Útěk členů fóra

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Útěk členů fóra

#1 Nový příspěvek od Britt »

Vážení přátelé, nepřátelé, kolegové a kamarádi.
Právě jsem měl telefonický rozhovor s Vladimírem 2 a kromně kamarádských a přátelských věcí, mi sdělil, že definitivně končí s tímto fórem. Důvodů uvedl hned několik a nehodlám ho citovat. Můžete především poděkovat moderátorovi LEO (a pod toto se rád podepíši i já). Současný stav fóra naše traktory už není o nezištné pomoci nebo radách, ale o tom, jak si kdo honí ego a bazarem pro vexláky.
Pamatuji začátky a byla to skvělá doba, kdy jsem se seznámil se spoustou kamarádů. Někteří z nich již nejsou mezi námi a mnozí raději skončili s tímto fórem, než si nechat kazit náladu, soukromými zprávami o tom, že jsem umístil komentář do nesprávné kategorie.
Vladimírek, Daddy, Dancul a celá řada dalších, se kterými jsem v kontaktu a byli přínosem pro toto fórum a mě dost mrzí, že že se stahují do ústraní, ale když dává správce fóra Chavi přednost moderátorům jako je Leo nebo Mastňáček, ( který tu před 2 lety urážel dlouholeté členy žádal o zablokování a najednou je zde moderátorem), klidně oželím svou přítomnost a LEO mě může zrušit účet.
Žijte zde blaze a nevzpomínejte na mě ve zlém.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Hanz 260
Příspěvky: 6030
Registrován: ned úno 08, 2009 11:21 am
Bydliště: Benešovsko

Re: Útěk členů fóra

#2 Nový příspěvek od Hanz 260 »

Neber to tak vážně. Je fakt, že několik dobrých členů se tu již vůbec nevyskytuje.
Zetor crystal 8011, VZV Irion 3.5 tuny od Shreka, plato 2.7 t

Uživatelský avatar
Jend@
Příspěvky: 245
Registrován: úte lis 24, 2020 5:52 pm
Bydliště: Ostravsko

Re: Útěk členů fóra

#3 Nový příspěvek od Jend@ »

Taky bych to tak nehrotil. Už i v reálném životě vše dělím minimálně dvěmi :)
Co je ale fakt, že minimálně Tvé uzenářské a Vladimírovy pěstitelské uspěchy zde budou dost chybět...

Josef Simunek
Příspěvky: 289
Registrován: ned čer 07, 2009 8:47 am
Bydliště: Kutna Hora

Re: Útěk členů fóra

#4 Nový příspěvek od Josef Simunek »

Ja bych to taky prilis nehrotil. Z meho pohledu forum funguje dobre, obcasne "vystrelky" moderatoru beru spis jako to ze maji sve dny ale s tim si myslim vetsina z nas umi pracovat, protoze to zname z domova :smich: . Ohledne toho kdo dela moderatora a zda se nam to libi nebo ne bych jen pripomel ze ty moderatori to delaji dobrovolne ve svem volnem case a bohuzel dost casto sklouzavame k tomu ze kritizujem to co se nam jako uzivatelum nelibi a nejsme schopni a mozna ochotni ocenit to co delaji dobre a to co z naseho pohledu vnimame jako samozrejmost, tedy to ze to forum celkove dobre funguje. Mame tendenci jejich praci hodnotit, mit vyhrady k tomu kdo to dela ale nejsme ochotni se nabidnout a rict ja to klidne zacnu delat, vezmu si nejakou cast na starosti ... Mozna bychom se pak na to pohledem z druhe strany divali jinak, smirliveji a tolerantneji.
Toz asi tak muj pohled na vec a po zkusenostech z jinych for, ktera postupne zanikla bych tohle forum hodnotil jako jedno z nejlepe moderovanych, byt i ja samozrejme obcas zainteragoval s adminy, zaskripal zubama ...ale po par hlubokych nadecich jsem to vzdycky rozchodil :smich:
Takze budme za to forum radi, budme k nemu a moderatorum tolerantni, jsou to jen lidi, a prejme mu jeste dlouheho trvani.

Pepa

Ps.: jeste malou poznamku, budme radi ze nas tu admini buzeruji jen za formu, ale ne za obsah ci ze nas rovnou necenzuruji ...

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Útěk členů fóra

#5 Nový příspěvek od bourač »

Britt píše: stř lis 23, 2022 9:46 am stav fóra naše traktory už není o nezištné pomoci nebo radách,
na to mám jiný názor, spíš grafomani zasírají vlákna i když nerozumí tématu.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Útěk členů fóra

#6 Nový příspěvek od duchodce »

