Pomalý chod fóra

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mirek LKT
Příspěvky: 4529
Registrován: pon pro 01, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Pomalý chod fóra

#1 Nový příspěvek od Mirek LKT »

Už delší dobu sleduji,že stránky fóra jedou pomaleji než dřív. Chci se zeptat dělá to i ostatním ? Vše ostatní na netu mi běží normálně, problémy mám akorát tady.
Mirek
Kde ostatní končí , my začínáme ...LKT

Janci
Příspěvky: 2734
Registrován: pon led 21, 2008 2:59 pm
Bydliště: TN
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý chod fóra

#2 Nový příspěvek od Janci »

tiež som si to všimol, že už dlhšiu dobu je spomalené. Teraz sa mi dokonca nedalo dostať na stránku.
Zetor 4011

Toreto
Příspěvky: 5995
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Pomalý chod fóra

#3 Nový příspěvek od Toreto »

Mne to ide dnes tiež pomaly, a teraz mi naskočilo dva krát dokonca GENERAL EROR :(

Uživatelský avatar
jirkaaro244
Příspěvky: 682
Registrován: sob led 03, 2009 7:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pomalý chod fóra

#4 Nový příspěvek od jirkaaro244 »

tedka to beha dobre ale jindy taky nic moc :'(

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý chod fóra

#5 Nový příspěvek od chavier »

např dnes se prováděly zálohy, proto to zpomalení. Sem tam jede forum pomaleji, je to v řešení s hostingem

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Pomalý chod fóra

#6 Nový příspěvek od Franta.cz »

Toreto píše:Mne to ide dnes tiež pomaly, a teraz mi naskočilo dva krát dokonca GENERAL EROR :(
Taky se mě to dneska stalo

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: Pomalý chod fóra

#7 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

je něco nového v tomto problému? Poslední dobou je fórum tak akorát dobré na zvyšování kravního tlaku :(
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý chod fóra

#8 Nový příspěvek od Terablick »

Taky už mi to několik dní jde tak pomalu, že to pomalu vzdávám. Jen proklikat se z úvodní stránky do tohohle tématu mi zabralo skoro 3 minuty, a přitom jsem jen 2x klikl... Posledních několik dní to jde opravdu neúnosně pomalu a občas se dokonce stránka nenačte vůbec (vyprší čas pro spojení). Samozřejmě chyba není na straně zdejších adminů atd, to je jasné. Asi by to chtělo udělat nátlak na poskytovatele. Že občas je nával, a chod se trochu zpomalí je jedna věc, a je to normální, ale posledních několik dnů trvá každé jedno načtení i desítky sekund, a je jedno jestli je dopoledne nebo půlnoc... Zkoušel jsem to v každou denní dobu, snad mimo rozpětí 02:00-07:00 a výsledek je stále stejný... Nejde tedy určitě o krátkodobé přetížení ve špičce... Jednou se mi něco podobného stalo na mém webu, a chyba byla ve třetí straně - linku zatížil jakýsi robot odněkud ze zámoří, který posílal tuším až desítky tisíc dotazů za vteřinu... Po nějaké dost krátké době, kdy bylo přijato tuším asi 17 milionů dotazů došlo k totálnímu kolapsu a poskytovatel musel stránku odstavit. Po zablokování toho robota všechno šlape jak má ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: Pomalý chod fóra

#9 Nový příspěvek od edo »

mne to ide tak isto, teraz som sa sem ani nemohol dostať... keby to išlo len pomaly, to sa dá, najhoršie ked nejde vôbec

empík
Příspěvky: 249
Registrován: stř čer 02, 2010 7:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pomalý chod fóra

#10 Nový příspěvek od empík »

Jsem rád, že nejsem sám, mě to taky blbne jako nikdy. Málem jsem rozdupal kompl :vztek: . Přitom jiná fóra na stejné platformě souběžně jedou normálně.

empík
Příspěvky: 249
Registrován: stř čer 02, 2010 7:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pomalý chod fóra

#11 Nový příspěvek od empík »

Je zajímavé, že se tato zpráva, ba ani toto vlákno neobjevuje v "Zobrazit aktivní témata". A mám li být upřímný, hodně věcí je tady postavených na hlavu. Myslím oproti standardům na jiných fórech.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý chod fóra

#12 Nový příspěvek od Terablick »

Mě se objevuje v seznamu "mých" témat normálně, když někdo přidá příspěvek ;-). Takže by mělo být i v aktivních...
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
xbedla
Příspěvky: 517
Registrován: stř kvě 12, 2010 1:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý chod fóra

#13 Nový příspěvek od xbedla »

Rychlosti fóra jsem si taky cca poslední týden vsiml, myslel jsem si že je to u mě :-/ ale není.
Jednu připomínku bych měl i krom toho - rozdělením technických problémů na sekce mi přijde, že to jaksi zdechlo. Asi se nechce každému prolézat všechny sekce, aby hledal otázku na kterou může odpovědět.
Myslím že to rozdělení má smysl u opakujících se témat (jak zapojit alternátor atd.). Ale měl tam zůstat i ten klasický mišmaš, protože má semtam někdo vážně speciální otázku - která má význam jen pro něj a mohla by se třeba (jako v inzerci) smazat po zodpovězení.

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomalý chod fóra

#14 Nový příspěvek od chavier »

xbedla píše:Rychlosti fóra jsem si taky cca poslední týden vsiml, myslel jsem si že je to u mě :-/ ale není.
Jednu připomínku bych měl i krom toho - rozdělením technických problémů na sekce mi přijde, že to jaksi zdechlo. Asi se nechce každému prolézat všechny sekce, aby hledal otázku na kterou může odpovědět.
Myslím že to rozdělení má smysl u opakujících se témat (jak zapojit alternátor atd.). Ale měl tam zůstat i ten klasický mišmaš, protože má semtam někdo vážně speciální otázku - která má význam jen pro něj a mohla by se třeba (jako v inzerci) smazat po zodpovězení.
ta rychlost fora je horzná, víme, řešíme...

technické problémy byly rozděleny aby byl pořádek a hlavně kdo zakládá nové téma a neumí hledat, tak aby našel podobné v kategorii. Když vkládáš inzerát např na bazoš, taky ho vkládáš do kategorií, aby se dobře hledal.

ono to je ze začátku jak s malými dětmi, stále jim musíš utírat dupu, než se naučí chodit na záchod, ale pak už máš relativně klid a to samé je se zařazováním za jiné do kategorií technických problému, pro moderátora nelehký a dlouhý boj ;-)

Uživatelský avatar
Mirek LKT
Příspěvky: 4529
Registrován: pon pro 01, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Pomalý chod fóra

#15 Nový příspěvek od Mirek LKT »

lepší hosting , ale to už je o penězích ...

navrhoval bych nevkládat obrázky jako přílohy na fórum , ale postovat je na servry k tomu určené (sklad obrázků.cz, PHotodepo.net.....) a pak je sem vkládat jako odkaz
není problém udělat pro neznalé stručný jasný návod jak na to ,fóru by to hodně odlehčilo
Kde ostatní končí , my začínáme ...LKT

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“