Selekce (ne)lidí

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7935
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Selekce (ne)lidí

#1 Nový příspěvek od Fizz »

Nebude vhodné zavést nějaké opatření?

Některé registrace mi přijdou dost zvláštní. A pro příspěvek by bylo fajn vědět že si píšu s někým z masa a kostí.

Tedy zavést status ověřeného uživatele, takového který se osobně viděl s jiným ověřeným členem.

Pravidla nechť upřesní administrátor.

Navrhuju tři úrovně, běžný bez ověření, běžný s ověřením a ověřovatel dobrovolná finkce ověřeného člena který svým schválením stvrdí ze se jedná o člověka.

Viz příspěvek o umístění kamery na čelní sklo a podobně, přičemž je to prostě prezentace výrobků a jeho vlastností atd.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Selekce (ne)lidí

#2 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jak chceš řešit to osobní vidění? Já za ty roky co tu su sem viděl jen dva členy fóra. Jirku bourače a Olu, který už tu nechodí. Jo a snajpra. A to byla tma jak v (_!_)
A vše v rámci inzerce. Na traktoriády a podobná setkání nejezdím, páč na to není čas. Bohužel. Navíc v tom rozsahu v jakém tu do nedávna fórum fungovalo, je podle mne nereálné aby se všichni znali.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Fizz
Příspěvky: 7935
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Selekce (ne)lidí

#3 Nový příspěvek od Fizz »

Vůbec ne všichni.

Pokud má někdo fajfku vím že treba má smysl reagivat na jeho prospevky. Když jsem adminoval autoklub byla to běžná praxe.

Není nutný omezovat práva. Stačí vědět že je to člověk a že věnoval alespoň minimální úsilí pro členství v komunitě po které chce třeba radu.

Já viděl bourače, kenybze, brita, otu snipera jenicka, chobotka a další... Stejně tak jych se klidně potkal s oponenty mých názorů atd. .... Fórum má usnadňovat kominikaci lidí. A ja bych byl rád kdybych poznal že o člověka jde. Ve smyslu fyzickém i sociálním.

Že nebude trvat dlouho a fóra budou zapraskana prispevkama UI. Jediná obrana je fyzická verifikace.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Selekce (ne)lidí

#4 Nový příspěvek od bourač »

:smich: a zetör by měl po ptákách :zapomel:
Tomas6 :friends: připomeneš mi kdy jsme se setkali :-/ (Alzheimer)
Já myslím že Fizz je robot, viděl sem ho, silnej, přesnej, pečlivej :vysmech:
Ta kočka na foto je živá? :zapomel:

Obrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Selekce (ne)lidí

#5 Nový příspěvek od Tomas6 »

Bral jsem od tebe kdysi nástavbu z Avie.. ale to už je jakýsi ten rok zpátky.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Selekce (ne)lidí

#6 Nový příspěvek od vitex »

Taky bych rád poznal osobně Fizze,Bourače apod.jestli nejsou náhodou spamoví roboti. :smich: :friends:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Selekce (ne)lidí

#7 Nový příspěvek od bourač »

já nejsem robot, i když mám část skeletu z Titanu. Já jsem slušně vychovaný člověk, až pojedu zase kolem tebe ve 4 ráno, tak ti nenechám zboží na pumpě ale vzbudím tě. :vysmech: :friends:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Selekce (ne)lidí

#8 Nový příspěvek od vitex »

Dobrá paměť,ale byl jsem vzhůru. :smich: :friends:

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14666
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Selekce (ne)lidí

#9 Nový příspěvek od DanculSK »

Tomas6 píše: pát čer 02, 2023 10:56 am Jak chceš řešit to osobní vidění? Já za ty roky co tu su sem viděl jen dva členy fóra. Jirku bourače a Olu, který už tu nechodí. Jo a snajpra. A to byla tma jak v (_!_)
A vše v rámci inzerce. Na traktoriády a podobná setkání nejezdím, páč na to není čas. Bohužel. Navíc v tom rozsahu v jakém tu do nedávna fórum fungovalo, je podle mne nereálné aby se všichni znali.
no a snaď v Prahe to výjde :friends:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

PEST
Příspěvky: 1249
Registrován: čtv kvě 12, 2016 12:28 pm
Bydliště: Litoměřice

Re: Selekce (ne)lidí

#10 Nový příspěvek od PEST »

No já bych řekl, že Chobotek a jeho chobotrans spojil skoro všechny členy, no a Icka od Bourace mi v kuchyňi už nějaký pátek drží strop 8)

Uživatelský avatar
Hanz 260
Příspěvky: 6029
Registrován: ned úno 08, 2009 11:21 am
Bydliště: Benešovsko

Re: Selekce (ne)lidí

#11 Nový příspěvek od Hanz 260 »

Setkal jsem se osobně a to i několikrát s : Vitex, bastlíř, chobotek,bourač, Sniper, Pepa Brdy, artemio, Chose11, vasek775, ota , a s dálším, které si teď nevzpomenu. Dále nemůžu nevzpomenout kluky s SK, kterým jsem vždy v létě něco vezl do SK, ale nemohu si vzpomenoiut na jejich jména. Minulý rok jsem něco předával v SK na Dretoně. Před několika lety, směrem na Oravu jsem vezl někomu setrvačníky na štípačku atd.
Zetor crystal 8011, VZV Irion 3.5 tuny od Shreka, plato 2.7 t

bratrH
Příspěvky: 892
Registrován: úte pro 22, 2009 5:41 pm
Bydliště: Lužany

Re: Selekce (ne)lidí

#12 Nový příspěvek od bratrH »

PEST píše: pon čer 12, 2023 10:08 pm No já bych řekl, že Chobotek a jeho chobotrans spojil skoro všechny členy, no a Icka od Bourace mi v kuchyňi už nějaký pátek drží strop 8)
Pravda.

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“