Ono tohle je problém .... Někteří lidé kteří mají vysoké ego a v jejich životě je zvyklost ,že ostatní jejich názorům naslouchají a podřídí se. No a pokud narazí na jiný názor - myslím v odborné rovině která není jejich doménou - tak nepřipustí ,že by neměli pravdu. Říká se jim manažeři.... ;-) Spíš bych přivítal kdyby tito uznali, že ač mají titulů ze všech možnýcha nemožných kurzů a škol tak ,že v téhle amatérské debatě o mašinách "šoupali nohama" a respektovali lidi kteří jsou odborně někde jinde ,nežli oni kteří se právě nadchli pro nějaký problém . Že by bylo potřeba aby většina nás měla tolik sebe reflexe, že pokud někdo zavleče do nějakého vlákna třeba politiku aby sám uznal že to tam nepatří a odpověd přestěhoval kam se patří ...
Britte -
"Žijte zde blaze a nevzpomínejte na mě ve zlém." ;-)
Tohle považuji za pouze dočasné vyjádření ,protože tě někdo nasral ... Jak se dovíme co Kulekouš a Puntikočka a kočičáni... :smich:
Jinak bych navrhoval aby si každý založil své vlákno /já mám třeba ty zemšťané a jiné"/ a tam se ptám nebo komentuji něco co se úplně nevejde nikam a vzniká bezbřehá diskuze která nakonec že kdybych to neukončil tak se to táhne několik týdnů, jenom proto že jsem natvrdlý a některé věci nepochopím nebo chápu jinak,nebo že je ten druhý "manažer" a pak je diskuze zbytečná..
Jinak kdo chce aby pochopil ,ať se podívá na diskuzi o vadaskách ,jak mě Chobotek rychle, jednoduše vysvětlil že je to na delší pokec a že info najdu jinde . Málem jsem se zadusil smíchy když jsem si to přečetl.
Já bych to nechal uzrát a kdo byl na vojně ,tak ví že i v tom bordelu pokud člověk měl dostat flastr tak důstojník musel počkat do druhého dne nežli to dal do rozkazu... Uplatnil bych to pravidlo i pro tento případ...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Útěk členů fóra

#7 Nový příspěvek od jenicek »

Jarda si z nás dělal jen prču viewtopic.php?p=1790829#p1790829 , ale chvíli sem si myslel, že to myslí vážně :smich:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Útěk členů fóra

#8 Nový příspěvek od Britt »

Honzo, nedělal a tady máš odpověď viewtopic.php?f=18&t=113354&p=1790842#p1790842
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13118
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Útěk členů fóra

#9 Nový příspěvek od Čárls »

No Jardo ja se naučil na něco co tu je vubec nereagovat ba prostě ignoruji a pokud je bordel na foru mužou za to především lidi sami
Osobně ještě chvíli zůstanu nebo prostě jen zustat reglej a nebudu příjmat co je nového jen upozornění na SZ taky řešení jak se vyvarovat prasknutí žilky
asi tak to udělám a bude taky klid kdo chce napíše sz a je vymalováno přijde upozornění na mejl a hotovo :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Útěk členů fóra

#10 Nový příspěvek od Britt »

Karle, nezdá se ti taková partyzánčtina pod tvou důstojnost?
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Jend@
Příspěvky: 245
Registrován: úte lis 24, 2020 5:52 pm
Bydliště: Ostravsko

Re: Útěk členů fóra

#11 Nový příspěvek od Jend@ »

No je to skoda, skoda...chodim od r. 17 jeste na jine forum, mame par srazu rocne, z toho organizujem jednu vetsi akci pro par stovek lidi...no a taky jsou tam lidi, ktere fakt nemusim, ale zase treba vyhovuji jinym lidem, se kteryma se bavim moc rad...proste zbytek neresim. No znovu rikam, ze pro forum to bude ztrata, vase prispevky s peknymi fotkami ja cetl rad a se zajmem.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13118
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Útěk členů fóra

#12 Nový příspěvek od Čárls »

No já už delší dobu uvažuji založit uzavřenou skupinku na fejsu Jenže dost lidí co znám fejs buď nesnáší nebo ani nevedou :-/
Takže Kdo si mě na fejsu chce najít najde :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Útěk členů fóra

#13 Nový příspěvek od jenicek »

U Tebe jsem Karle eště nebyl, ale u Jardy X-krát. Bysme mohli někdy udělat nějakej traktoristickosoustružnickožrací dýchánek u Jardy :D Prů*er je jen s časem, kolikrát jedu okolo někoho z traktoristů a prostě to časově nedávám. Dyť i u Chobotka jsem byl naposled snad před půl rokem a to ho mám v dojezdový vzdálenosti na kole :driver:
Akorát mě překvapilo, že se Jarouš takhle naprdne. Dyť se tady může bavit s kym chce. S kym se nechci bavit tak mu prostě neodepíšu, holt já poslední slovo mít vždycky nemusim a myslim si svoje. Jak řiká soused: "Co člověk, to unikát!" :silly:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13118
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Útěk členů fóra

#14 Nový příspěvek od Čárls »

Jeníčku mohly by jsme já sice s časem problémy nemám,ale sem taky vázanej Elfina je horší jak manželka :smich: :smich:
Jo člověk si na některý lidi musí udělat děravou hlavu mě se to osvědčilo v práci asi tak dva lidi sem absolutně nemusel ale musel sem s nima nějak vydržet takže děravou hlavu a nevnímal sem co plácají 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Útěk členů fóra

#15 Nový příspěvek od Fizz »

Se v tom moc pitváte i mužici maj evidentně svý dny.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“