Kdy už půjde vyhledávání?

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#16 Nový příspěvek od DanculSK »

Ono ako tak funguje, ale nájde len príspevky po presune, som si všimol
:-/
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#17 Nový příspěvek od mastnacek »

Myslim ze byl nejakej problem s indexama. Daval jsem chlapum tim, jak to udelat, aby to umelo hledat jak s diakritikou tak bez, ale to vyzaduje preindexovat a myslim, ze tom je ten problem, forum dost narostlo. Ale uz je to dlouha doba, mohlo se to bokem otestovat.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#18 Nový příspěvek od bourač »

Nevlastním chytrej telefon, na internet se dostávám jen a pouze pomocí nooteboku.
Zajímalo mě zda je rozdíl chodit sem pomocí myši + klávesnice / nebo dotykáčem.
Stačilo si tady přečíst pár příspěvků a mám jasno.
Pokrok 8) :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#19 Nový příspěvek od Veteranista! »

Já používám oboje a ani na jednom mě nebaví hledat přes google.
za mě je problém v tom, že to vyhladávání tady je, tváří se, že funguje a ono ne. Člověk co sem moc nechodí to netuší a myslí, že to c hledá tady není.
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#20 Nový příspěvek od mastnacek »

Funguje u prispevku, ktery jsou vytvoreny po prechodu na novou verzi fora, jestli se nepletu.
Nejpis bude problem hosting vs velikost indexu.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#21 Nový příspěvek od Sniper »

Leo píše: stř dub 14, 2021 10:17 pm Myslíš, že admini o tom neví? Ale taky chodí do práce, mají rodiny, takže nečekám, že všechno bude hned. Stačí si forum projít a hledat.
:D :D :D :D 8)

Tohle může napsat jenom debil :vysmech:
Ty si jako myslíš, že ostatní jako nechodí do práce, nemají rodiny a mají čas pročítat hodiny a hodiny obsah fóra, aby zjistili, jestli tu už náhodou není téma, které by chtěli založit, abys je pak následně mohl zdupat v sz, nebo veřejně?!?
No mám dost :D
A jak dlouho asi to hledání nefunguje?
To nebudou týdny, že?
Co jsi pro to udělal konkrétně TY, aby se to pohlo??
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#22 Nový příspěvek od Leo »

Snipere, já jen můžu fandit klukům, aby se vyhledávání dalo do pořádku. Opravdu víc tu jako moderátor nemůžu dělat. Ale ty jako odborník to snad víš. Moderátor tu nemůže vlézt do systému fora. Má tu jen nadefinované funkce, a těch tu zase moc není. Ajťák nejsem, takže se jim do toho ani nepletu.
Jinak nevím, co tě pořád žere. Snad není problém projít si forum a dívat se, popř. hledat. Jestli máš pořád bolístku s tvým vláknem, tak nebylo problém hledat ve správné sekci. Sekce tu mají význam, pokud se umíš vyznat na foru. O pile na řezání, na kterou jsi tu zavedl nové vlákno, tu diskutujeme plno let. Opravdu stačilo hledat a našel by jsi ho hned. Ale to musí být i snaha.
Moderátoři, ani admini, tu nemají nějaké speciální vyhledávání. Musí vystačit s tím, co tu má každý k dispozici. Zbytek je jen o tom, najít si vlákno na foru.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

dvk
Příspěvky: 1688
Registrován: pon bře 01, 2010 3:59 pm
Bydliště: CZ

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#23 Nový příspěvek od dvk »

Já bych se teda Snipera zastal. Když občas chci vložit nové fotky do SVOJEHO vlákna o špalíkovači, nejsem schopen ho najít. A když dám "Vlastní příspěvky", i tak to svoje vlákno najdu třeba na čtvrté páté stránce, protože tam přispívám velice málo ... to je prostě nepoužitelné. Nemůžeš lidem vyčítat, že nehledají, když hledat moc nejde.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#24 Nový příspěvek od Sniper »

dvk píše: pon lis 28, 2022 9:16 pmKdyž občas chci vložit nové fotky do SVOJEHO vlákna o špalíkovači, nejsem schopen ho najít.
Nesmíš do sebe na večer ládovat tolik trnkové :smich:
Pak to takhke dopadá ;-)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

dvk
Příspěvky: 1688
Registrován: pon bře 01, 2010 3:59 pm
Bydliště: CZ

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#25 Nový příspěvek od dvk »

:silly: :typek: :jazyk:

mastnacek
Příspěvky: 6970
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Kdy už půjde vyhledávání?

#26 Nový příspěvek od mastnacek »

Hosi hosi, ja teda ty svoje tri nebo ctyri vlakna najdu pohodlne na googlu, staci zadat mastnacek nasetraktory mastnakova prdlavka nebo klapalek, 4011, 4911 z ndr a jsem tam. Nabidnul jsem adminoj pomocnou ruku, nejakou volnou kapacitu mam tak uvidime. Indexace takovyho molochu jako jsou nasetraktory neni legrace. Nikdy clovek nevi, jak dlouho to pojede a jestli to vubec dobehne.

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“