youtube videa

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

youtube videa

#1 Nový příspěvek od harijaro »

nazdar borci. chcel by som sa spytat ako vlozim video z pocitaca na youtube. na youtube uz mam svoje konto viem si pridat nan video z youtube ale este som neprisiel nato ako tam dat svoje video. poradte neznalcovi :typek:
Naposledy upravil(a) harijaro dne ned úno 06, 2011 6:21 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: youtube videa

#2 Nový příspěvek od pepa.traktor »

já ho normálně nahraji odemě z PS kliknu na nahrát a pak vyberu z PS Jaké chci a už jen čekám a pak se vloží samo a po chvíli se můžeš koukat

snad sem tě správně pochopil :-/
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: youtube videa

#3 Nový příspěvek od harijaro »

pepa.traktor píše:já ho normálně nahraji odemě z PS kliknu na nahrát a pak vyberu z PS Jaké chci a už jen čekám a pak se vloží samo a po chvíli se můžeš koukat

snad sem tě správně pochopil :-/
ale ja na youtube nemozem najst ziadnu ikonu "nahrat" a tym padom nemozem na nu ani kliknut.

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: youtube videa

#4 Nový příspěvek od Honza50 »

harijaro píše:
pepa.traktor píše:já ho normálně nahraji odemě z PS kliknu na nahrát a pak vyberu z PS Jaké chci a už jen čekám a pak se vloží samo a po chvíli se můžeš koukat

snad sem tě správně pochopil :-/
ale ja na youtube nemozem najst ziadnu ikonu "nahrat" a tym padom nemozem na nu ani kliknut.
Ahoj, to tlačítko najdeš vedle tlačítka hledat.
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: youtube videa

#5 Nový příspěvek od chavier »

Mě psal Milhaus a Marián že jim nejdou otvírat youtube videa z odkazu. Má někdo stejný problém, nebo neví jak ho vyřešit? Problém na foru není, spíše nějaké nové zabezpečení prohlížeče.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: youtube videa

#6 Nový příspěvek od rezis »

Dělá to Mozilla Firefox. v Google Chrome to jede normálně.
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3448
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: youtube videa

#7 Nový příspěvek od harijaro »

Honza50 píše:
harijaro píše:
pepa.traktor píše:já ho normálně nahraji odemě z PS kliknu na nahrát a pak vyberu z PS Jaké chci a už jen čekám a pak se vloží samo a po chvíli se můžeš koukat

snad sem tě správně pochopil :-/
ale ja na youtube nemozem najst ziadnu ikonu "nahrat" a tym padom nemozem na nu ani kliknut.
Ahoj, to tlačítko najdeš vedle tlačítka hledat.
cauko vedla tlacitka "hladat" mam ikonu "prehliadat" a vedla nej je ikona "odovzdat" ale "nahrat" nemozem nikde najst.
na internet chodim cez mozilu.

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: youtube videa

#8 Nový příspěvek od edo »

mám problém s vkladaním videí s YT, keď chcem aby sa dalo prehrať priamo v odkaze, lebo YT zrušil funkciu starého odkazu (alebo ju tam neviem už nájsť) a s tým novým to nefunguje. nedá sa to nejak upraviť v nastaveniach fóra aby to bralo aj ten nový, krátky odkaz?

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: youtube videa

#9 Nový příspěvek od chavier »

edo píše:mám problém s vkladaním videí s YT, keď chcem aby sa dalo prehrať priamo v odkaze, lebo YT zrušil funkciu starého odkazu (alebo ju tam neviem už nájsť) a s tým novým to nefunguje. nedá sa to nejak upraviť v nastaveniach fóra aby to bralo aj ten nový, krátky odkaz?
podívám se na to

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: youtube videa

#10 Nový příspěvek od feki »

harijaro píše: cauko vedla tlacitka "hladat" mam ikonu "prehliadat" a vedla nej je ikona "odovzdat" ale "nahrat" nemozem nikde najst.
na internet chodim cez mozilu.
staci klik na odovzdat 8) je to ono

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: youtube videa

#11 Nový příspěvek od chavier »

edo píše:mám problém s vkladaním videí s YT, keď chcem aby sa dalo prehrať priamo v odkaze, lebo YT zrušil funkciu starého odkazu (alebo ju tam neviem už nájsť) a s tým novým to nefunguje. nedá sa to nejak upraviť v nastaveniach fóra aby to bralo aj ten nový, krátky odkaz?

když jsem upravil kod k YT Tagu, tak to rozhodilo všechny příspěvky s videi. "Dlouhý" odkaz najedeš nahoře v poli, kde se zadává adresa v prohlížeči.

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: youtube videa

#12 Nový příspěvek od edo »

Aha, ale ten čo je v prehliadači je dobrý iba ak sa na neho preklikám priamo v YT, akonáhle sa prekliknem odniekiaľ inde tak je ten odkaz už iný a fórum to nezoberie. nedá sa pridať ďalšie tlačidlo ako je tu v editore youtube a stream, že by tu bolo aj youtube kde by bralo ten kratší odkaz?

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: youtube videa

#13 Nový příspěvek od Milhauss »

Taky jsem zjistil že poslední dobou nelze vkládat video s náhledem přímo na forum. Zkoušel jsem všechny možné adresy od jednoho videa,a nejede ani jeden :-/

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: youtube videa

#14 Nový příspěvek od Milhauss »

Řešil už někdo tento problém???? Stále mi nejde vkládat odkaz na videa,teda jen někdy. Z youtube,když vložím adresu videa mezi tagy youtube,nezobrazí se na foru miniatura,jako tomu bylo dříve. Jen nefunkční adresa

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: youtube videa

#15 Nový příspěvek od edo »

ja som najnovšie zistil že adresy na YT sú teraz v tvare https://www.youtube.com.... treba tam to s zmazať a nechať iba http a potom to ide

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“