Facebook

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Facebook

#16 Nový příspěvek od Britt »

Taky jsem jim nic nedal.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 858
Registrován: pát úno 21, 2014 6:36 pm
Bydliště: Velke Hamry

Re: Facebook

#17 Nový příspěvek od Novis »

Taky po mě občanku nikdo nechtěl, je tam pár dost zajímavých skupin a ohledně traktorů a tak jsem se vždycky dočkal odpovědi ještě ten den, tady čekám třeba týden a a občas se stejně nedočkám :)

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Facebook

#18 Nový příspěvek od DanculSK »

Britte , si si istý ze si sa hlasil na Fejsbúk?
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

PEST
Příspěvky: 1248
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Facebook

#19 Nový příspěvek od PEST »

v určitých případech to FB vyžadovat může pro ověření že jsou uvedeny pravdivé udaje ... že tam Britt dal fotku mňamky z udírny a nasral Zuckerberga? :D

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Facebook

#20 Nový příspěvek od DanculSK »

ja tam mam môjho pesana .... :typek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Honza_2
Příspěvky: 459
Registrován: ned bře 09, 2014 4:37 pm
Bydliště: Dobruška

Re: Facebook

#21 Nový příspěvek od Honza_2 »

Já FB nemám a nebudu mít. :dovca:
Kvuli jejich šmírování nechci. Jsem moc rád, že jsem zde a zde získávám spousty rad a informaci.
"Rider XE 70, MF70 - už nejsou jen VARI."
.................................................................
"Vari 2T-aktuální stroj "

Uživatelský avatar
abushrek
Příspěvky: 470
Registrován: pon říj 08, 2018 7:29 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Facebook

#22 Nový příspěvek od abushrek »

Proč ty komentáře, že někdo nechce facebook přitom každý z Vás má přední fotoaparát a kdyby neměl tak určitě má na mobilu mikrofon. Kdyby některá společnost chtěla využít Vaše údaje tak jsou schopni si o Vás zjistit uplně cokoliv. Stačí se chvíli s někým bavit na nějaké téma klidně koupě sekačky, či motorové pily poté se stačí podívat na internet a 3/4 reklam jsou právě na toto téma. Studuji tento obor a navíc pracuji jako programátor opravdu dnes neni složité rozluštit z řeči informace ať už je to jaký koliv jazyk. V podstate neni problem zjistit 90% údajú o Vašem soukromí. Pokud haníte facebook a myslíte si že je to právě on co nakládá s údaji jste na omylu. Neni problém vytvořit účet kde vložíte falešné údaje ale stačí zapnout GPS v mobilu a už dokáže pomocí algoritmu zjistit kde bydlíte, kde pracujete, podle toho jak, kde a kdy se zdržujete. Dokonce i jak vypadáte podle předního fotoaparátu.
Takže neni důvod se obávat toho že se o Vás někdo něco doví protože on už to stejně ví. :vysmech: :D :smich: :vysmech:

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7427
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Facebook

#23 Nový příspěvek od mihi »

:D :smich:
Mihi

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Facebook

#24 Nový příspěvek od Sniper »

Všeho moc škodí :-/
Dlouho jsem FB odolával a nakonec si ho založil na popud mých známých, kvůli snazší komunikaci.
Časem jsem zjistil, že ti známí neumí komunikovat žádným jiným způsobem, než na FB.
A na cokoliv milion stupidních lajků, které jsou dost neosobní. A místo odpovědi, sorry kámo, nemám čas, jen palec nahoru a tím komunikace skončena.
FB a SS obecně hodně změnil charakter lidí a jejich životy k horšímu, způsobil plno rozchodů, odkryl plno mileneckých vztahů, sebevražd atd.
O tom, že člověka obírá o drahocenný čas a soukromí nemluvě.
I z té nejlepší skupiny na FB se dříve, nebo později stane solidní žumpa plná urážek, nadávek a názorů individuí, kteří se naprosto ke všemu musí vyjádřit, většinou negativně.
V technických skupinách nejde pořádně nic dohledat, znovuotevření tématu, problémů je spíše nemožné.
Prostě na FB se děj odvíjí jako role toaletního papíru na hajzlu a historie směřuje přesně tam, kde již zmíněný papír.
Tohle všechno vedlo k tomu že jsem FB po cca 8mi letech vymazal a při té několikadenní činnosti jsem se nestačil divit, co a kde všude jsem nakvákal.
Od té doby mám najednou plno času a hlavně svatý klid.
Raději pokecám s lidmi přes plot, nebo různě, kde je potkám při svých cestách za prací a zážitek je to mnohem zajímavější, než si denně přidat stovky přátel a nasdílet miliony pičovin.
Osobně znám lidi, kteří by bez FB nebyli ani hodinu a reálný život je už moc ani nezajímá, jsou totálně mimo.
Je mi jich lito...
Na druhou stranu mé rozhodnutí smazat si profil a ne účastnit se dál na SS otevřelo spoustě lidem oči a šly mým směrem.
Podle mě byla FB dobrá myšlenka, která se začíná vyjímat kontrole už jenom tím, jak se k sobě lidé začali chovat.
Pěkný večer ;-)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Facebook

#25 Nový příspěvek od chobotek »

Sniper, furt máš co vylepšovat. Už jsem to párkár zmiňoval a sem se to hodí: https://www-cs-faculty.stanford.edu/~knuth/email.html
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Facebook

#26 Nový příspěvek od Sniper »

Nene, já nemusím :tyty: :smich:
Jsem šťastný a spokojený člověk 8)
Na žádnou SS nechodím, ze všech těch internetových fór mi zůstaly jenom traktory, ze zbytku netu jenom seznam, který už skrze dementní zprávy nesleduji, takže mi zůstal jenom bazoš, tam šmejdím pořád a po všem :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Facebook

#27 Nový příspěvek od Britt »

Tak to jsme na tom stejně. Na Seznamu koukám jen na TV program, jestli nějakým zázrakem nedávají něco pěkného a občas si přečtu nějaký článek, když mne zaujme titulek. Xichtoknihu jsem nikdy neměl a mít nebudu, v mobilu nemám internet a přesto žiju. :) Hodně koukám na Trubku, na videa o obrábění nebo uzenářství, kde sbírám inspiraci.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Facebook

#28 Nový příspěvek od Čárls »

Ono vám stačí vyhledávat na googlu a už se vám nabízí Kdejaký obchod a cookis hned vědí co jste dali do košíku aby jste zjistili cenu To by jste nesměli vubec nikde lízt
Jedna zasada aby se po zevření prohlížeče vymazali cukís na fejsu Mám Jsou tam uzavřený skupiny a není problem jak se najde rejsnil správci skupiny jej vyhodí
Platí jak všude na netu neklikat na blbosti 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Facebook

#29 Nový příspěvek od chobotek »

Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Facebook

#30 Nový příspěvek od bourač »

pomalý...
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“