z okolí drobní zemědělci nakupují i věci které již dávno nikde neseženou.
Děkuji za případné vysvětlení proč je zamknuto.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zmiznutá téma

#12 Nový příspěvek od DYK »

Podle mne to mělo být buď v polní technice, to v případě že jde o secí stroj, nebo luční technice, kdyby šlo o žací stroj. Slovo sečka bez krajových znalostí, může znamenat cokoli z těch dvou, pokud nejde opravdu o produkt ze sečkovice. Ale nevím já to nezamykal.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Zmiznutá téma

#13 Nový příspěvek od Leo »

Oto, zamknul jsem to já. S tebou to nemá nic společného. Zakladatel vlákna prostě založil vlákno, aniž by si zjistil, jestli zakládá vlákno v příslušné sekci, a jestli tu už dané vlákno je. Proto jsem ho zamknul, a zakladateli vlákna SZ napsal, co s tím uděláme. Klasika, prostě se tu nečte, ani nehledá, a vlákno se práskne, kam se namane. Pravidla fora tu spoustu lidí nezná.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zmiznutá téma

#14 Nový příspěvek od ota »

No myslím, že by bylo dobré jak jsem psal. Napsat jako poslední příspěvek: Toto vlákno bude přesunuto tamhle do té sekce. Nebo nebude přesunuto. Nebo po dohodě se zakladatelem smazáno.
Pak na to člověk čumí a neví co udělal blbě.
Vím že tady je jistě kdesi o těch věcech psáno. Ale hledej to když třeba zrovna potřebuješ hned nápovědu kde to vzít.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zmiznutá téma

#15 Nový příspěvek od DYK »

Oto, vůbec se mě tato konkrétní věc netýká, stejně jako tebe, ale něco ti řeknu. V pravidlech je, že špatně zařazený téma, příspěvek může být smazán. Nic víc, nic míň. Nadstavujeme to zamčením a vyčkáním komunikace, nebo komunikujeme po SZ. Co bys chtěl víc? Aby ty jsi věděl? Komunikuje se se zakladatelem tématu, ne s každým přispěvatelem. A to všechno je od moderátorů prostě navíc!!! Nakonec budeme , obrazně řečeno, utírat zadky, nebo kam až? Nebo moderátoři přejdou do nulové komunikace v tématech na foru a omezí se pouze na striktní dodržování pravidel, to by bylo lepší? Pokud jde o špatně zařazenou rychlou žádost o odpověď, i moderátor snad situaci pozná a nechá to chvíli být, když to tak spěchá. Jak moc spěchá v tuto dobu něco na "sečku" si netroufnu říci. Já ti do fora taky napsal nějakou alternativu na slonovou kost v RAL. Četls to? Jestli jo, ani "dík vole" jsi tam nezanechal.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“