Útěk členů fóra

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Útěk členů fóra

#61 Nový příspěvek od Franta.cz »

PEST píše: stř bře 08, 2023 2:56 am Asi to nesouvisí s touhle aférou, ale kam se vlastně ztratila Radkova 3211 aneb z vraku traktor? Potažmo Radek?


Biggles555 píše: čtv zář 15, 2022 5:57 pm Z důvodu používání vlákna mou ex u soudu, musel jsem jej nechat skrýt.....
viewtopic.php?f=55&t=118062

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8745
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Útěk členů fóra

#62 Nový příspěvek od Franta.cz »

To je jedna varianta, nebo jak by napsal Leo
PEST píše: stř bře 08, 2023 2:56 am Asi to nesouvisí s touhle aférou, ale kam se vlastně ztratila Radkova 3211 aneb z vraku traktor? Potažmo Radek?
Vpravo nahoře máš tlačítko hledat tak jej používej!!!


:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

PEST
Příspěvky: 1249
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Útěk členů fóra

#63 Nový příspěvek od PEST »

Díky, tohle jsem přehlédl do neserie jsem koukal jen na 3211. No hledání, já vím mohu hledat pres google :'(

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Útěk členů fóra

#64 Nový příspěvek od Biggles555 »

6211 se srdcem 4001
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Útěk členů fóra

#65 Nový příspěvek od Biggles555 »

Pokud máte fb, existuje toto......


Obrázek
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

PEST
Příspěvky: 1249
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Útěk členů fóra

#66 Nový příspěvek od PEST »

Můžeš mi poslat odkaz do sz, nedaří se mi na fb skupinu vyhledat

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2158
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Útěk členů fóra

#67 Nový příspěvek od Deane7 »

Tu už ozaj zdochol pes.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14674
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Útěk členů fóra

#68 Nový příspěvek od DanculSK »

:friends:
žial bohu
:'( :'( :'( :'( :'(
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Tomas6
Příspěvky: 5384
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Útěk členů fóra

#69 Nový příspěvek od Tomas6 »

Ještě že ten Ota sem tam něco napíše. Jinak je tu fakt mrtvo. Jediné kde se ještě trochu písmenka hýbou, je v politice. Tam se Zetor a mastňáček dohadují kdo je větší kkt. Myslím že přichází čas přestat hledět na fórum a začat se věnovat práci a rodině.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Fizz
Příspěvky: 7938
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Útěk členů fóra

#70 Nový příspěvek od Fizz »

Někdo to tomu internetu říct musel...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Útěk členů fóra

#71 Nový příspěvek od duchodce »

No když on je to problém . Lidi přestali stavět samohyby . Ta legalizace těch traktůrků jako to mají na Slovensku se nezdařila prostě proto ,že jsme nesehnali nikoho kdo by měl reputaci a sílu rozhodit sítě mezi poslanci a "podráždit" pojišťovny. Co pojišťovny dovedou se ukazuje jak prosazují /a prosadí/ pojištění sekacích strojů i na soukromých pozemcích na základě úrazu někde ve Slovinsku. Takže pomalu zaměňují ty své stroje za vyřazené japonské dovezené místo stavby . Oni s nimi sice většinou na silnici též nemohou ale většinou to nevědí .Navíc ubývají komponenty protože auto musíte aby jste ho mohli odhlásit odevzdat ať chcete nebo ne do šrotu a za draho si ty komponenty vykoupit zpět.Oni skomírají i některé ostatní veby,odchodem lidí na ty jiné platformy ,kde se mohou dostatečně pohádat a mít pocit "tak teď jsem jim to nandal".Tady se zatím to daří udržet v rozumných mezích,co se týče "politiky" a hádek tam,tak ta je od toho založená. Takže tohle je můj názor ,jak to tu oživit ale nevím ...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9051
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Útěk členů fóra

#72 Nový příspěvek od Sniper »

Tomas6 píše: čtv kvě 18, 2023 9:34 pm Ještě že ten Ota sem tam něco napíše. Jinak je tu fakt mrtvo.
Kup si Z25 ku, u nás je živo pořád :smich:
Jedno z nejdiskutovatelnějších vláken 8)

A pak se ještě dost často kecá v bazaru :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Tomas6
Příspěvky: 5384
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Útěk členů fóra

#73 Nový příspěvek od Tomas6 »

Aj bych o jedné věděl. No budu nad tým přemýšlet. No a nebo ještě jedna varianta, a to že vám tam budu chodit jen blbě žvatlat. Něco poradit nebo tak. :silly:
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4424
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Útěk členů fóra

#74 Nový příspěvek od Peter768 »

Pamätám si časy, keď ma odtiaľto hnali členovia na veteranforum, že toto nie je pre 25ky. A doba sa otočila... Ale je to aj o tom, že 25kári sa aj reálne poznáme a pomáhame si :friends:

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Útěk členů fóra

#75 Nový příspěvek od chobotek »

rezis píše: ned lis 27, 2022 9:06 pm Chobotek: ono s tím fórem to není tak jednoduché. Ono se to x krát přesouvalo a několikrát i spadlo a obnovovalo ze záloh... Takže už když zadáš víc moderátorských akcí najednou dojde k pádu. Bylo už pár expertů jenž říkali jak se vyřeší to a to.... nakonec se vracelo většinou k zálohám...
Je to tak absurdní, že třeba se poskákaly moderátorská práva. Takže byť v administraci jsem všude tak na fóru mě všude nevidíš. A tam kde mě nevidíš mi nejdou některé funkce. Takže si to pak přehazuji do jedné neviditelné sekce kde upravuji a vracím zpátky....
Tak asi tak
Nóóó, rovnou se přiznám, že databáze nesnáším, ale tady se můžeš podívat, jaký kousek nás bude 19.-23.7 dělit od řešení. Část kanceláře budu mít sebou, opravíme, vyzkoušíme...
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“