Zmiznutá téma

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zmiznutá téma

#16 Nový příspěvek od ota »

Všechny příspěvky kde jsem psal a odpovídal pravidelně několikrát denně navštěvuji. Tedy i to o té barvě co jsem chtěl jen doplnění od zakladatele toho vlákna když o tom tam psal. Uplně mi postačilo jeho utvrzení o té barvě. Dál se tam potom i díky Tobě rozjela zbytečná diskuse do které jsem už raději nepřispíval přeci jen je to tam o něčem jiném.
Tedy se Ti omlouvám že jsem Ti nopoďěkoval za to co už tam napsal někdo předtím. Nevím pořát to nějak tady beru tak nějak jako přátelské forum kde když někdo něco neví a ostatní mu poradí tak za to nečekají nějaké děkovné proslovy. Sám jsem mnohokrát taky radil nebo i zajel přijel poradit a nic od toho nečekám. A takovejch lidí je tu spousty co nám všem radí a nic od toho nečekají.
S uťíráním prdelí asi jsem stará škola kde když cosi někdo utne, skončí, zavře, zruší tak když je jen trošku slušnej tak řekne proč. A stačí to jak jsem psal napsat do toho příspěvku. O tom že to nenapsal nikdo mě jsem nic nepsal. Chápu že moderátor to má těžké ale stejně na tom příspěvku pracuje.
Podívej jestli sečka spěchá nespěchá nevím. V dnešní době spěchá všechno. Takže třeba má sečku komplet opravenou a potřebuje už jen právě tu věc aby ji vystěhoval třeba z dílny a místo ní tam nastěhoval další stroj na opravu. Do toho neviďím
Díky Leovi kterej mi tu napsal vysvětlení které mohl napsat přímo do vlákna, víme proč to utnul. A myslím že by to nezabralo tolik času. Bohužel jsem se as bláhově domníval, že nejlíp je komunikovat.
Takže Ti DYKu pro jistotu 2x DĚĶUJI za vysvětlení
a už nebudu dále otravovat abys mi nemusel utírat ten zadek znovu.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zmiznutá téma

#17 Nový příspěvek od DYK »

Otíku!!! Je to jak píšeš, poděkování je o slušnosti a třeba té staré skole, né o povinnosti. Je zajímavý, že jinde s tím nemáš problém?! A nechtěj, abych ti našel tvoje aktuální psaní o té barvě a porovnal to z datumem toho mnou citovaného příspěvku. Chci říci, ty jsi nehledal? Já si tu práci prostě dal a našel. Proč? Aby Ota věděl. Je to málo vstřícné a kolegiální? Co bych teda měl víc udělat, aby ti to vyhovovalo? Jinak teda jsi vztahovačný jak ženská a o tvé prdeli to fakt nebylo. Nedá se ti zřejmě nic říct, aby ses náhodou necítil opuchle.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“